Certuri in familie

  •  
    • 2 mesaje
    9 Aug 2017, 01:18
    0 0
    Buna povestea mea pe scurt sunt căsătorită de mulți ani de la o vârsta frageda cu soțul meu problema este ca niciodată nu ne am înțeles am făcut eforturi majore sa întrețin aceasta relație in care nu am evoluat deloc in schimb el nu ma ajuta cu nimic , între timp am rămas și fără prieteni , ce e de făcut
  •  
    • 30 mesaje
    9 Aug 2017, 07:45
    0 0
    Deli50 said:Buna povestea mea pe scurt sunt căsătorită de mulți ani de la o vârsta frageda cu soțul meu problema este ca niciodată nu ne am înțeles am făcut eforturi majore sa întrețin aceasta relație in care nu am evoluat deloc in schimb el nu ma ajuta cu nimic , între timp am rămas și fără prieteni , ce e de făcut

     
    Buna dimineata! Eu mi-as cauta linistea si fericirea. As incerca sa simt ca iubesc si sunt iubita. Viata e scurta , asadar nu ar trebui sa pierzi vremea. O zi frumoasa iti doresc!

  •  
    • 2115 mesaje
    9 Aug 2017, 09:01
    0 0
    Adica sa-si faca rost de un iubit/amant?
    Io as divorta , "unde dragoste nu e..."...
  •  
    • 30 mesaje
    9 Aug 2017, 11:43
    0 0
    white_storm2 said:Adica sa-si faca rost de un iubit/amant?
    Io as divorta , "unde dragoste nu e..."...

     

    La divorț mă refeream si eu
  •  
    • 3765 mesaje
    9 Aug 2017, 18:11
    0 1
    Deli50 said:Buna povestea mea pe scurt sunt căsătorită de mulți ani de la o vârsta frageda cu soțul meu problema este ca niciodată nu ne am înțeles am făcut eforturi majore sa întrețin aceasta relație in care nu am evoluat deloc in schimb el nu ma ajuta cu nimic , între timp am rămas și fără prieteni , ce e de făcut

     

     

    Io as zice sa-i restrictionezi accesul la piersicuta. Vreo 2 luni.

  •  
    • 3216 mesaje
    9 Aug 2017, 21:56
    1 0
    igivansenior said:
    Deli50 said:Buna povestea mea pe scurt sunt căsătorită de mulți ani de la o vârsta frageda cu soțul meu problema este ca niciodată nu ne am înțeles am făcut eforturi majore sa întrețin aceasta relație in care nu am evoluat deloc in schimb el nu ma ajuta cu nimic , între timp am rămas și fără prieteni , ce e de făcut

     

     

    Io as zice sa-i restrictionezi accesul la piersicuta. Vreo 2 luni.

     
    Seniore, dupa multi ani de casnicie, cu multiple neintelegeri pe parcurs, zau ca nu "piersicuta" salveaza ceva... el o fi deja satul de piersici. Trece pe ananas, eventual, sau pe mere, sau...daca ii mai arde si mai poate- adica daca mai are cu ce.

    Deli, 50 e cumva varsta ta? (stiu ca nu e frumos sa intreb si ca se zice ca o femeie nu-si spune niciodata varsta... dar nu am putut sa nu observ numarul respectiv in nick. 

    Aveti copii?
    Daca ati ramas impreuna ani de zile, desi au fost multe neintelegeri, eu cred ca aveti copil/copii. 
    daca da, de ce vartsa?

  •  
    • 19 mesaje
    9 Aug 2017, 23:10
    0 3
    Eu cred ca un copil v-ar fi apropiat mai mult,(asta daca nu aveti)asta e parerea mea.
  •  
    • 2115 mesaje
    10 Aug 2017, 22:03
    1 0
    AndreeaHalunga said:Eu cred ca un copil v-ar fi apropiat mai mult,(asta daca nu aveti)asta e parerea mea.

     Aha, un copil te leaga de un om? Sa mori tu ca atat te duce capul? Omfg!!!

  •  
    11 Aug 2017, 12:43
    0 0
    Am gasit asta: ACORDARE de consultanta Juridica GRATUITA !!
    Pagina web:
    www.asistenta-avocat.ro
  •  
    • 30 mesaje
    13 Aug 2017, 18:41
    0 0
    www.asistenta-avocat.ro said:Am gasit asta: ACORDARE de consultanta Juridica GRATUITA !!
    Pagina web:
    www.asistenta-avocat.ro

    Ma bucur ca ti-ai gasit anuntul!

     

  •  
    • 1890 mesaje
    18 Aug 2017, 07:56
    0 0
    white_storm2 said:
    AndreeaHalunga said:Eu cred ca un copil v-ar fi apropiat mai mult,(asta daca nu aveti)asta e parerea mea.

     Aha, un copil te leaga de un om? Sa mori tu ca atat te duce capul? Omfg!!!

     Da, unele cred in prostia lor, ca daca le atarni barbatilor un copil de gat, gata, cad pe spate de fericire! Asta e cartea cea mai periculoasa pe care poti sa o joci. Unora le iese, dar celor mai multe, nu! Mai ramane si un suflet nevinovat nefericit de prostia si iresponsabilitatea parintilor!

  •  
    • 11561 mesaje
    24 Aug 2017, 15:35
    0 0
    Deli50 said:Buna povestea mea pe scurt sunt căsătorită de mulți ani de la o vârsta frageda cu soțul meu problema este ca niciodată nu ne am înțeles am făcut eforturi majore sa întrețin aceasta relație in care nu am evoluat deloc in schimb el nu ma ajuta cu nimic , între timp am rămas și fără prieteni , ce e de făcut

     Atunci , de  ce  v  ati  luat??

     

  •  
    • 17 mesaje
    18 Ian 2018, 10:22
    0 0

    Buna ziua. Poate pana acum ai avut intrebari fara raspuns, dileme pe care nu le-ai rezolvat inca, nu stii complet ce sa faci in anumite situatii si cu anumiti oameni. Cel mai potrivit lucru este sa folosesti consilierea, intr-adevar nu cu oricine, adica ma refer ca sigur astepti un om care sa te asculte si sa-ti indrume pasii , sa fie alaturi de tine, sa te inteleaga, sa te sustina si sa nu te judece! Daca vrei toate acestea  esti mult mai aproape decat ai crezut, aici: https://www.facebook.com/groups/liderliber/

    Consiliere individuala pentru sanatate, relatii, job! Imi puteti scrie la mailul liderliber@yahoo.com. 

    Iti multumesc si te invit cu drag la o sedinta, in liniste, fara sa plecam nicaieri nici tu nici eu , online sau la telefon. Viata ta se va schimba in bine atat cu sanatatea, relatiile si jobul tau! Sedinte pentru Romania si strainatate.

  •  
    • 297 mesaje
    4 Mar 2018, 12:03
    0 0
    Citeste cate ceva despre psihologia relatiilor de cuplu. Sunt site-uri cu informatii usor de inteles chiar Daca Nu esti profesionist in psihologie. Oricum... vezi narcisisim si abuz emotional.
    Deli50 said:Buna povestea mea pe scurt sunt căsătorită de mulți ani de la o vârsta frageda cu soțul meu problema este ca niciodată nu ne am înțeles am făcut eforturi majore sa întrețin aceasta relație in care nu am evoluat deloc in schimb el nu ma ajuta cu nimic , între timp am rămas și fără prieteni , ce e de făcut