Prins la însurat

  •  
    • 156 mesaje
    4 Mai 2017, 07:43
    0 0
    .

    Acest mesaj a fost editat de către cristina945: 16 Mai 2017, 11:30
  •  
    • 2115 mesaje
    4 Mai 2017, 09:34
    0 0
    cristina945 said:Bună fetele. Sunt într-o relație cu un bărbat mai mare decât mine. Cu 15 ani. El este om de afaceri. Eu sunt studentă, dar totodată și lucrez. Stau bine. Ne-am cunoscut la universitate, dar mult timp după aceea ne-am abordat. Ideea e că el mereu e ocupat, lucrează pină tirziu, și este antrenat în multe activități. Plus, am inceput să-l cunosc ca om, și il văd că are frică. de responsabilitate, de emoții, de ceva serios. Mai pe scurt, e nehotărât! Il plac, mă place, are grijă de mine, dar eu vreau ceva mai mult. Cum sa-i capăt încrederea în mine? Și să-i insuflu curaj!

     Are grija de tine cata vreme ii dai ce ii lipseste, crezi ca te ia si acasa? Un om realizat nu se incurca cu pustoaice decat cu un scop!

  •  
    • 1890 mesaje
    5 Mai 2017, 15:35
    0 0
    Exact cum a spus white! Omul vrea o "pasarica" dar fara obligatii. Ca ii e frica de sentimente, ca este ocupat. astea sunt bla bla-uri recitate pentru naive ca tine! Asta vrea sa-ti dea el de inteles si tu, fraiera, i-ai picat la pat! Pai daca te iubea venea la tine mancand nori, nu se putea desprinde de tine, te cauta, facea ceva!
  •  
    • 12208 mesaje
    19 Mai 2017, 20:56
    0 0
    Te cam grabesti , si faci presiuni degeaba , daca voia insuratoare si belea cu acte era demult timp insurat !De ce nu lasi lucrurile in curgerea lor fireasca , traieste-ti tineretea cat mai frumos , casnicia nu este chiar asa cum crezi tu !