Vrem sa stim povestea ta despre slabit!

  •  
    • 1 mesaje
    31 Mar 2017, 18:07
    0 0
    Tocmai ai terminat o perioada de transformare si ai reusit sa pierzi in greutate? Cautam povesti care sunt spuse din inima, te fac sa zambesti, care sunt surprinzatoare si unice.
    Trebuie sa existe un aspect personal, fermecator si unic pentru fiecare poveste pe ai face si pe altii sa inteleaga modul in care tehnologia poate imbunatati viata. Pentru mai multe detalii contacteaza-ne pe gheorghescu.rodica@gmail.com! Asteptam povestile tale!
    Acest mesaj a fost editat de către rodica.limm: 31 Mar 2017, 18:08
  •  
    • 28 mesaje
    28 Apr 2017, 16:15
    0 1
    Acum un an aveam 130 de kilograme, iar acum am 75 de kilograme. Decizia nu a fost foarte greu de luat avand in vedere ca imi era greu sa merg, nu puteam sa dorm cum trebuie, vara nu ma simteam foarte bine, imi era greu sa respir, am avut probleme de sanatate. Povestea mea si-a gasit finalul feiricit la Spitalul Ponderas, la domnul doctor Ionut Hutopila. Am plecat de la IMC 35, 8 si am ajuns intr-un an la 20,4 adica sunt un pacient normopoderal. (Sunt o persoana foarte inalta) Iar analizele de diabet au iesit bine la 3 luni de la operatie, deja.
    Oricum, daca te intereseaza vezi ca ei au un fel de seminarii, la care poate merge oricine si sa intrebe tot ce vrea sa stie. Iar acum am auzit ca fac 9sau au facut?) chiar un studiu clinic despre chirurgia metabolic ca tratament alternativ al diabetului zaharat tip 2.
  •  
    • 53 mesaje
    6 Mai 2017, 15:02
    0 0
    Putini stiu ca se poate slabi prin cunnimasaj. Este o combinatie de masaj si cunnilingus. Din pacate...este cea mai naturista metoda de slabit.
  •  
    • 170 mesaje
    19 Dec 2017, 12:32
    0 0
    Impreuna cu o dieta pe care o respectam si cu antrenamente de XBody, am reusit sa ajung la forma pe care mi-am propus. Va recomand sala asta de XBody: http://www.tome.ro/