Vreau sa imi spuna cineva cum sa fac, va rog!

  •  
    • 687 mesaje
    22 Aug 2016, 17:59
    0 0
    Da m-am gandit si o voi lasa pe mama sa isi dea seama de greselile ei.
    Eu am o familie de care trebuie sa am grija si au nevoie de mine sanatoasa, nu deprimata si stresata.
    Totusi ma voi ruga la Dumnezeu sa isi revina, sa vina cu picioarele pe pamant si sa se gandeasca mai mult la viata ei.
    Mai am de rezolvat problema ''maturizarii'' mele.
    Voi cum vedeti maturizarea? Ce inseamna pt voi o femeie matura?
  •  
    • 2115 mesaje
    22 Aug 2016, 21:17
    0 0
    E greu de definit, e vorba despre ani, despre vechime si experiente, despre viata si despre trairi, despre de toate. Este mult de scris si nu foloseste multora.
  •  
    • 10065 mesaje
    22 Aug 2016, 21:42
    0 0
    Rabdarica, Pokycuta, rabdarica doar .

    Impacate cu idee ca nu prea ai cum redresa situatia din tara, in plus, risti a iti pune in dificultate si relatia . Graba strica treaba.

  •  
    • 386 mesaje
    29 Aug 2016, 20:36
    0 0
    Poky, imi pare rau ca ti-a murit tatal, condoleante! Imi pare bine , foarte bine ca in sfarsit ti-ai luat fetita si ca ai intalnit un barbat vrednic. Despre mama ta ce pot spune...i-a murit sotul, acum e plecata de langa ea si nepotica, sunt doua schimbari , evenimente puternice si negative. De aici pana la blesteme e cale lunga si vorbele cam dor. Ce sa faci tu? Nimic. Lasa timpul sa treaca , unoeri e cel mai bun medicament. Concentreaza-te pe situatia ta acolo in Anglia, si , mai ales, pe tine insati ca sa ai putere sa cresti bine fetita. Strada e lunga...