Helaaaaau!

  •  
    • 10065 mesaje
    26 Ian 2017, 19:48
    0 0
    Hi, Poky .

  •  
    • 687 mesaje
    13 Feb 2017, 11:00
    0 0
    Neata! Scuzati ca nu am mai intrat, ocupata tare. Am vb cu sefa mea, normal ca a fost putin suparata, dar a zis ca ma intelege. In orice caz, am inchis orice subiect cu soacra , nu am mai vb cu ea de ceva timp, cred ca 2 sau 3 saptamani , nici nu a mai venit pe la noi , nici nu a dat vreun telefon. Pana la urma am rezolvat-o, a ramas sa lucrez de la 9 pana la 3, la 3 dupa-amiaza sa fiu acasa si asta e. Chiar nu ma mai intereseaza, poa' sa faca ce vrea. Nici cu fata nu am mai fost pe la cumnata sa se joace cu cel mic pt ca nu mai vreau sa ma mai duc acolo. Prefer sa stau cu fata in casa decat sa ma duc la ei. Nici Rebeca nu mai intreaba de ei deci ma pot considera norocoasa ( ca sa zic asa). Desi tot eu a trebuit sa platesc pt oalele sparte
  •  
    • 11561 mesaje
    25 Apr 2017, 15:56
    0 1
    Poky said:Cand s-a decis venirea ei aici, cu totii au participat la discutie, chiar soacra a fost eca cu intiativa de a o aduce aici sa fie alaturi de noi, tot timpul. Cat am stat la Brasov, la ea, 2 saptamani, tot timpul ne zicea sa mergem amandoi sa ne distram, doar noi 2 si fara fata si chiar avea grija de ea, era hranita si ingrijita. Nu ma gandeam ca se va schimba asa mult.
    Doar un singur schimb putem lucra , din pacate .....am vb si la scoala si au zis ca deocamadata nu sunt fonduri pt infiintarea unui astfel de club , abia dupa 1 an sau 2 se pot gasi fonduri pt asa ceva. Asta cred ca ma deranjeaza cel mai mult. Am facut bine ca nu am sunat inainte sa schimb locatia unde o lasa pe Rebeca dupa ce termina scoala...am facut cel mai bine ca dupaia iar trebuia sa sun sa schimb....

     A  dat  baba  de  vre  un  ciocan  pe  acolo!

  •  
    • 11561 mesaje
    25 Apr 2017, 15:58
    0 1
    ViktorC said:Hi, Poky .

     Viktoras  tata , plangi  fetili  dupa  tine!!!))