Sex intre cupluri

  •  
    • 4 mesaje
    30 Iul 2016, 00:18
    16 8
    Buna, Dorinta mea este sa-mi indeplinesc fantezia de a face sex cu un alt cuplu. Personal sunt o fire mai activa decat sotia mea si as vrea sa am experiente diverse in materie de sex in 3 sau cu un alt cuplu. Mai ramane sa-mi conving sotia. In acest sens sper sa gasesc un cuplu dragut, asemeni noua, mai experimentat si deschis, cu care sa socializam si sa ajungem la treburi mai intime. Mentionez ca suntem din Brasov si avem 38 ani. Daca nu gasesc un cuplu cu experienta, poate gasesc un barbat in aceiasi situatie, cu aceleasi dorinte si impreuna cu care sa pun la care un plan prin care sa ne convingem sotiile, indeplinindu-ne in cele din urma fantezia. Ce ziceti?
  •  
    • 970 mesaje
    30 Iul 2016, 09:07
    10 3
    Draga Brasov79,
    Cred ca ai fi uimit daca ai sta de vorba cu sotia despre asta. Sa afli ca (si) fantezia oricarei femeie este de a avea doi barbati. Unul sa gateasca, celalalt sa dea cu aspiratorul. Fantastic, nu? Tot ce trebuie sa faci este sa vorbesti "deschis cu ea".
    Acum, lasand aberatiile la o parte, uite "ce zic": cred ca esti naiv. Risti sa iti distrugi casnicia (pentru o fantezie) si nu neaparat ca ea va refuza. Ti-ai pus vreodata problema : daca nevasta ta s-ar indragosti de celalalt? Pentru ca niciodata nu stii .. Se poate intampla .
    Nu stiu ce fel de barbat esti tu, dar cred ca un barbat ar vrea sa te sprijini pe el, pentru ca ii satisface instinctul de protectie (asta spune un ticalos , irezistibil de fermecator- da stiu) si pana la urma cred ca orice femeie simte nevoia sa se bazeze pe barbatul ei; nu sa o dea altuia s-o calareasca. La dracu!
  •  
    • 12208 mesaje
    30 Iul 2016, 09:13
    3 4
    Subscriu la ceea ce a scris girl d-le Brasov , femeile au o alta psihologie ma rog most of them , vor sa fie unice in viata barbatului lor !Ma indoiesc ca sotia ta va accepta ever propunerea ta , iar daca are un caracter mai slab si iti va cedea fanteziilor rezultatul nu va fi cel pe care tu il astepti , deci ai grija ce iti doresti ca risti sa se intample .....
  •  
    • 10065 mesaje
    30 Iul 2016, 09:49
    8 4
    Io am convins-o pe a me, si vre. Sper ca si nevasta-ta sa graiasca un "da" hotarit.

  •  
    • 4 mesaje
    30 Iul 2016, 16:26
    3 1
    Multumesc pentru sfaturi insa as vrea sa stiu parerile celor avizati, adica experimentati si cu mai multa incredere in ei, care prin propriile calitati reusesc sa isi tina perechea aproape si nu ascunzand-o de ochii celorlalti, potentiali competitori. Sa iti feresti jumatatea de eventualele tentatii mi se pare destul de las. E ca si cum ai tine-o incuiata in casa pentru a nu avea cu ce sa te compare. Scuze, nu intentionez sa supar pe nimeni, e doar o parere personala.
  •  
    • 12625 mesaje
    30 Iul 2016, 20:22
    7 0
    Te excita cand vezi pe altul ca iti foote nevasta? Pentru ca ea de-abia asteapta sa si-o puna cu altul. App am vorbit cu ea si chiar vrea sa iti propuna sa nu participi. O faci de rusine .
    Nici nu stiu daca sa va spun cuplu sau biblioteca pentru toti.
    Victor si al meu a spus un Da hotarat
  •  
    • 970 mesaje
    30 Iul 2016, 21:08
    3 1
    Brasov79,
    Eu (una) iti respect parerea, chiar o fac, si dorintele se pare.
    Insa asta nu e un site de swingeri, asa ca nu o sa gasesti pe aici parerile vreunuia cu experienta (bogata) in asta, ci doar parerile unor "lasi".
    Acum, daca ma scuzi, ma duc sa postez prin alte parti, din moment ce stau incuiata in casa. Pentru ca daca nu o fac, ori imi pierd de tot increderea in mine, ori devin dependenta de niste chestii nu prea ortodoxe.
    PS: tot fara aluzie la cineva anume.
  •  
    • 10065 mesaje
    31 Iul 2016, 09:34
    2 2
    Brasov79 said:Multumesc pentru sfaturi insa as vrea sa stiu parerile celor avizati, adica experimentati si cu mai multa incredere in ei, care prin propriile calitati reusesc sa isi tina perechea aproape si nu ascunzand-o de ochii celorlalti, potentiali competitori. Sa iti feresti jumatatea de eventualele tentatii mi se pare destul de las. E ca si cum ai tine-o incuiata in casa pentru a nu avea cu ce sa te compare. Scuze, nu intentionez sa supar pe nimeni, e doar o parere personala.

     

    De crezi ca o femeie poate fi tinuta legata, te inseti. Dar te inteleg ca esti nitel mai milos din fire si tii sa-i arati cei "viata", dar nu exclud a fi nitel ramas in urma la acest capitol in ce-o priveste.

     

  •  
    • 10065 mesaje
    31 Iul 2016, 09:44
    2 2
    carmen008 said:Te excita cand vezi pe altul ca iti foote nevasta? Pentru ca ea de-abia asteapta sa si-o puna cu altul. App am vorbit cu ea si chiar vrea sa iti propuna sa nu participi. O faci de rusine .
    Nici nu stiu daca sa va spun cuplu sau biblioteca pentru toti.
    Victor si al meu a spus un Da hotarat

     

    Ma tem c-o sa ramina singurel, neicusoru ...

     

    L-as ruga totusi s-o tina de mina sa-i simta fericirea si sa-i citeasca-n ochi mareata satisfactie ce probabil acasa sa n-o primeasca . Logica mea spune ca, o simte nefericita, si ca tot paminteanu' ce iubeste, e in masura a face orice pentru a-i insenina chipul. Ei, asta da, dragoste !

     

  •  
    • 12208 mesaje
    31 Iul 2016, 10:23
    5 0
    Eu cred ca a stat de vorba si cu ea si acum are ochii umflati nu poate scrie ....
  •  
    • 4 mesaje
    31 Iul 2016, 21:31
    5 0
    Buna fetelor, cred ca ar fi bine sa incetati sa va considerati niste sosete ale barbatului de care acesta dispune dupa bunul plac. Nu cred ca acesta ar trebui sau ar avea dreptul sa va dea sau sa nu va dea la calarit de exemplu. Cred ca ar trebui sa aveti libertatea de a lua propriile decizii, de a experimenta si gusta orice din viata, dupa bunul plac si nu dupa cheful sau temerile barbatului. Referitor la religie, caci a fost amintita mai sus, probabil ca nici sexul fara intentie de procreere, pe care cu siguranta il practicati cu propriul sot cel putin, presurat sau nu cu mici perversiuni, nu este permis. Deci lasati-o mai usor cu sfaturile in aceasta directie caci nu sunteti in masura sa le dati. Astept in continuare impresii de la cei deschisi catre experiente noi si care stiu sa se bucure de viata.
  •  
    • 12208 mesaje
    31 Iul 2016, 21:40
    5 1
    ai gresit locul ...
  •  
    • 2115 mesaje
    31 Iul 2016, 21:42
    1 0
    carmen008 said:Te excita cand vezi pe altul ca iti foote nevasta? Pentru ca ea de-abia asteapta sa si-o puna cu altul. App am vorbit cu ea si chiar vrea sa iti propuna sa nu participi. O faci de rusine .
    Nici nu stiu daca sa va spun cuplu sau biblioteca pentru toti.
    Victor si al meu a spus un Da hotarat :P

     Fericitoo, al meu nu vrea si pace, m-a incuiat in casa.

  •  
    • 10 mesaje
    1 Aug 2016, 00:48
    3 3
    Ce scarbos esti...pai si nevasta-ta ce frumusete este la 38 de ani? YUC! Si cine sa va futa?? pe amandoi???? Vai de capul tau!!!! Ce obsesii ai.
  •  
    • 12625 mesaje
    1 Aug 2016, 07:41
    3 0
    Power_Puff said:Ce scarbos esti...pai si nevasta-ta ce frumusete este la 38 de ani? YUC! Si cine sa va futa?? pe amandoi???? Vai de capul tau!!!! Ce obsesii ai.

     
    Obsesia lui nu e sa il foota cineva. Ci la randul lui sa foota femeia altuia cu acordul barbatului aleia.
    Se practica si exista adepti. Din pacate nenea a nimerit gresit usa si isi ia suturile de rigoare.
    Site de dating sunt pline de anunturi.Din pacate pentru unele femei intra de dragul jocului sotului in niste rotite din astea, sufera si tac. In numele dragostei. De parca in cand s-au luat au luat la pachet tot satul. Dar nah, de dragul sulei ce nu fac unele. 

  •  
    • 12625 mesaje
    1 Aug 2016, 07:42
    2 0
    white_storm2 said:
    carmen008 said:Te excita cand vezi pe altul ca iti foote nevasta? Pentru ca ea de-abia asteapta sa si-o puna cu altul. App am vorbit cu ea si chiar vrea sa iti propuna sa nu participi. O faci de rusine .
    Nici nu stiu daca sa va spun cuplu sau biblioteca pentru toti.
    Victor si al meu a spus un Da hotarat :P

     Fericitoo, al meu nu vrea si pace, m-a incuiat in casa.

     
    Tu nu ai voie  

  •  
    • 2115 mesaje
    1 Aug 2016, 11:28
    2 2
    Brasov79 said:Buna fetelor, cred ca ar fi bine sa incetati sa va considerati niste sosete ale barbatului de care acesta dispune dupa bunul plac. Nu cred ca acesta ar trebui sau ar avea dreptul sa va dea sau sa nu va dea la calarit de exemplu. Cred ca ar trebui sa aveti libertatea de a lua propriile decizii, de a experimenta si gusta orice din viata, dupa bunul plac si nu dupa cheful sau temerile barbatului. Referitor la religie, caci a fost amintita mai sus, probabil ca nici sexul fara intentie de procreere, pe care cu siguranta il practicati cu propriul sot cel putin, presurat sau nu cu mici perversiuni, nu este permis. Deci lasati-o mai usor cu sfaturile in aceasta directie caci nu sunteti in masura sa le dati. Astept in continuare impresii de la cei deschisi catre experiente noi si care stiu sa se bucure de viata.

     Wow, cata desconsiderare, adica tu intri pe un forum de femei si ne tratezi asa? Ia incearca-ne sa vezi ce putem! Auzi, "sosete", bai carpa de om cu fantezii, sper ca nevasta-ta e mai desteapta ca tine si daca o pune cu altul sub ochii tai sper sa dea peste o s--a mai buna, sa te lase.
    Daca ai asemenea fantezii du-te pe site-uri de swingeri, ce naiba cauti aici? 
    Cand te-ai insurat ai jurat ceva, pentru tine nu inseamna nimic? Omul ala de langa tine, care-ti spala izmenele si trage la "jug" alaturi de tine e bun comun? Atunci nu-l meriti!

  •  
    • 3765 mesaje
    1 Aug 2016, 13:06
    1 1
    Brasov79 said: Deci lasati-o mai usor cu sfaturile in aceasta directie caci nu sunteti in masura sa le dati.

     

     

    stai sa apara Alin42, sa vezi tu sfaturi!!

  •  
    • 12625 mesaje
    1 Aug 2016, 15:23
    0 1
    si Anduta cu vreo 2 rugaciuni de sculare
  •  
    • 2115 mesaje
    1 Aug 2016, 16:11
    1 1
    Adica, nu se mai scoala? Maica, prea fericita, fa ceva!!!