Dragoste

  •  
    • 1 mesaje
    31 Iul 2016, 14:36
    0 0
    Buna. Cunosc un baiat de 3 ani. Si nu pot sa inteleg ce vrea de la mine ..sper sa ma ajutati! Deci la inceput oriunde ne intalneam facea in asa fel incat sa vina cat mai aproape de mine. Din toate locurile posibile fix langa mine se punea. Si mereu se uita pe furis la mine si dupa isi schimba privereadaca ma uitam eu la el. Daca ies in oras face tot posibilul sa.mi atraga atentia daca trece pe langa mine cu masina ori incetineste ori o tureaza. Si prietenii lui se uita la mine mai tot timpul si mereu bat apropouri. Avand in vedere ca mereu se uita la mine nici o data nu ma cautat ca sa vorbim.( sa ma sune sau sa ma caute pe facebook)Acum 1 an era beat si a venit si sa pus langa mine si sa oferit sa ma duca acasa. Si de atunci m-am mai intalnit cu el da doar prin intermediul prietenilor lui care ma cautau asa dintr-o data, el niciodata nu ma cautat singur. In prezent are prietena (a avut destule in astia 3 ani dar pe mine tot nu ma lasa in pace)si chiar daca este cu ea de mana tot se uita la mine dar data asta nu se mai intimideaza se uita insistent. Si incearca sa ma face geloasa. Eu nu pot sa inteleg de ce meru se holbeaza la mine vine doar in jurul meu vorbeste tuturor despre mine, imi zambeste, incearca sa-mi atraga atentia sau sa ma faca geloasa daca el nu ma cauta nicioadata. Poate imi puteti da un sfat si sa ma ajutati sa inteleg ii place sau nu de mine? :( va rog ca eu nu mai suport incerc sa-l ignor ca acuma ii plecat la facultate si vine rar in oras la mine. Dar si cand vine tot pe mine ma are in vizor.
  •  
    • 10 mesaje
    1 Aug 2016, 00:43
    0 0
    Si noi crezi ca ghicim in stele? LOL!
  •  
    • 3765 mesaje
    1 Aug 2016, 12:47
    0 0
    Steliana612 said:r ca acuma ii plecat la facultate

     

    ce facultate face?