Nu mai pooooot!!!!

  •  
    • 63 mesaje
    9 Iun 2017, 03:37
    0 0
    Pe scurt de 1 an si jumatate ma chinui cu un tip. M a primit si m a dat afară din casă de nenumarate ori. Motivele: îi uzez oalele, masina de spalat,i am spus că am doua case si ma tot intreb de ce nu stau intr una din ele si stau la el, ca vrea si el sa vina la mine în casa cum m am dus si la el cu 2 valize de lucruri. I am explicat ca la bloc stau parintii mei di fata mea care are 14 ani, dar daca vrea sa mearga in inghesuiala mergem, iar casa de la curte nu e terminată, daaaar ca in timp lucurile se vor aranja. I am spus ca aceste vasr nu sunt pe numele meu ci pe al mamei dar eu sunt singura la parinti. Si multe altele. La o cearta mi a spus ca vrea si el sa vorbeasca cu fostul meu sot si cu mama mea si atunci i am spus si eu ca vreau sa vorbesc cu fosta. De asemenea scandal mare cand mi am facut baie si am consumat 60 litri de apa calda (avea boiler), scandal ca face am mâncare, scandal ca fumam. Stăteam o saptamana dupa care ma dădea afară din casă apoi mă întorceam si multe,multe altele. Asa cum am spus a fost cu cineva si are un copil. Prin iarna i am spus că o să vorbesc si eu cu ea. Tipa m a contactat acum cateva zile si mi a spus numai lucruri urâte despre el. Aseară m a sunat dupa 4 luni si m am dus la el stabilind ca o luam de la capat. Dimineata am vrut să fiu sincera si totodata sa nu afle de la ea si i am spus că am vorbit cu ea la telefon. Initial nu a reacționat. Pe la ora 11 am vorbit cu el la telefon si s a purtat normal. Rămăsese că seara sa ma duc la el. Ulterior l am mai sunat si mi a dat de vreo 4 ori ton de ocupat dupa care mi a blocat numărul. Eu m am dus la el ca asa stabilisem si chiar daca aveam tel blocat i am dat mesaj sa mi lase usa deschisa. Cand am ajuns usa era deschisa dat el nu era în casa. A venit in cateva minute (fusese pana la părinții lui) si a inceput scandalul. Ca ce caut eu în casa lui. Ca ce am cautat sa vorbesc cu aia ca el nu o poate suferi ca l am lucrat pe la spate ca suntem doua zdrențe. L am rugat sa ma scuze, Sa ma ierte daca am gresit si sa ne linistit. M a înjurat, m a scuipat, l am implorat sa trecem peste asta si ca ii spusesem ca o sa o sun. Si am sunat o cand noi nu eram împreună
  •  
    • 63 mesaje
    9 Iun 2017, 03:40
    0 0
    Ca sunt la fel ca ea , ca sunt parsiva, mincinoasa pe interes. Să plec odata ca va chema poliția. I am spus sa fie uman si ca el asa mi răspunde la faptul că eu tin la el. Citez pleaca de aici, iesi, ma pis pe tine. Mi se făcuse rău. Avea o sticlă de apă minerală pe masa si am luat să beau si mi a spus ca daca mi e sete sa nu cumpăr apă. Zic bine mai dăm un pahar de apa rece de la chiuvetă. La care mi răspunde pai pe aia tot eu o plătesc
  •  
    • 63 mesaje
    9 Iun 2017, 03:42
    0 0
    M am umilit si l am implorat sa termine si sa se liniștească, sa ma ia in brațe ca eu nu sunt dusmanul lui. Mi a spus sa ma duc sa ma ia aia in brațe sa ma duc dracu si m a si scuipat. Va rog din suflet ajutați ma. Inima mea e facuta franjuri.
  •  
    • 63 mesaje
    9 Iun 2017, 03:46
    0 0
    M am umilit si l am implorat sa termine si sa se liniștească, sa ma ia in brațe ca eu nu sunt dusmanul lui. Mi a spus sa ma duc sa ma ia aia in brațe sa ma duc dracu si m a si scuipat. Va rog din suflet ajutați ma. Inima mea e facuta franjuri.
  •  
    • 63 mesaje
    9 Iun 2017, 03:49
    0 0
    L am iubit. M am invinovatit întotdeauna ca poate nu fac ce trebuie sa fac. Poate de asta m am si întors de atatea ori
  •  
    • 12208 mesaje
    9 Iun 2017, 06:11
    2 1
    Raspunsul este simplu , termina cu el definitiv !
  •  
    • 28 mesaje
    9 Iun 2017, 09:02
    0 0
    Sincer, oricat te ai lupta, nu exista indreptare
  •  
    • 63 mesaje
    9 Iun 2017, 10:08
    0 0
    Voiam sa mi spuneti dacs am gresit vorbind cu fosta si faca meritam atatea injuraturi
  •  
    • 615 mesaje
    9 Iun 2017, 11:49
    2 0
    Iti spun eu fata de cine ai gresit: fata de tine.
    Tu chiar nu mai ai niciun gram de demnitate? Cum sa te injoseasca mai cineva in halul asta si tu sa iti ceri iertare? Cum poti iubi asa ceva? Dar pe tine te iubesti? Fugi cat mai departe de el.
    Indiferent ce faceai, asta nu e comportament de om.
    Auzi, sa imi calculeze apa consumata la dus!!! Vorbesti singur nu alta.
    Acest mesaj a fost editat de către amizade: 9 Iun 2017, 12:00
  •  
    • 28 mesaje
    9 Iun 2017, 13:27
    1 0
    Defectele de caracter si problemele mentale, nu se vor repara niciodata
  •  
    • 4346 mesaje
    9 Iun 2017, 15:02
    0 0
    georgiana_tucala said: Pe scurt de 1 an si jumatate ma chinui cu un tip. M a primit si m a dat afară din casă de nenumarate ori. Motivele: îi uzez oalele, masina de spalat,i am spus că am doua case si ma tot intreb de ce nu stau intr una din ele si stau la el, ca vrea si el sa vina la mine în casa cum m am dus si la el cu 2 valize de lucruri. I am explicat ca la bloc stau parintii mei di fata mea care are 14 ani, dar daca vrea sa mearga in inghesuiala mergem, iar casa de la curte nu e terminată, daaaar ca in timp lucurile se vor aranja. I am spus ca aceste vasr nu sunt pe numele meu ci pe al mamei dar eu sunt singura la parinti. Si multe altele. La o cearta mi a spus ca vrea si el sa vorbeasca cu fostul meu sot si cu mama mea si atunci i am spus si eu ca vreau sa vorbesc cu fosta. De asemenea scandal mare cand mi am facut baie si am consumat 60 litri de apa calda (avea boiler), scandal ca face am mâncare, scandal ca fumam. Stăteam o saptamana dupa care ma dădea afară din casă apoi mă întorceam si multe,multe altele. Asa cum am spus a fost cu cineva si are un copil. Prin iarna i am spus că o să vorbesc si eu cu ea. Tipa m a contactat acum cateva zile si mi a spus numai lucruri urâte despre el. Aseară m a sunat dupa 4 luni si m am dus la el stabilind ca o luam de la capat. Dimineata am vrut să fiu sincera si totodata sa nu afle de la ea si i am spus că am vorbit cu ea la telefon. Initial nu a reacționat. Pe la ora 11 am vorbit cu el la telefon si s a purtat normal. Rămăsese că seara sa ma duc la el. Ulterior l am mai sunat si mi a dat de vreo 4 ori ton de ocupat dupa care mi a blocat numărul. Eu m am dus la el ca asa stabilisem si chiar daca aveam tel blocat i am dat mesaj sa mi lase usa deschisa. Cand am ajuns usa era deschisa dat el nu era în casa. A venit in cateva minute (fusese pana la părinții lui) si a inceput scandalul. Ca ce caut eu în casa lui. Ca ce am cautat sa vorbesc cu aia ca el nu o poate suferi ca l am lucrat pe la spate ca suntem doua zdrențe. L am rugat sa ma scuze, Sa ma ierte daca am gresit si sa ne linistit. M a înjurat, m a scuipat, l am implorat sa trecem peste asta si ca ii spusesem ca o sa o sun. Si am sunat o cand noi nu eram împreună

     

     

    Eu ma intreb mai degraba cat de jos poti sa cobori sa stai cu un barbat pt care nu valorezi nimic,, esti presul de sters pe picioare?!!!  Pe cuvant daca esti normala...sa stai cu un gunoi ca asta....


    Acest mesaj a fost editat de către anda22-7: 9 Iun 2017, 15:03
  •  
    • 63 mesaje
    9 Iun 2017, 16:44
    0 0
    Problema este ca ma simt vinovata ca am vorbit cu fosta.tot tlmpul m am invinovatit. Ca poate nu trebuia sa fac asa etc. Imi doresc sa se intoarca roata. Sa ma mai caute o data da l fac si eu de 2 bani
  •  
    • 12208 mesaje
    9 Iun 2017, 17:41
    1 1
    Nu ai rezolva nimic tu asta nu intelegi , daca te cobori in cocina porcilor te mananca , nu ii da satisfactie si vezi-ti de viata , Poate ai si alte idealuri decat sa dai replica unui oarecare !
  •  
    • 1890 mesaje
    9 Iun 2017, 19:02
    1 1
    De acord cu antevorbitoarele! Mai adaug: ce fel de scula are barbatul ala de esti atat de lihnita dupa el??? Pentru ca asta dai impresia, de femeie lihnita dupa sex, nu conteaza demnitatea ta de om! In loc sa-ti vezi de copiul tau, mai ales acum ca e adolescent, tie iti trebuie ciocanar, si inca de-ala de te calca in picioare! Poate ii fi masochista, mai stii??
  •  
    • 409 mesaje
    9 Iun 2017, 20:58
    0 1
    georgiana_tucala said: Pe scurt de 1 an si jumatate ma chinui cu un tip. M a primit si m a dat afară din casă de nenumarate ori. Motivele: îi uzez oalele, masina de spalat,i am spus că am doua case si ma tot intreb de ce nu stau intr una din ele si stau la el, ca vrea si el sa vina la mine în casa cum m am dus si la el cu 2 valize de lucruri. I am explicat ca la bloc stau parintii mei di fata mea care are 14 ani, dar daca vrea sa mearga in inghesuiala mergem, iar casa de la curte nu e terminată, daaaar ca in timp lucurile se vor aranja. I am spus ca aceste vasr nu sunt pe numele meu ci pe al mamei dar eu sunt singura la parinti. Si multe altele. La o cearta mi a spus ca vrea si el sa vorbeasca cu fostul meu sot si cu mama mea si atunci i am spus si eu ca vreau sa vorbesc cu fosta. De asemenea scandal mare cand mi am facut baie si am consumat 60 litri de apa calda (avea boiler), scandal ca face am mâncare, scandal ca fumam. Stăteam o saptamana dupa care ma dădea afară din casă apoi mă întorceam si multe,multe altele. Asa cum am spus a fost cu cineva si are un copil. Prin iarna i am spus că o să vorbesc si eu cu ea. Tipa m a contactat acum cateva zile si mi a spus numai lucruri urâte despre el. Aseară m a sunat dupa 4 luni si m am dus la el stabilind ca o luam de la capat. Dimineata am vrut să fiu sincera si totodata sa nu afle de la ea si i am spus că am vorbit cu ea la telefon. Initial nu a reacționat. Pe la ora 11 am vorbit cu el la telefon si s a purtat normal. Rămăsese că seara sa ma duc la el. Ulterior l am mai sunat si mi a dat de vreo 4 ori ton de ocupat dupa care mi a blocat numărul. Eu m am dus la el ca asa stabilisem si chiar daca aveam tel blocat i am dat mesaj sa mi lase usa deschisa. Cand am ajuns usa era deschisa dat el nu era în casa. A venit in cateva minute (fusese pana la părinții lui) si a inceput scandalul. Ca ce caut eu în casa lui. Ca ce am cautat sa vorbesc cu aia ca el nu o poate suferi ca l am lucrat pe la spate ca suntem doua zdrențe. L am rugat sa ma scuze, Sa ma ierte daca am gresit si sa ne linistit. M a înjurat, m a scuipat, l am implorat sa trecem peste asta si ca ii spusesem ca o sa o sun. Si am sunat o cand noi nu eram împreună

    ESTE FOARTE GREU.

    I NCEARCA SA-L INTELEGI SI PE EL.

    POATE FOSTA L-A RANIT IN ASA HAL DE NU MAI POATE JUDECA NORMAL.

    Daca-l iuesti accepta-l.

    Nu stiu ce sa-ti spun mai mult, conteaza ce simti tu. 

  •  
    • 1890 mesaje
    9 Iun 2017, 21:10
    0 0
    Konstantyyn said:

    ESTE FOARTE GREU.

    I NCEARCA SA-L INTELEGI SI PE EL.

    POATE FOSTA L-A RANIT IN ASA HAL DE NU MAI POATE JUDECA NORMAL.

    Daca-l iuesti accepta-l.

    Nu stiu ce sa-ti spun mai mult, conteaza ce simti tu. 

     Bravo, Konstantine, asa judecata mai zic si eu! Deci putem sa ne comportam cat de urat vrem cu partenerul, colegii, familia, prietenii (iar ei trebuie sa ne inteleaga!), daca cineva ne-a ranit adanc in trecut!

  •  
    • 115 mesaje
    10 Iun 2017, 01:02
    0 0
    Cred ca tu esti masochista pentru ca altfel nu se explica comportamnetul tau. Daca iti place atat de mult sa fii terfelita atunci dai inainte ca eu zic ca merge bine. Raspunsul ti l-ai dat singura in titlu: NU MAI POOOOT!!!..pai daca nu mai poti atunci e timpul sa iti vezi de viata ta..
  •  
    • 742 mesaje
    10 Iun 2017, 05:19
    0 0
    Fugi cit vezi cu ochii de. tip,un lucrul rau inceput se v-a sfirsii si mai rau.
  •  
    • 3765 mesaje
    10 Iun 2017, 14:42
    0 0
    georgiana_tucala said:Problema este ca ma simt vinovata ca am vorbit cu fosta.tot tlmpul m am invinovatit. Ca poate nu trebuia sa fac asa etc. Imi doresc sa se intoarca roata. Sa ma mai caute o data da l fac si eu de 2 bani

     

    La pat e bun?

  •  
    • 2115 mesaje
    10 Iun 2017, 15:21
    1 1
    Mi-am zis sa nu scriu, dar uitandu-ma in istoric ma mananca degetele, mah femeie, tu existi, adica esti reala?
    @ Scorpioano, nu este vorba de "scula" aici, doar de atitudine!!! Unele asa au deprins de la inceputul vietii in doi si nu pot rupe lantul, pacat...
    Iar istoria se repeta!!!