Sunt foarte confuza

  •  
    • 9 mesaje
    12 Dec 2016, 20:09
    0 0
    Sora mea m a rugat sa lase si ea o intrebare de pe contul meu :Am 20 de ani si sunt cu un baiat de 2 ani , il iubesc foarte mult pentru ca sunt in stare sa fac multe chestii pentru el , dar uneori simt ca nu l mai iubesc si ca fac totul din obisnuinta si din frica de nu ramane singura pe viata , pentru ca el e primul meu iubit . Am fost despartit o perioada si am crezut ca mor ,eram foarte disperata si nu puteam accepta situatia ca sunt singura .Acum de cand ne am impacat cateva saptamani a fost ok , chiar nu mai voiam altceva, dar acuma ma gandesc ca exista mult mai multi baietii in lumea asta care ma pot trata mai bine si sa fie mai afectuosi si iubitori .. dar nu pot sa mi vad viata fara el . Cum reusesc sa mi dau seama ce e in capu meu? Imi doresc si altceva dar in acelasi timp nu
    Acest mesaj a fost editat de către Snopic25: 13 Dec 2016, 16:25
  •  
    • 2115 mesaje
    13 Dec 2016, 08:47
    0 0
    Te plictisesti rau, asa-I? Pe 19 septembrie spuneai ca ai 18 ani, tu cresti in 3 luni (ca fat frumos), cat altii in doi ani?
  •  
    • 970 mesaje
    13 Dec 2016, 13:28
    0 0
    Ala nu era Greuceanu?
  •  
    • 2115 mesaje
    13 Dec 2016, 13:44
    0 0
    ." Trecu o luna, trecura doua, trecura noua, si imparateasa facu un fecior alb ca spuma laptelui, cu parul balai ca razele lunii. Si-i puse mama numele Fat-Frumos din lacrima.Si crescu si se facu mare ca brazii codrilor. Crestea intr-o luna cat altii intr-un an."
    Si ala crestea tot asa!
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 13 Dec 2016, 13:45
  •  
    • 9 mesaje
    13 Dec 2016, 16:25
    0 0
    E vorba de sora mea !!!!
  •  
    • 2115 mesaje
    13 Dec 2016, 19:04
    0 0
    Snopic25 said:Sora mea m a rugat sa lase si ea o intrebare de pe contul meu :Am 20 de ani si sunt cu un baiat de 2 ani , il iubesc foarte mult pentru ca sunt in stare sa fac multe chestii pentru el , dar uneori simt ca nu l mai iubesc si ca fac totul din obisnuinta si din frica de nu ramane singura pe viata , pentru ca el e primul meu iubit . Am fost despartit o perioada si am crezut ca mor ,eram foarte disperata si nu puteam accepta situatia ca sunt singura .Acum de cand ne am impacat cateva saptamani a fost ok , chiar nu mai voiam altceva, dar acuma ma gandesc ca exista mult mai multi baietii in lumea asta care ma pot trata mai bine si sa fie mai afectuosi si iubitori .. dar nu pot sa mi vad viata fara el . Cum reusesc sa mi dau seama ce e in capu meu? Imi doresc si altceva dar in acelasi timp nu

     I' ve got you! Asta n-ai spus de la inceput. 
    Asa este, sunt muuulti pe lume. 

  •  
    • 11561 mesaje
    14 Dec 2016, 13:56
    0 0
    white_storm2 said:." Trecu o luna, trecura doua, trecura noua, si imparateasa facu un fecior alb ca spuma laptelui, cu parul balai ca razele lunii. Si-i puse mama numele Fat-Frumos din lacrima.Si crescu si se facu mare ca brazii codrilor. Crestea intr-o luna cat altii intr-un an."
    Si ala crestea tot asa!

       tRECU  MAI  MULTE  LUNI , SI  TOT  N  A  FUTUT  O!!!

  •  
    • 2115 mesaje
    14 Dec 2016, 14:49
    0 0
    pitipoanca69 said:

       tRECU  MAI  MULTE  LUNI , SI  TOT  N  A  FUTUT  O!!!

     Pai o fi ruda cu maica din icoana de facura amandoua copii fara "ajutorul" unui barbat. Bre, tu nu crezi in povesti?