Sugar datingul. As vrea sa incerc aceast tip de relatie.

  •  
    • 1890 mesaje
    16 Feb 2017, 16:33
    1 1
    Madelaine773 said:au spus acelasi lucru, dar vezi tu, conteaza atat de mult modul in care o spui... o sa incerc, vreau sa-mi gasesc un Sugar Daddy, vreau un barbat outernic din toate punctele de vedere. nu cred ca e ceva gresit in asta. Am gasit si site-ul cu pricina, vreau sa vad macar ce are de oferit. poate dupa o saptamana imi dau seama ca nu-mi trebuie. Dar nu vreau sa traiesc cu "what if". Vreau sa vad daca pot sa -mi gasesc un partener cu bani.

     Ca te lasa cu inima franta sau dezgustata, n-ar fi nimic, spaga ta! Sicul ar fi sa te lase cu vreo boala. Cu sifilisul, blenoragia, paduchii lati, chlamidia, trichomonasul o mai scoti la capat (daca esti suficient de desteapta sa le observi din timp) dar sa te vad ce faci cu hepatita C sau virusul HIV?? Ai sa spui ca folosesti prezervativ. Sa stii ca papilomatoza si paduchii lati se pot lua chiar daca pui 3 prezervative unul peste altul!

  •  
    • 25 mesaje
    29 Mai 2017, 13:25
    1 0
    esti un pic prea dramatic totusi
  •  
    • 11561 mesaje
    29 Mai 2017, 15:02
    0 0
    scorpion112 said:
    Madelaine773 said:au spus acelasi lucru, dar vezi tu, conteaza atat de mult modul in care o spui... o sa incerc, vreau sa-mi gasesc un Sugar Daddy, vreau un barbat outernic din toate punctele de vedere. nu cred ca e ceva gresit in asta. Am gasit si site-ul cu pricina, vreau sa vad macar ce are de oferit. poate dupa o saptamana imi dau seama ca nu-mi trebuie. Dar nu vreau sa traiesc cu "what if". Vreau sa vad daca pot sa -mi gasesc un partener cu bani.

     Ca te lasa cu inima franta sau dezgustata, n-ar fi nimic, spaga ta! Sicul ar fi sa te lase cu vreo boala. Cu sifilisul, blenoragia, paduchii lati, chlamidia, trichomonasul o mai scoti la capat (daca esti suficient de desteapta sa le observi din timp) dar sa te vad ce faci cu hepatita C sau virusul HIV?? Ai sa spui ca folosesti prezervativ. Sa stii ca papilomatoza si paduchii lati se pot lua chiar daca pui 3 prezervative unul peste altul!

     

      Breee , doar  nu  se  fute  cu  boschetarii!!

  •  
    • 25 mesaje
    29 Mai 2017, 16:41
    0 0
    ti-as da un like
  •  
    • 1890 mesaje
    29 Mai 2017, 17:09
    0 0
    pitipoanca69 said:

      Breee , doar  nu  se  fute  cu  boschetarii!!

     Habar n-ai cate lume "buna", care nu ai zice ca sufera nici macar de gripa iarna, au boli venerice! Pe de-afara mar gustos, inauntru gaunos!

  •  
    • 25 mesaje
    30 Mai 2017, 13:16
    0 0
    dupa parerea mea, bolile astea le poti contacta oricum, nu vad de ce ar fi o regula ca daca esti o Sugar Baby . Cred ca voi nu stiti exact ce presupune asta
  •  
    • 11561 mesaje
    30 Mai 2017, 13:58
    0 1
    Madelaine773 said:dupa parerea mea, bolile astea le poti contacta oricum, nu vad de ce ar fi o regula ca daca esti o Sugar Baby . Cred ca voi nu stiti exact ce presupune asta

     Am  putea  incerca  o  expierienta! Nu  vrei  sa  fii  SB   meu?:0

     

  •  
    • 25 mesaje
    30 Mai 2017, 14:24
    0 0
    Do you think you have what it takes to be my SD?
  •  
    • 11561 mesaje
    30 Mai 2017, 14:27
    0 1
    Madelaine773 said:Do you think you have what it takes to be my SD?

       Of  course sugar , only  try  and  a  lot  of surprisess  you  will  have!

    Nice  day  and  hot  night!

  •  
    • 25 mesaje
    30 Mai 2017, 15:53
    0 0
    pitipoanca, what do you do for a living? vad ca prima pagina e plina cu mesaje numai de la tine
  •  
    • 3765 mesaje
    30 Mai 2017, 16:25
    0 1
    Madelaine773 said:pitipoanca, what do you do for a living? vad ca prima pagina e plina cu mesaje numai de la tine

     

     

    Si te simti inghesuita?

  •  
    • 11561 mesaje
    31 Mai 2017, 09:52
    0 1
    Madelaine773 said:pitipoanca, what do you do for a living? vad ca prima pagina e plina cu mesaje numai de la tine

       Nu  crezi  ca  ne  am  intelege  mai  bine  in  limba  Romana , sau  asta  e  unul  din  criterii?

     

  •  
    • 25 mesaje
    31 Mai 2017, 10:35
    0 0
    Ba da, ba da, imi cer scuze ca am vbit in engleza
  •  
    • 25 mesaje
    31 Mai 2017, 10:35
    0 0
    ia uite ce-am gasssiiiiitttt huhuhuhuhuhuuuu http://observator.tv/social/vacante-scumpe-cadouri-si-bijuterii-pretioase-este-mirajul-unui-nou-fenomen-care-prinde-radacini-si-in-tara-noastra-sugar-dating-211749.html?utm_source=facebook.observator&utm_campaign=observator.social&utm_medium=Social&utm_term=articol&utm_content=211749
  •  
    • 3765 mesaje
    31 Mai 2017, 11:29
    0 0
    Cred ca ceva nou este pentru reportul care s scris articolul.
    Pentru ca meseria de amanta intretinuta este veche de cand lumea. Ca-i mai nou i se spune Sugar Daddy, este doar un moft si un englezism.
  •  
    • 409 mesaje
    31 Mai 2017, 12:02
    0 0
    Madelaine773 said:ia uite ce-am gasssiiiiitttt huhuhuhuhuhuuuu http://observator.tv/social/vacante-scumpe-cadouri-si-bijuterii-pretioase-este-mirajul-unui-nou-fenomen-care-prinde-radacini-si-in-tara-noastra-sugar-dating-211749.html?utm_source=facebook.observator&utm_campaign=observator.social&utm_medium=Social&utm_term=articol&utm_content=211749

     

    Ce mai astepti, da-i bataie, sa nu ramai ” ORFANA ”. 

  •  
    • 11561 mesaje
    31 Mai 2017, 12:09
    0 1
    igivansenior said:Cred ca ceva nou este pentru reportul care s scris articolul.
    Pentru ca meseria de amanta intretinuta este veche de cand lumea. Ca-i mai nou i se spune Sugar Daddy, este doar un moft si un englezism.

     

      De  gheise  or  fi  auzit  fatucele  astea???  sau  pe  ele  le  intereseaza  doar  loveaua!!

  •  
    • 25 mesaje
    31 Mai 2017, 15:06
    0 0

      De  gheise  or  fi  auzit  fatucele  astea???  sau  pe  ele  le  intereseaza  doar  loveaua!!

    Pai din ce zice fatuca aia in interviu cica n-ar interes-o doar loveaua.

     

  •  
    • 2115 mesaje
    31 Mai 2017, 15:24
    0 1
    Madelaine773 said:

      De  gheise  or  fi  auzit  fatucele  astea???  sau  pe  ele  le  intereseaza  doar  loveaua!!

    Pai din ce zice fatuca aia in interviu cica n-ar interes-o doar loveaua.

     

     Dar ce? Daca ala ar fi batran si sarac s-ar incurca sa-i spele ea budigaii, sa-i faca curat sau sa-i dea medicamentele?
    Unde mai pui ca poti avea si mai multi SD, deci tot prostitutie se numeste! 

  •  
    • 409 mesaje
    31 Mai 2017, 23:24
    0 0
    Madelaine773 said:

      De  gheise  or  fi  auzit  fatucele  astea???  sau  pe  ele  le  intereseaza  doar  loveaua!!

    Pai din ce zice fatuca aia in interviu cica n-ar interes-o doar loveaua.

     

     

    Mda, sigur nu portofelul este criteriul.

    Caldura din suflet, lumina din ochii lui cand se uita la " EA " goala in cearceafurile lui.

    Sau poate nici nu este nevoie sa se ajunga in pat, pentru " EA " important este sa fie cu " EL ", o plimbare in parc, pe jos, nu cu BMW-ul, un covrigel sau niste gogosele de la chioscul din parc, nici nu vrea sa auda de restaurante cu stele Michelin sau chefi renumiti, nu tu shoping la Milano sau Londra, New York, este prea mult si o bluzita din Obor de la taraba.

    Sigur cea mai mare dovada de iubire este sa-i daruiasca o carte, eventual veche din anticariat, nu tu bijuterii sau ceasuri scumpe, telefoane de fite.

    As putea sa continui dar cred ca ai inteles ideea.

    Revin cu sfatul " CE MAI ASTEPTI, DAI BATAIE CA SA NU RAMAI ORFANA ".