Sugar datingul. As vrea sa incerc aceast tip de relatie.

  •  
    • 409 mesaje
    31 Mai 2017, 23:27
    0 0
    Madelaine773 said:

      De  gheise  or  fi  auzit  fatucele  astea???  sau  pe  ele  le  intereseaza  doar  loveaua!!

    Pai din ce zice fatuca aia in interviu cica n-ar interes-o doar loveaua.

     

     

    Sunt sigur ca asta isi doresc pentru tine parintii tai, NATURALI, si probabil tot asta iti doresti si tu pentru copii tai, asta te-ar face mandra de ei.

    Este o problema de viziune.

    Bafta. 

  •  
    • 11561 mesaje
    1 Iun 2017, 07:25
    0 2
    white_storm2 said:
    Madelaine773 said:

      De  gheise  or  fi  auzit  fatucele  astea???  sau  pe  ele  le  intereseaza  doar  loveaua!!

    Pai din ce zice fatuca aia in interviu cica n-ar interes-o doar loveaua.

     

     Dar ce? Daca ala ar fi batran si sarac s-ar incurca sa-i spele ea budigaii, sa-i faca curat sau sa-i dea medicamentele?
    Unde mai pui ca poti avea si mai multi SD, deci tot prostitutie se numeste! 

     Tu  crezi  ca  astea  ii  sterg  de  cacat  pe  bosorogi  la  cur???

     Cauta  alta  proasta  s  o  faca  si  o  platesc!

     

  •  
    • 2115 mesaje
    4 Iun 2017, 14:48
    1 1
    N-ai inteles, pai daca prostitutie nu este, deci nu se sexeaza, daca se multumesc cu priviri admirative, daca nu banul le intereseaza de ce nu se multumesc cu ingrijirea unui "bosorog"?
  •  
    • 2115 mesaje
    4 Iun 2017, 14:54
    1 1
    Madelaine773 said:Buna,

    Citesem de curand un articol in libertatea despre Sugar Dating si mi s-a parut fascinanta ideea asta de a avea un partener fara obligatii da rin acelasi timp, foarte bogat. Sunt curioasa daca este cineva care a experimentat deja asta si mi-ar putea oferi cate sfaturi. Voi fi incepatoare, asa ca orice sfat e bine venit. Ataat despre siguranta cat si despre cum merge toata treaba asta. Multumesc mult 

     Tu-ti bati joc de noi? Ai citit un rahat de articol, mai bine fii coerenta in postari si lasa minciunile, ca au picioare scurte, da? Esti sau nu esti intr-o relatie de Sugar Dating de doi ani? Sau pe topicul asta esti doar la pescuit? Hataraste-te, ca amagesti oamenii!

  •  
    • 25 mesaje
    12 Iun 2017, 11:57
    1 0
    mi se pare fascinanta idea si as vrea sa incerc si eu dar voiam sa aud pareri, poate de la cineva care chiar a experimentat asa ceva
  •  
    • 409 mesaje
    12 Iun 2017, 23:18
    0 0
    Madelaine773 said:mi se pare fascinanta idea si as vrea sa incerc si eu dar voiam sa aud pareri, poate de la cineva care chiar a experimentat asa ceva

     

    Mda, daca esti atat de " FASCINATA ", din Ianuarie pana acum si nu ai fost in stare sa te hotarasti ??

    Cred ca intre timp ai pierdut 2-3 clienti, potentiali " tatici ", pe motive de boala, batranete, sau cel mai rau, poate si-au gasit alte " borcanase cu miere " !!!!!!

    Ce mai astepti, timpul este foarte pretios, la treaba, fa niste barbati fericiti !!!! Asa ar trebui sa gandesti, altfel ai fi o egoista.

    Dar bineinteles ca tu nu esti, nu-i asa ?


    Acest mesaj a fost editat de către Konstantyyn: 12 Iun 2017, 23:20
  •  
    • 2115 mesaje
    13 Iun 2017, 10:24
    0 0
    Io zic ca-i pestoaica doar!
  •  
    • 25 mesaje
    13 Iun 2017, 15:11
    0 0
    discutia a mers intr-o cu totul alta directie din pacate
  •  
    • 11561 mesaje
    13 Iun 2017, 15:21
    0 0
    Madelaine773 said:discutia a mers intr-o cu totul alta directie din pacate

     Ce  faci  guritza , ceva  noutati?

     

  •  
    • 7934 mesaje
    1 Iul 2017, 23:43
    0 0
    Da-mi o poza sa vad daca meriti sa fii sugarbaby.. si dupa aia stabilim pretul.
    Acest mesaj a fost editat de către Leu76: 1 Iul 2017, 23:45
  •  
    • 6 mesaje
    13 Nov 2017, 14:06
    0 0
    Lasa, mai bine nu mai incerca, nu vezi ce mi se intampla mie? )
  •  
    • 10 mesaje
    25 Nov 2017, 12:48
    0 0
    http://www.lumeadragostei.ro

    Cel mai nou site de socializare din România.
    Absolut gratuit.
    Va asteptam.
  •  
    • 6 mesaje
    1 Aug 2019, 16:09
    0 0
    am si uitat de contul asta
  •  
    • 19 mesaje
    6 Aug 2019, 20:27
    0 0
    eunu sunt bogat,dar pot sa-ti ofer o partida de sex de neuitat,sau mai multe,dupa pofta!
  •  
    • 366 mesaje
    4 Oct 2019, 10:39
    0 0
    tigrualb said:eunu sunt bogat,dar pot sa-ti ofer o partida de sex de neuitat,sau mai multe,dupa pofta!

       Ce  pacat  ca  s  a  stpat  acest  topic!  Ce  o  mai  face  initiatoarea?