oferta de împrumut

  •  
    • 3 mesaje
    4 Iul 2017, 11:37
    0 0
    Bună ziua, Sunt doamna mariette fernandez. Am transmită o ofertă împrumuturi între persoane fizice, în scopul de a vă permite să realizeze visele fără griji. Scriu textul meu de pe acest site pentru a vă ajuta să obțineți o finanțare rapidă și serioasă. Deci, dacă aveți nevoie de bani urgent, vă rugăm să-mi spui așa că am putea împărtăși cu tine oferta mea. Rata mea a dobânzii este de 2% și se extinde pe întregul împrumut. Capacitatea mea de finantare este de 800.000 de euro. Adresa mea de e-mail: mariettefernandez1998@gmail.com O zi bună. cordial
  •  
    • 175 mesaje
    4 Ian 2018, 23:33
    0 0
    mariette said:Bună ziua, Sunt doamna mariette fernandez. Am transmită o ofertă împrumuturi între persoane fizice, în scopul de a vă permite să realizeze visele fără griji. Scriu textul meu de pe acest site pentru a vă ajuta să obțineți o finanțare rapidă și serioasă. Deci, dacă aveți nevoie de bani urgent, vă rugăm să-mi spui așa că am putea împărtăși cu tine oferta mea. Rata mea a dobânzii este de 2% și se extinde pe întregul împrumut. Capacitatea mea de finantare este de 800.000 de euro. Adresa mea de e-mail: mariettefernandez1998@gmail.com O zi bună. cordial

     Aveti autorizatie BNR, Banca Central Europeana si sunteti platitoare de taxe si impozite la ANAF? Daca nu, se numeste camatarie ce faceti dumneavoastra.