Sarcina

  •  
    • 2 mesaje
    1 Nov 2016, 21:56
    0 0
    Exista posibilitatea sa fiu insarcinata chiar daca mi.a venit mentruatia? Tin sa mentionez ca mi.a intarziat de pe data de 9 si a venit pe 31 octombrie..sunt ceva zile de atunci,pe data de 9 aveam o scurgere maronie deschis timp de 3 zile dupa s.a oprit.?
  •  
    1 Nov 2016, 22:55
    0 0
    Da, exista. Fa-ti test de sarcina.
  •  
    • 3765 mesaje
    2 Nov 2016, 08:59
    0 0
    PsihologCraiovaIanosDaniela said:Da, exista. Fa-ti test de sarcina.

     

    io prima data am citi nickul tau "PsihopatCraiova"

  •  
    • 2 mesaje
    2 Nov 2016, 18:36
    0 0
    Mi s.ar parea putin ciudat ca dupa menstra sa imi arate pozitiv...o sa fac un test dupa oprirea menstrei..desi ma indoiesc ca va fi un rezultat pozitiv.
  •  
    • 20 mesaje
    22 Nov 2016, 08:58
    0 0
    Fetelor, si eu am avut cateva dubii daca sunt sau nu insarcinata. Aveam tot felul de scurgeri, de dureri, insa pana la urma am fost la medic. Acum, sunt sunt fericita mamica a unui baietel de 2 ani. Inainte de nastere am hotarat impreuna cu sotul meu sa optam pentru recoltarea de cellule stem. De ce? Pentru ca exista aproximativ 85 de boli care pot fi tratate cu ajutorul celulelor stem. Dupa o lunga cautare, ne-am oprit la Baby Stem. De ce? E foarte simplu. Baby Stem are 2 dintre cele mai importante acreditari GMP si Jacie, pana la urma acestea sunt cel mai clar motiv pentru care sunt recunoscuti ca totul merge cum trebuie si se tin de promisiuni.. Pentru mine si familia mea, recunoasterea calitatii serviciilor lor dar si profesionalismul echipei medicale au contat foarte mult. Recomand Baby Stem, sunt cu adevarat profesionisti.