Nu nu sunt curvar si nici un porc

  •  
    • 30 mesaje
    3 Aug 2016, 16:16
    0 0
    Am stat 3 luni fara "pana ce am clacat" dar acum sunt sigur ca mai stau si 10 ani "deoarece ma macina prea tare si nu o sa uit niciodata"
    White Multumesc de atentie
  •  
    • 10065 mesaje
    4 Aug 2016, 08:58
    0 0
    Justsex said:camerele de hotel sunt ale companiei noastre "aceleasi camere aceleasi hoteluri de 12 ani din cate stiu eu" suntem cunoscuti deoarece in fiecare saptamana sta o alta echipa de la noi Intrun cuvant e Casa noastra . "a companiei"

     

    In alta ordine de idei, la voi acolo , in "casa noastra" (unde se pare ca un bun e al tuturor) tot ce e posibil ca astfel sa stea lucrurile, dar nu in hoteluri, la modul general (dupa cum ai punctat) asa zis. Cum de-altfel, destul de problematic sa nu-ti rezervi dreptul la intimitate. Daca sintem colegi ce? Cade din drepturi batutul la usa , sau cum ? Tre sa ai soricul gros de tot , sa te trezesti in camera cuiva fara a-ti anunta vizita. Zise el.

     


    Acest mesaj a fost editat de către ViktorC: 4 Aug 2016, 09:02
  •  
    • 1890 mesaje
    5 Aug 2016, 08:04
    0 0
    ViktorC said:

    In alta ordine de idei, la voi acolo , in "casa noastra" (unde se pare ca un bun e al tuturor) tot ce e posibil ca astfel sa stea lucrurile, dar nu in hoteluri, la modul general (dupa cum ai punctat) asa zis. Cum de-altfel, destul de problematic sa nu-ti rezervi dreptul la intimitate. Daca sintem colegi ce? Cade din drepturi batutul la usa , sau cum ? Tre sa ai soricul gros de tot , sa te trezesti in camera cuiva fara a-ti anunta vizita. Zise el.

     

     Poate acolo e "cuibusorul de nebunii"!

  •  
    • 10065 mesaje
    5 Aug 2016, 15:39
    0 0
    Tot ce e posibil. Mai de-a valma asa ...

  •  
    • 10065 mesaje
    10 Aug 2016, 12:55
    0 0
    Si me, iubesti, femeiele, si-e moartye diupe minye ...

  •  
    • 3765 mesaje
    12 Aug 2016, 08:29
    0 0
    Justsex said:Am stat 3 luni fara

     

    trei luni fara sa te masturbezi??

  •  
    • 10065 mesaje
    12 Aug 2016, 10:28
    0 0
    Nu-l deranja de ma mingaiat, Ivane, ca-l incerca isteria .