Amanta soțului meu. Cum scap de ea?

  •  
    • 3765 mesaje
    1 Aug 2016, 13:08
    0 0
    Justsex said:mi-ar fi placut sa vorbim fatavin fata sau in privat...pricum daca e gelos e bine...fal sa fie si mai gelos dar in limita bunului simt..o sa stea numai cu ochii pe tine

     

     

    nebunaticule, vrei s-o consolezi pe felicia!!

  •  
    • 2115 mesaje
    1 Aug 2016, 13:12
    0 0
    Felicia, ai doar o viata, nu ti-o pierde langa un om care nu te apreciaza! Stiu ca tu vrei sa-l aduci pe calea buna pe omul asta, dar dupa atatea iubite cate a avut in timpul casatoriei voastre tu nu-ti dai seama ca nu il poti indrepta?
    Debaraseaza-te de trecut si vezi-ti de viata ta, eu nu as tolera asemenea chestii, una e cand nu stii, alta cand le aflii.
  •  
    • 970 mesaje
    1 Aug 2016, 13:22
    0 0
    Te iubeste. Dar iubeste si pe altele.
  •  
    • 2115 mesaje
    1 Aug 2016, 13:32
    0 0
    Justsex said:mi-ar fi placut sa vorbim fatavin fata sau in privat...pricum daca e gelos e bine...fal sa fie si mai gelos dar in limita bunului simt..o sa stea numai cu ochii pe tine

     Pai cine te opreste?
     Ia vezi, Felicia... 

  •  
    • 23 mesaje
    1 Aug 2016, 13:54
    0 0
    Nustiu daca iubeste si pe altele sau doar se distrează, dar mie distracțiile lui numi convin, numi place nici sa fiu pe locul doi, si nici sa dorm într-un pat cu un bărbat care sa mai atins si o alta. Eu st o femeie care respect, dar îmi place si sa fiu respectata.
    Acest mesaj a fost editat de către Felicia1989: 1 Aug 2016, 13:55
  •  
    • 30 mesaje
    1 Aug 2016, 13:58
    0 0
    vedeti? femeile astea...sunt insurat....voi va ganditi numai la prostii....eu am zis asa ,ca fapt divers, plus ca sunt la mare distanta de romania, ma intereseaza doar sa vad cum evolueaza situatia si nimic mai mult...
    Nu ii mai ziceti sa se desparta deoarece se ved clar ca nu doreste asta...va rog
  •  
    • 3765 mesaje
    1 Aug 2016, 14:20
    0 0
    Justsex said:vedeti? femeile astea...sunt insurat....voi va ganditi numai la prostii....eu am zis asa ,ca fapt divers, plus ca sunt la mare distanta de romania, ma intereseaza doar sa vad cum evolueaza situatia si nimic mai mult...
    Nu ii mai ziceti sa se desparta deoarece se ved clar ca nu doreste asta...va rog

     

     

     de cand distanta a devenit un impediment??

    exista chaturi, messenger, telefonie, videocall....

  •  
    • 3765 mesaje
    1 Aug 2016, 14:27
    1 0
    Felicia1989 said:nimic cu amanta lui, pt a ma calma pe mine, dar na mers, pt ca tot a continuat sa um, pt ca deja începusem dupa atâtea probleme si nervi sa ma îmbolnăvesc si am ajuns sa am 41 de kg.

     

     

     

    mmmm! 41 de kg!

    desi imi plac femeile cu un oarecar iz de carnita pe ele, nu zic nu la asa bunaciune.

     singura solutie  ca sotul tau sa-si lase amanta, este sa-ti faci si tu un amant.

     asa ca, ce faci deseara?

  •  
    • 30 mesaje
    1 Aug 2016, 14:45
    0 0
    atat...a devenit centru matrimonial aici...si voi in loc sa o ajutati o faceti sa isi piarda mai tare increderea in ea
    Poate va intrebati ce caut eu? de ce ma intereseaza atat de tare? ei bine dupa cum am zis si mai sus.
    Si eu am inselat sotia! cu 4 femei diferite, mi-a placut pe moment, dar acum acum sunt suparat pe mine si stiu ca nu trebuia sa fac asta.
    Eu nu am facut greseala sa ma imprietenesc prea mult cu una si le ziceam clar: Sunt insurat , astept un copil, si caut doar placere nimic mai mult.
    Acum imi pare foarte rau, si imi regasesc linistea incercand sa ajut pe alte femei care sunt in situatia asta" nevasta nu stie si nu va sti niciodata".
    Poate ganditi ca si despre colegu de mai sus . ca sunt un om rau, fara suflet, afemeiat, dqr nu este asa.
    Sunt un om foarte iubitor de familie , iubesc sotia si ea ma iubeste si nu are nici cea mai vaga idee ca as putea face asa ceva.
    Stiu ca daca ar afla m-ar lasa din prima clipa crezand ca sunt cine stie ce animal "dar eu sunt un om cu suflet"
    Am inselat-o doar deoarece nu facem sex de mult timp...e gravida in ultima luna ..mici probleme etc.
    Imi gasesc linistea crezand ca ajut pe altii sa isi mentina familia unita.
    Sper ca m-am facut inteles si nu mai aruncati vorbe ca nu stiu ce si nu stiu cum
  •  
    • 23 mesaje
    1 Aug 2016, 14:57
    1 0
    Mai exista si sufletisti pe pămînt, iar eu, dupa cum am mai zis, nu ma dau la o parte sa aud un sfat de la un bărbat, pt ca st si eu curioasa sa stiu de ce unii bărbați Înșeală. Problema e ca unii inseala si din mitocănie, mai ales daca au lingă ei o femeie care au grija de ei, de familie si na călcat strimb niciodata. Ooo, daca as putea sa deosebesc minciunile de adevăr ale soțului meu, poate ca as avea mai multa încredere in el, doar ca bărbații găsesc metode sa minta cd nici măcar n-ai nici cea mai vagă îndoiala.
  •  
    • 12625 mesaje
    1 Aug 2016, 15:21
    3 0
    mai Just i-ati sfaturile si direct in cur sa ti le bagi ok?
    Unde va este onoarea de a avea o femeie doar a voastra? Ai fost cu 4 si acum iti pare rau. IAta hac ce face eu cu parerea ta de rau. Putea sa fir doar una. Am auzit si eu de flirt, aventura, sex de placere, sex de impacare , sex de infidelitate. Am auzit.
    Insa un om adevarat cand ajunge langa patul unei alte femei isi ia frumos scula si si-o prezinta acasa. Ca de aia e mancat, scrobit si cu copii mari si inteligenti.
    Ce sfaturi de rahat ( si mai ales vreo 2 pe aici care iti fac statuie) sa se vopseasca sa se schimbe. Ce draqu e in capul vostru? Vrei parere proprie? poate fi nevasta cea mai dintre femei daca omul e curvar nu il schimba nici vopseaua din par nici parfumul chane5 de pe femeia lui.
    Eu v-as da pasi din prima secunda. Ce nu apreciati voi are cine sa o faca.
    1.Pentru tine..taci si pleaca ca ma scarbesti
    2.pentru tipa asta amarata ..mai gandeste-te...
  •  
    • 30 mesaje
    1 Aug 2016, 15:21
    0 1
    in seara asta , cand va puneti in pat, discuta cu el, vezi clar de ce a facut asta? o mai face? "este foarte important sa nu plangi si sa nu ii arati ca iti este frica de ceea ce va zice" ii poti zice ca este o discutie care va fi uitata in acelasi timp. Conversatia este cheia, cu cat conversezi mai mult cu el cu atat iti vei da seama ce se intampla cu adevarat, si el isi va deschide sufletul , usor usor iti va spune tot.
  •  
    • 12625 mesaje
    1 Aug 2016, 15:22
    0 0
    igivansenior said:
    Justsex said:mi-ar fi placut sa vorbim fatavin fata sau in privat...pricum daca e gelos e bine...fal sa fie si mai gelos dar in limita bunului simt..o sa stea numai cu ochii pe tine

     

     

    nebunaticule, vrei s-o consolezi pe felicia!!

     
    vrea sa ii faca un mambo nr.5 

  •  
    • 30 mesaje
    1 Aug 2016, 15:26
    0 0
    carmen008 said:mai Just i-ati sfaturile si direct in cur sa ti le bagi ok?
    Unde va este onoarea de a avea o femeie doar a voastra? Ai fost cu 4 si acum iti pare rau. IAta hac ce face eu cu parerea ta de rau. Putea sa fir doar una. Am auzit si eu de flirt, aventura, sex de placere, sex de impacare , sex de infidelitate. Am auzit.
    Insa un om adevarat cand ajunge langa patul unei alte femei isi ia frumos scula si si-o prezinta acasa. Ca de aia e mancat, scrobit si cu copii mari si inteligenti.
    Ce sfaturi de rahat ( si mai ales vreo 2 pe aici care iti fac statuie) sa se vopseasca sa se schimbe. Ce draqu e in capul vostru? Vrei parere proprie? poate fi nevasta cea mai dintre femei daca omul e curvar nu il schimba nici vopseaua din par nici parfumul chane5 de pe femeia lui.
    Eu v-as da pasi din prima secunda. Ce nu apreciati voi are cine sa o faca.
    1.Pentru tine..taci si pleaca ca ma scarbesti
    2.pentru tipa asta amarata ..mai gandeste-te...

     

    fiecare cu parerea lui..ce sa zic ai dreptate dar partial.... Nu intelegi ca eu nu sunt curvar ci doar am facut sex cu 4 femei..si numai o singura data cu fiecare..ata..mi-a trecut , ea nu stie, eu uit , si totul e bine... tu te gandesti ca sotul tau nu face asta? sau nu a facut? sau prietenul.. te inseli
  •  
    • 23 mesaje
    1 Aug 2016, 15:34
    2 1
    Sa inteleg ca toti sunt la fel? Adică nu ramine decât ca si femeile sa umble in dreapta si in stingă, si la urma sa vedem cum reacționează bărbații. Sincer, eu una nas putea-o face, pt ca asa e din caracterul meu, dar ma rog, bărbații st cei mai cei: nu rezista 2 ore fără femei si numesc motiv de înșelare faptul ca nevasta e gravida sau ca momentan e bolnava, sau ca are perioadele ei si ăla n-o înțelege fiindcă e deștept tare.
  •  
    • 2115 mesaje
    1 Aug 2016, 15:37
    1 0
    Aoleu, Carmencito, sa nu stii tu ce face barbatu-tau?
    Bai just, nu toti sunt slabi ca tine! Eu m-am sexat pana am nascut de fiecare data, daca omul m-a inselat intre timp, treaba lui, inseamna ca are destul... adica si de dat, dar nu se vede in casa!!!
  •  
    • 23 mesaje
    1 Aug 2016, 16:16
    0 0
    Cum adica? Tu crezi ca eu il urmăresc? Nuuu, nu sunt genul de femeie care sa pândesc pe la colturi si sa stau 24/24 cu dupa el sa stiu ce face fiecare secunda. E drept, ma mai uit uneori in tel lui, dar si el face isterica daca îmi schimb parolele la profiluri.
  •  
    • 30 mesaje
    1 Aug 2016, 16:26
    0 1
    white_storm2 said:Aoleu, Carmencito, sa nu stii tu ce face barbatu-tau?
    Bai just, nu toti sunt slabi ca tine! Eu m-am sexat pana am nascut de fiecare data, daca omul m-a inselat intre timp, treaba lui, inseamna ca are destul... adica si de dat, dar nu se vede in casa!!!

     

    dar sa iti zica doctorul ca e risc de avort daca faci sex ai mai face? din nu stiu ce problema de natura psihologica a sotiei . Ce fac 4 luni? ceea ce am facut, sunt porc? nesimtit? animal? ok sunt.. dar slab? deloc daca eram slab ma duceam doar la una si stricam casnicia...insa cum am facut eu nu am stricat nimic si totul merge cum ar trebui...
  •  
    • 3765 mesaje
    1 Aug 2016, 16:35
    0 0
    Felicia1989 said:Sa inteleg ca toti sunt la fel? Adică nu ramine decât ca si femeile sa umble in dreapta si in stingă, si la urma sa vedem cum reacționează bărbații. Sincer, eu una nas putea-o face, pt ca asa e din caracterul meu, dar ma rog, bărbații st cei mai cei: nu rezista 2 ore fără femei si numesc motiv de înșelare faptul ca nevasta e gravida sau ca momentan e bolnava, sau ca are perioadele ei si ăla n-o înțelege fiindcă e deștept tare.

     

    nu nuu, nu toti barbati sunt afemeiati.

    daca vrei sa nu afle barbatul tau, putem fi  foarte discreti. daca vrei sa-l provoci, vin si fac o scena la tine.

    iti trimit datele de legatura in privat, sa ne intalnim pentru inceput la o cafea.

  •  
    • 12625 mesaje
    1 Aug 2016, 17:28
    3 0
    Justsex said:
    white_storm2 said:Aoleu, Carmencito, sa nu stii tu ce face barbatu-tau?
    Bai just, nu toti sunt slabi ca tine! Eu m-am sexat pana am nascut de fiecare data, daca omul m-a inselat intre timp, treaba lui, inseamna ca are destul... adica si de dat, dar nu se vede in casa!!!

     

    dar sa iti zica doctorul ca e risc de avort daca faci sex ai mai face? din nu stiu ce problema de natura psihologica a sotiei . Ce fac 4 luni? ceea ce am facut, sunt porc? nesimtit? animal? ok sunt.. dar slab? deloc daca eram slab ma duceam doar la una si stricam casnicia...insa cum am facut eu nu am stricat nimic si totul merge cum ar trebui...

      Si daca îți moare scula ce fac? Da ai dreptate. Bărbații nu au motive de înșelat. Doar inseala. Si îți vine să crezi sau nu mai există oameni de calitate care respectă valori familiare. Nu te încadrezi. Chiar dacă nu știe nevasta nu înseamnă că ai făcut nimic. Doar că te minți singur.
    Iar genul asta de mincinoși nu fac 2 bani în fața mea.