Amanta soțului meu. Cum scap de ea?

  •  
    • 12208 mesaje
    2 Aug 2016, 09:23
    0 1
    Felicia1989 said:Știți, uneori omului nui arde a distracții! Eu vreau să-l schimb, si daca numi iese, sa ma răzbun cumva. Dar cum?

              De ce sa il schimbi  pe el schimba-te tu ,dar nu intr-o vampa vulgara intr-o femeie adevarata dupa care intorc barbatii capul pe strada pentrui ca e stilata si raspandeste incredere !
            Fii puternica si stapana pe tine , restul nu conteaza, cand te vei schimba si vei evolua ca si om va fi el cel ce va cauta in telefonul tau de teama sa nu il inseli !???  

  •  
    • 12208 mesaje
    2 Aug 2016, 09:27
    0 0
    Felicia1989 said:Cred ca pe el il trage in jos munca lui. Lucrează șofer pe microbuz si acolo a cunoscut-o si pe amanta-sa. Uneori ma întreb daca doar aia ii e amanta sau pe lingă, mai exista cate una la fiecare tura. E drept, si eu st geloasa, sau mai degrabă e de vina neîncrederea, pe care am pierdut-o tot din cauza lui. El își face interesele lui, își vede de plăcerile lui , de distracțiile lui, si asta se vede. Ori-de-cate ori ii zic de vreo fata, el ride!, si asta ma scoate din sărite! Dar eu tre săi fac tot tacâmul: am vrut să-mi vopsesc parul, mia zis ca nu ca mie îmi sta bn asa cum e, a zis săi dau parolele de la profilurile mele, eu ca proasta i le-am dat, pt ca a zis el ca nu cumva sa le schimb!!! Probleme st multe: sau el numi zice nimic de alea, ca sa ma gândesc eu cn stie ce si asa sa ma facă geloasa, or' ascunde el ceva.

    Gelozia ta il impinge la asta , dar nu ai cum sa intelegi  .Auzi tu ai hobby-uri ? Tu citesti carti , iti place sa faci si altceva decat casa si ganduri ce face el si cu cine ??/
    Ai o educatie? Ce profesie ai de fapt ?? 

  •  
    • 2115 mesaje
    2 Aug 2016, 09:43
    0 0
    Justsex said:
    white_storm2 said:Aoleu, Carmencito, sa nu stii tu ce face barbatu-tau?
    Bai just, nu toti sunt slabi ca tine! Eu m-am sexat pana am nascut de fiecare data, daca omul m-a inselat intre timp, treaba lui, inseamna ca are destul... adica si de dat, dar nu se vede in casa!!!

     

    dar sa iti zica doctorul ca e risc de avort daca faci sex ai mai face? din nu stiu ce problema de natura psihologica a sotiei . Ce fac 4 luni? ceea ce am facut, sunt porc? nesimtit? animal? ok sunt.. dar slab? delocdaca eram slab ma duceam doar la una si stricam casnicia...insa cum am facut eu nu am stricat nimic si totul merge cum ar trebui...

     Pai unde mai era distractia? Auzi la el, nu ti-ajungea una, ha?

  •  
    • 23 mesaje
    2 Aug 2016, 11:03
    0 0
    Am terminat Istorie si Politologie, dar inca nu lucrez pt ca copiii st mici
  •  
    • 12625 mesaje
    2 Aug 2016, 11:08
    0 0
    Felicia1989 said:Am terminat Istorie si Politologie, dar inca nu lucrez pt ca copiii st mici

     
     


    Acest mesaj a fost editat de către carmen008: 2 Aug 2016, 11:09
  •  
    • 2115 mesaje
    2 Aug 2016, 13:55
    0 0
    Felicia1989 said:Am terminat Istorie si Politologie, dar inca nu lucrez pt ca copiii st mici

     Si el este sofer?
    Asa se intampla cand n-ai pretentii, pai toata lumea stie ca soferii sunt curvari, au peste tot cate o  iubita.

  •  
    • 1890 mesaje
    2 Aug 2016, 16:54
    0 0
    Felicia1989 said:Am terminat Istorie si Politologie, dar inca nu lucrez pt ca copiii st mici

     Dupa cum scrii nu cred ca ai terminat nici clasa a VIII-a. In al doilea rand, tu nu vrei sa fii vindecata ci ameliorata. Mai este o problema: tu ii gasesti mereu scuze, ba ca e de vina mediul unde lucreaza, ba ca "aia" se tine de el, ba ca el tine la familie si aduce banii... Pai daca era un om care avea coloana vertebrala si nu cu "scula" mereu gata de atac, putea sa fie si manager la bordel ca tot nu isi insela nevasta. Dupa cum spuneau si antevorbitoarele, degeaba cauti sa te razbuni. Nu va fi femeia aia, va fi alta, si dupa ailalta, cealalta, si tot asa.

    De fapt, tu nu vrei sa divortezi pentru ca iti asigura stabilitate financiara nu ca, draga Doamne, ce mult il iubesti tu.

  •  
    • 1890 mesaje
    2 Aug 2016, 16:59
    0 0
    Justsex said:
    fiecare cu parerea lui..ce sa zic ai dreptate dar partial.... Nu intelegi ca eu nu sunt curvar ci doar am facut sex cu 4 femei..si numai o singura data cu fiecare..ata..mi-a trecut , ea nu stie, eu uit , si totul e bine... tu te gandesti ca sotul tau nu face asta? sau nu a facut? sau prietenul.. te inseli

     Crezi ca nu stie?? Ba stie, dar inchide ochii! Ce sa faca, la urma urmei? Poate n-are serviciu, asteapta un copil de la un nemernic, care o inseala pe toate cararile, poate n-are unde sa se duca, de unde s-o apuce? 

  •  
    • 23 mesaje
    2 Aug 2016, 18:30
    0 0
    Esti tu deștept tare daca crezi asa! In primul rând, in timp ce am fost separată de el am dus-o super bn, am lucrat si am luat salariu mare, si m-am descurcat ft bn. Nu st o fufa care sta cu bărbați dupa bani, asa puteam găsi câți vroiam, ca nu ma Cunoști tu să-mi zici cn st. Asa ca nu comentați toti desteptii să-mi ziceți cum st eu. Ma cunosc singura si n-am nevoie de replici proaste.
  •  
    • 10065 mesaje
    2 Aug 2016, 21:18
    0 0
    Sa tac sau sa ma abtin ?

  •  
    • 12625 mesaje
    2 Aug 2016, 21:31
    0 0
    ViktorC said:Sa tac sau sa ma abtin ?

     

    Zi-le Loredana..ridica-ma la ceerrr
  •  
    • 3765 mesaje
    2 Aug 2016, 22:41
    0 0
    carmen008 said:
    ViktorC said:Sa tac sau sa ma abtin ?

     

    Zi-le Loredana..ridica-ma la ceerrr

     

    cine e cu noi strigaaaaa..........!!

  •  
    • 2115 mesaje
    3 Aug 2016, 11:15
    0 0
    Felicia1989 said:Esti tu deștept tare daca crezi asa! In primul rând, in timp ce am fost separată de el am dus-o super bn, am lucrat si am luat salariu mare, si m-am descurcat ft bn. Nu st o fufa care sta cu bărbați dupa bani, asa puteam găsi câți vroiam, ca nu ma Cunoști tu să-mi zici cn st. Asa ca nu comentați toti desteptii să-mi ziceți cum st eu. Ma cunosc singura si n-am nevoie de replici proaste.

     Da' ce ai lucrat de ai luat salariu mare? Cam ... cat de mare?

  •  
    • 970 mesaje
    3 Aug 2016, 13:03
    0 0
    Si acum nu mai lucrezi pentru ca...?
    Spui ca te-ai mutat impreuna cu copii la parinti. Si in timpul asta ai dus-o foarte bine, cu un salariu foarte mare, bravo tie.
    Acum, nu mai profesezi pentru ca ai copii mici.
    Asadar, repet, cum sta treaba in realitate?
    Nu cumva iti accepti pozitia pentru ca e mai comod confortul , si asta scuza cumva motivul pentru care inca stai langa el?
  •  
    • 1890 mesaje
    3 Aug 2016, 14:58
    0 0
    Felicia1989 said:Esti tu deștept tare daca crezi asa! In primul rând, in timp ce am fost separată de el am dus-o super bn, am lucrat si am luat salariu mare, si m-am descurcat ft bn. Nu st o fufa care sta cu bărbați dupa bani, asa puteam găsi câți vroiam, ca nu ma Cunoști tu să-mi zici cn st. Asa ca nu comentați toti desteptii să-mi ziceți cum st eu. Ma cunosc singura si n-am nevoie de replici proaste.

     Daca te si exprimi dupa cum scrii, slabe sanse  de serviciu bine platit, sa fim intelesi. Asa, merge intr-o fabrica, unde lucrul este pe banda si n-ai timp de conversatii "savante".

    Cat despre facultatea absolvita, daca ti-ai scris lucrarea de licenta precum ai scris pe forum cred ca a ras redactorul de documente o saptamana chiar daca ar fi murit taica-sau. Nu mai spun de munca depusa sa ti-o corecteze.

  •  
    • 10065 mesaje
    4 Aug 2016, 09:17
    0 0
    Ce-o mai fi facind mititica asta ... domnisoara Felicia.

    Asteapta sa dea apa-n clocot sa-l opareasca ?



    Sau cu "ea" are ce are ...

  •  
    • 970 mesaje
    4 Aug 2016, 09:31
    0 0
    Si tu curios acum, ViktorC ! E la partea cand isi negociaza demnitatea.
  •  
    • 30 mesaje
    4 Aug 2016, 18:19
    0 0
    Sperand ca nu voi fi luat iar la misto "vazand ca sunt foarte putine persoane serioase"
    -Cum iti merge?
  •  
    • 10065 mesaje
    5 Aug 2016, 07:15
    0 0
    GirlOnline said:Si tu curios acum, ViktorC ! E la partea cand isi negociaza demnitatea.

     

    Aha. Pricepem.

     

    As zice ca-i tin pmnii, da' mi ca ma lasa cu miinile inclestate .

     

  •  
    • 10065 mesaje
    5 Aug 2016, 07:19
    0 0
    Justsex said:Sperand ca nu voi fi luat iar la misto "vazand ca sunt foarte putine persoane serioase"
    -Cum iti merge?

     

    Da' ce grijuliu esti matale, bre ...