Fosta relatie

  •  
    • 3765 mesaje
    8 Iul 2017, 20:48
    0 1
    Alin42 said:Senioare..dute-n dragostea mea,dute-n papusoi si fa-ti necesitatiile.

     

    Tu cred ca esti putin cretin ca nu vezi situatia. Cand spui ca ai avut o "relatie" cu  cineva de 13 ani indiferent de natura ei, gandul nu te duce la pedofilie? Sau este si pentru tine normal acest lucru?

  •  
    C.M
    • 20 mesaje
    8 Iul 2017, 21:38
    0 0
    Relatie pentru mine a fost sa ne tinem de mana si sa ne pupam ( nu sarut ca nici nu stia ce e ala)...desi eu am investit sentimente....daca era pedofilie si aveam ganduri negre sa ii fac ceva rau pentru varsta ei mai acceptam sa ii cunosc parintii? Unii dintre voi sunteti drogati continuand cu chestia ca eu vroiam sa o f* t...am explicat ca as fi asteptat ptr asta cat era nevoie...ani...dar voi nu puteti intelege asta..era o relatie nevinovata in care am investit sentimente...diferenta de 5 ani dintre noi acum nu ar parea mare...ar fi normala...atunci era f mare stiu asta...dar inimii nu ii poti porunci...poate voi puteti nu stiu..
  •  
    C.M
    • 20 mesaje
    8 Iul 2017, 21:40
    0 0
    Parintii ei sunt oameni cu facultate de la oras nu de la tara cum ar crede unii..credeti ca m-ar fi lasat sa mai stau cu ea daca dadeam semne de pedofilie? Chiar mama ei impreuna cu ea a propus sa vad si eu marea pentru prima data...ca nu o vazusem niciodata...poate pentru A.M am fost ca un frate mai mare nush...terminati cu pedofilia ca nu e vb de asa cv
  •  
    C.M
    • 20 mesaje
    8 Iul 2017, 21:42
    0 0
    Alin 42... pe actuala clar ca nu as vrea sa ii rup inima...cum am patit eu
  •  
    C.M
    • 20 mesaje
    8 Iul 2017, 21:43
    0 0
    Pentru multi dintre voi e vb doar de sex...nu ati sta cu o fata nici cateva saptamani fara sex...daramite luni sau ani...eu nu am fost asa
  •  
    • 2115 mesaje
    8 Iul 2017, 21:47
    1 2
    Multi tineri in ziua de azi nu fac diferenta intre "a avea o relatie", " a fi cu cineva" si a avea o prietena/prieten si le folosesc gresit, total gresit!
    Pana si termenul de "prieteni" este folosit gresit!
    "A avea o relatie" si "a fi cu cineva" implica si o relatie sexuala, chiar locuitul impreuna, etc, de aici conflictul.
    Dar azi, cand profesorii nu-si mai fac treaba, dar vor salarii mari, cand politicienii ne vor prosti pe toti sa aiba ce conduce ei este de inteles ca nu mai stim intelesul cuvintelor si ne exprimam anapoda...
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 8 Iul 2017, 22:07
  •  
    • 3765 mesaje
    8 Iul 2017, 22:11
    0 1
    C.M said:Relatie pentru mine a fost sa ne tinem de mana si sa ne pupam ( nu sarut ca nici nu stia ce e ala)...desi eu am investit sentimente....daca era pedofilie si aveam ganduri negre sa ii fac ceva rau pentru varsta ei mai acceptam sa ii cunosc parintii? Unii dintre voi sunteti drogati continuand cu chestia ca eu vroiam sa o f* t...am explicat ca as fi asteptat ptr asta cat era nevoie...ani...dar voi nu puteti intelege asta..era o relatie nevinovata in care am investit sentimente...diferenta de 5 ani dintre noi acum nu ar parea mare...ar fi normala...atunci era f mare stiu asta...dar inimii nu ii poti porunci...poate voi puteti nu stiu..

     

     

    Mi-ar place  ca cineva de la Protectia Copilului sa citeasca ce scrii tu aici.

    Dar nu ai norocul asta si atunci vei continuua sa te indragostesti de fetite de 13 ani.

    Si se vor gasii multi care vor spune ca dragostea la 13 ani este nevinovata si-ti vor da dreptate. Pana cand intr-o zi una din ele, din copilele nevinovate, nu iti va impartasii sentimentele.

  •  
    C.M
    • 20 mesaje
    8 Iul 2017, 22:47
    0 0
    O sa continui da ma indragostesc de fetite de 13 ani...eu explic ce s a intamplat odata si userul de mai sus imi arata cat de labil psihic e...ce poti sa ii ceri cuiva ce nu poate mai mult? Daca vroiam sa nu spun o perioada din viata mea nu o spuneam ca nu ma obliga nimeni
  •  
    • 2115 mesaje
    8 Iul 2017, 23:13
    1 2
    E tata de fetita, trebuie sa-l crezi ca o ia razna!
    Hai sa va spun ca pe mine la 13 ani (bine, acu o suta de ani) ma intreaba una de a VIII-a daca vreau sa fiu prietena unuia din clasa ei si mi-l si arata: un tip blondut, cret, cam pirpiriu, dar cu ochi albastri.
    Toate ca toate pana la culoarea ochilor!
    Cum era pana in banchetul lor (unde n-am fost invitata, bineinteles) toata "iubirea" noastra a fost plimbatul cu bicicleta, asta pana am cazut ca bleaga intr-o intersectie in care nu stiam ca se scot pietrele alea cubice sau cum draci le spunea pe atunci, ca sa se toarne asfalt si adio iubire.
     Nu ne-am pupat, nu ne-am atins macar, dar eram oficial "prietena" printului scolii!
    Azi, nu stiu ce pot spune sau de acum 9 ani ce naiba mai era...
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 8 Iul 2017, 23:26
  •  
    • 3765 mesaje
    8 Iul 2017, 23:21
    0 1
    C.M said:O sa continui da ma indragostesc de fetite de 13 ani...eu explic ce s a intamplat odata si userul de mai sus imi arata cat de labil psihic e...ce poti sa ii ceri cuiva ce nu poate mai mult? Daca vroiam sa nu spun o perioada din viata mea nu o spuneam ca nu ma obliga nimeni

     

    Mai scria unu' p-aci despre dragostea despre animale. Dar altfel de dragoste, chiar fizica. Si tot asa, zicea ca-i ceva normal si ca nu l-a obligat nimeni sa scrie.

  •  
    C.M
    • 20 mesaje
    9 Iul 2017, 01:00
    0 0
    ok daca consideri ca aman2 merg in aceeasi oala cred ca am si eu dreptul la libera exprimare sa consider ca ai probleme psihice.
  •  
    • 11561 mesaje
    10 Iul 2017, 09:14
    0 1
    C.M said:Relatie pentru mine a fost sa ne tinem de mana si sa ne pupam ( nu sarut ca nici nu stia ce e ala)...desi eu am investit sentimente....daca era pedofilie si aveam ganduri negre sa ii fac ceva rau pentru varsta ei mai acceptam sa ii cunosc parintii? Unii dintre voi sunteti drogati continuand cu chestia ca eu vroiam sa o f* t...am explicat ca as fi asteptat ptr asta cat era nevoie...ani...dar voi nu puteti intelege asta..era o relatie nevinovata in care am investit sentimente...diferenta de 5 ani dintre noi acum nu ar parea mare...ar fi normala...atunci era f mare stiu asta...dar inimii nu ii poti porunci...poate voi puteti nu stiu..

      Tinere , ai  o  problema  mai  mult  sau  mai  putin  grava!

    Consulta  un  psihiatru , ca  maine  poimaine  o  sa  te  trezesti  calare  peste  o  fatuca  nevionavata , si  o  sa  zici  ca  vroiai  sa  i  povestesti  Scufita  rosie!!