Nu mai pooooot!!!!

  •  
    • 2115 mesaje
    28 Iun 2017, 15:27
    0 4
    Leu76 said:Dar ce treaba ai cu o zdreanta ca el..nu aveti minte..voi, femeile.

     

    Daa, ca voi sunteți mai breji, cand dati de pussy prima oara ziceți ca n-ati mai mâncat asa dulceata! P'orma va porcaiti! Unii...
  •  
    • 11561 mesaje
    3 Iul 2017, 10:20
    0 3
    white_storm2 said:
    Leu76 said:Dar ce treaba ai cu o zdreanta ca el..nu aveti minte..voi, femeile.

     

    Daa, ca voi sunteți mai breji, cand dati de pussy prima oara ziceți ca n-ati mai mâncat asa dulceata! P'orma va porcaiti! Unii...

     Pentru  voi  ar  fi  mai  avantajos  sa  ne  magarim!

  •  
    • 63 mesaje
    3 Iul 2017, 17:52
    0 1
    pana n-o dati voi din vals in tangou nu va lasati. of, of
  •  
    • 63 mesaje
    3 Iul 2017, 17:52
    0 0
    pana n-o dati voi din vals in tangou nu va lasati. of, of
  •  
    • 63 mesaje
    3 Iul 2017, 17:52
    0 0
    pana n-o dati voi din vals in tangou nu va lasati. of, of
  •  
    • 12208 mesaje
    4 Iul 2017, 08:14
    0 3
    ecou
  •  
    • 12208 mesaje
    4 Iul 2017, 08:14
    0 3
    ecou
  •  
    • 12208 mesaje
    4 Iul 2017, 08:14
    0 3
    ecou
  •  
    • 12208 mesaje
    4 Iul 2017, 08:14
    0 4
    tu din nou !
  •  
    • 2115 mesaje
    5 Iul 2017, 23:54
    0 4
    Am in jur multe... cucoane care nu respira acelasi aer cu sotul lor, asa-s de satula de miorlaieli!
    Frate, nu merge caruta, du-teee!!! Dar este mai usor sa te plangi...
  •  
    • 11561 mesaje
    6 Iul 2017, 09:55
    0 3
    white_storm2 said:Am in jur multe... cucoane care nu respira acelasi aer cu sotul lor, asa-s de satula de miorlaieli!
    Frate, nu merge caruta, du-teee!!! Dar este mai usor sa te plangi...

       Nu  le  mai  gadila  la  pisicutza??

  •  
    • 151 mesaje
    7 Iul 2017, 15:29
    1 0
    georgiana_tucala said: Pe scurt de 1 an si jumatate ma chinui cu un tip. M a primit si m a dat afară din casă de nenumarate ori. Motivele: îi uzez oalele, masina de spalat,i am spus că am doua case si ma tot intreb de ce nu stau intr una din ele si stau la el, ca vrea si el sa vina la mine în casa cum m am dus si la el cu 2 valize de lucruri. I am explicat ca la bloc stau parintii mei di fata mea care are 14 ani, dar daca vrea sa mearga in inghesuiala mergem, iar casa de la curte nu e terminată, daaaar ca in timp lucurile se vor aranja. I am spus ca aceste vasr nu sunt pe numele meu ci pe al mamei dar eu sunt singura la parinti. Si multe altele. La o cearta mi a spus ca vrea si el sa vorbeasca cu fostul meu sot si cu mama mea si atunci i am spus si eu ca vreau sa vorbesc cu fosta. De asemenea scandal mare cand mi am facut baie si am consumat 60 litri de apa calda (avea boiler), scandal ca face am mâncare, scandal ca fumam. Stăteam o saptamana dupa care ma dădea afară din casă apoi mă întorceam si multe,multe altele. Asa cum am spus a fost cu cineva si are un copil. Prin iarna i am spus că o să vorbesc si eu cu ea. Tipa m a contactat acum cateva zile si mi a spus numai lucruri urâte despre el. Aseară m a sunat dupa 4 luni si m am dus la el stabilind ca o luam de la capat. Dimineata am vrut să fiu sincera si totodata sa nu afle de la ea si i am spus că am vorbit cu ea la telefon. Initial nu a reacționat. Pe la ora 11 am vorbit cu el la telefon si s a purtat normal. Rămăsese că seara sa ma duc la el. Ulterior l am mai sunat si mi a dat de vreo 4 ori ton de ocupat dupa care mi a blocat numărul. Eu m am dus la el ca asa stabilisem si chiar daca aveam tel blocat i am dat mesaj sa mi lase usa deschisa. Cand am ajuns usa era deschisa dat el nu era în casa. A venit in cateva minute (fusese pana la părinții lui) si a inceput scandalul. Ca ce caut eu în casa lui. Ca ce am cautat sa vorbesc cu aia ca el nu o poate suferi ca l am lucrat pe la spate ca suntem doua zdrențe. L am rugat sa ma scuze, Sa ma ierte daca am gresit si sa ne linistit. M a înjurat, m a scuipat, l am implorat sa trecem peste asta si ca ii spusesem ca o sa o sun. Si am sunat o cand noi nu eram împreună

     

    Cum sa pleci tu, mai femeie, de langa copilul tau, ca sa te pui pres la un derbedeu ce nu da o ceapa degerata pe tine ?

    Bine ca nu te-a si batut !

    Fugi cat vezi cu ochii , pacat de timpul pe care l-ai pierdut cu el !

  •  
    • 1148 mesaje
    8 Iul 2017, 10:29
    1 0
    georgiana_tucala ...

     Georgiana, tu cu gurita povestesti umilintele nefiresti la care te supune acest om. Faptul ca tu, dupa acest rastimp inca te gandesti la cest om, ma face sa ma gandesc la cateva lucruri:
    Parintii tai sau cineva important pentru tine te-a invatat cu umilinta inca de mica, incat ai inceput:
    1. sa confunzi dragostea cu umilinta
    2. sa consideri ca nu meriti mai mult, ca atat poti.
    3. sa nu mai ai incredere in tine. Si, cu atat mai mult, cauti pe cineva care sa te vrea pa langa el (cu toate umilintele necesare), ca altfel consideri ca nu valorezi prea mult. 

    Ceea ce face el, pe de alta parte, nu este iarasi ceva normal. Clar, sub acest comportament al sau se ascund niste frustrari, care refuleaza astfel: umilind pe cineva din jurul sau. Acum esti tu, data viitoare va fi alta femei, sau copilul etc, etc. Nu este vina ta, el are nevoie de cineva pe care sa umileasca, pt a refula el de frustrarile lui, probabil tot de mic, de la unul dintre parinti...


    Daca tu pentru tine nu vrei sa inveti sa lupti si sa te schimbi, sa nu mai cauti asemenea specimene care sa te trateze cum poate ca esti obisnuita, atunci macar GANDESTE-TE la FICA TA, cu ce o inveti pe ea, ce model de sot ii oferi!

    Acest mesaj a fost editat de către evaa2010: 8 Iul 2017, 10:32