O intrebare.

  •  
    • 11561 mesaje
    30 Ian 2017, 09:31
    0 0
    claudina28 said:Cata rautate! Cata judecata! De unde stii ce s-a intamplat?? Habar nu ai ce s-a intamplat. Si judeci. Arunci cu vorbe. Probabil ca tu ai obiceiul sa te culci cu toti barbatii intalniti in cale... Nu toate femeile sunt ca tine...
    DIVORTUL POATE SA FIE SI O BUCURIE, O ELIBERARE, CA CINEVA A SCAPAT DINTR-O RELATIE TOXICA. Eu am pus o simpla intrebare.. Nici nu am specificat despre cine este vorba.
    Si aruncati in mine ...  

     Intrebarea  este  cum  ai  ajuns  intr  o  relatie  toxica , daca  nu  suntem  indiscreti!!??

  •  
    • 348 mesaje
    31 Ian 2017, 10:23
    0 0
    Ma intreb, cum ti se permite o asemenea poza la profil, si ce fel de femeie esti daca pui o astfel de poza la profil.
    ASTA SPUNE TOTUL. 
  •  
    • 3765 mesaje
    31 Ian 2017, 11:22
    0 0
    claudina28 said:Ma intreb, cum ti se permite o asemenea poza la profil, si ce fel de femeie esti daca pui o astfel de poza la profil.
    ASTA SPUNE TOTUL. 

     

     

    Piti e indiscret.

  •  
    26 Feb 2017, 00:33
    0 0
    Am nevoie de parerile voastre Am un Baiat in Clasa, este Albanez. Din prima zi de cand m-a vazut se comporta ciudat. Imi face ochi dulci. Se intoarce si se uita lung la mine si zambeste cuceritor. Imi face din ochi. Vine la mine se baga in seama. Uneori nu vorbeste si nu se uita la mine ma ignora e ciudat nu imi dau seama ce are. Alte ori se uita insistent. Mereu ma intreaba ce fac, daca am nevoie de ajutor, daca am inteles la Mate etc. Cand am nevoie de ceva si ma apelez la el lasa tot la oparte si vine la mine. Cand vorbesc cu el ma priveste in ochi si ma asculta atent. Am scriu cu el pe Facebook intr-o zii. I-am spus ca o fata il place. Eu ma refeream la mine. Si nu i-am dat Nume. Si a spus ca nu il intereseaza. Ori s-a speriat ori nu il intereseaza s-au face misto de mine. Eu numai inteleg nimic. Incepuse sa-mi placa un pic de el. Nu stiu nimic despre Albanezi. Imi puteti spune cum sunt Albanezii?! Si daca ma place. E ciudat in preajma mea. Cand iesim pe usa amandoi imi tine usa. Cand plecam tipa dupa mine. Ciao. Cand vorbeste cu mine imi pronunta mereu numele. Tot ma intreaba si ce mai faci?! Nu stiu ce are simt ceva de pe el. Simt o atractie. Simt ca ii place ceva la mine s-au de mine chiar. Contactul vizual. Vine la mine in spate si se pune in fata mea ma priveste in ochi si cu o voce blanda ma intreaba ce faci, ai invatat, ai inteles tema, imi pune intrebari. Cam mereu se leaga de mine. O singura data mi-a facut compliment. Ce cizme frumoase ai. Mereu apleaca capul pe o parte puma mana sub cap si ma priveste insistent in ochi si zambeste secunde bune. Eu nu imi dau seama ce vrea. Ma priveste si in ore in ochi il privesc si eu si se intoarce...in pauza se uita la mine ai zambeste...in pauza a trecut pe langa mine ma ciupit de la teral si a ras....Stiu ca nu e locul potrivit aici..dar nu stiu nimic de albanezi.. Si nici daca ma place. Va pop
  •  
    • 2115 mesaje
    26 Feb 2017, 12:25
    0 0
    DamarisRebeca1995 said:Am nevoie de parerile voastre Am un Baiat in Clasa, este Albanez. Din prima zi de cand m-a vazut se comporta ciudat. Imi face ochi dulci. Se intoarce si se uita lung la mine si zambeste cuceritor. Imi face din ochi. Vine la mine se baga in seama. Uneori nu vorbeste si nu se uita la mine ma ignora e ciudat nu imi dau seama ce are. Alte ori se uita insistent. Mereu ma intreaba ce fac, daca am nevoie de ajutor, daca am inteles la Mate etc. Cand am nevoie de ceva si ma apelez la el lasa tot la oparte si vine la mine. Cand vorbesc cu el ma priveste in ochi si ma asculta atent. Am scriu cu el pe Facebook intr-o zii. I-am spus ca o fata il place. Eu ma refeream la mine. Si nu i-am dat Nume. Si a spus ca nu il intereseaza. Ori s-a speriat ori nu il intereseaza s-au face misto de mine. Eu numai inteleg nimic. Incepuse sa-mi placa un pic de el. Nu stiu nimic despre Albanezi. Imi puteti spune cum sunt Albanezii?! Si daca ma place. E ciudat in preajma mea. Cand iesim pe usa amandoi imi tine usa. Cand plecam tipa dupa mine. Ciao. Cand vorbeste cu mine imi pronunta mereu numele. Tot ma intreaba si ce mai faci?! Nu stiu ce are simt ceva de pe el. Simt o atractie. Simt ca ii place ceva la mine s-au de mine chiar. Contactul vizual. Vine la mine in spate si se pune in fata mea ma priveste in ochi si cu o voce blanda ma intreaba ce faci, ai invatat, ai inteles tema, imi pune intrebari. Cam mereu se leaga de mine. O singura data mi-a facut compliment. Ce cizme frumoase ai. Mereu apleaca capul pe o parte puma mana sub cap si ma priveste insistent in ochi si zambeste secunde bune. Eu nu imi dau seama ce vrea. Ma priveste si in ore in ochi il privesc si eu si se intoarce...in pauza se uita la mine ai zambeste...in pauza a trecut pe langa mine ma ciupit de la teral si a ras....Stiu ca nu e locul potrivit aici..dar nu stiu nimic de albanezi.. Si nici daca ma place. Va pop

       
    Ai pareri!!!  
    Ia vezi-ti de scoala!!! 

  •  
    • 11561 mesaje
    13 Mar 2017, 15:43
    0 0
    DamarisRebeca1995 said:Am nevoie de parerile voastre Am un Baiat in Clasa, este Albanez. Din prima zi de cand m-a vazut se comporta ciudat. Imi face ochi dulci. Se intoarce si se uita lung la mine si zambeste cuceritor. Imi face din ochi. Vine la mine se baga in seama. Uneori nu vorbeste si nu se uita la mine ma ignora e ciudat nu imi dau seama ce are. Alte ori se uita insistent. Mereu ma intreaba ce fac, daca am nevoie de ajutor, daca am inteles la Mate etc. Cand am nevoie de ceva si ma apelez la el lasa tot la oparte si vine la mine. Cand vorbesc cu el ma priveste in ochi si ma asculta atent. Am scriu cu el pe Facebook intr-o zii. I-am spus ca o fata il place. Eu ma refeream la mine. Si nu i-am dat Nume. Si a spus ca nu il intereseaza. Ori s-a speriat ori nu il intereseaza s-au face misto de mine. Eu numai inteleg nimic. Incepuse sa-mi placa un pic de el. Nu stiu nimic despre Albanezi. Imi puteti spune cum sunt Albanezii?! Si daca ma place. E ciudat in preajma mea. Cand iesim pe usa amandoi imi tine usa. Cand plecam tipa dupa mine. Ciao. Cand vorbeste cu mine imi pronunta mereu numele. Tot ma intreaba si ce mai faci?! Nu stiu ce are simt ceva de pe el. Simt o atractie. Simt ca ii place ceva la mine s-au de mine chiar. Contactul vizual. Vine la mine in spate si se pune in fata mea ma priveste in ochi si cu o voce blanda ma intreaba ce faci, ai invatat, ai inteles tema, imi pune intrebari. Cam mereu se leaga de mine. O singura data mi-a facut compliment. Ce cizme frumoase ai. Mereu apleaca capul pe o parte puma mana sub cap si ma priveste insistent in ochi si zambeste secunde bune. Eu nu imi dau seama ce vrea. Ma priveste si in ore in ochi il privesc si eu si se intoarce...in pauza se uita la mine ai zambeste...in pauza a trecut pe langa mine ma ciupit de la teral si a ras....Stiu ca nu e locul potrivit aici..dar nu stiu nimic de albanezi.. Si nici daca ma place. Va pop

      Te  mananca  scorburica???