erectie slaba

  •  
    • 742 mesaje
    26 Iul 2016, 19:44
    0 0
    Ghiocel69.nu ai dreptul si nu-ti da nimeni dreptul sa faci pe nimeni in nici un fel.Nu-l amesteca pe Admin in discutii.Respecta ca sa fi respectat.
  •  
    • 970 mesaje
    26 Iul 2016, 20:56
    1 0
    Draga Alin42,
    Stai sa inteleg(si eu), ce spui tu aici-ca parerea unui tata:
    In conditiile in care o femeie nu are partener(momentan), stabil; sau are, desi (tot momentan) nu e disponibil, aproape,pentru o perioada.. sa zicem mai indelungata; ar trebui sa se tavaleasca cu oricine pentru ca asa e normal(hormonal) sa elimine lichidul seminal?
    Adica, te rog eu mult, explica-te, pentru ca zau, ma faci sa trag doua concluzii:
    - ori eu sunt prea inapoiata(nu mintal) ca sa inteleg;
    -ori ma faci sa il urasc al dracului de mult pe tati .
  •  
    • 2115 mesaje
    26 Iul 2016, 21:59
    0 0
    Alin42 said:Ghiocel69.nu ai dreptul si nu-ti da nimeni dreptul sa faci pe nimeni in nici un fel.Nu-l amesteca pe Admin in discutii.Respecta ca sa fi respectat.

     Corect, si eu am gresit facandu-te "cretin" pe topicul tau, mi-as cere scuze, dar nu stiu daca le accepti.
    Pe de alta parte, ai un stil de a scrie haotic, necontrolat, greu de citit si rumegat sau de inteles, ceea ce denota ca totusi n-am gresit prea mult.

  •  
    • 2115 mesaje
    26 Iul 2016, 22:06
    0 0
    GirlOnline said:Draga Alin42,
    Stai sa inteleg(si eu), ce spui tu aici-ca parerea unui tata:
    In conditiile in care o femeie nu are partener(momentan), stabil; sau are, desi (tot momentan) nu e disponibil, aproape,pentru o perioada.. sa zicem mai indelungata; ar trebui sa se tavaleasca cu oricine pentru ca asa e normal(hormonal) sa elimine lichidul seminal?
    Adica, te rog eu mult, explica-te, pentru ca zau, ma faci sa trag doua concluzii:
    - ori eu sunt prea inapoiata(nu mintal) ca sa inteleg;
    -ori ma faci sa il urasc al dracului de mult pe tati .

     Da, da, da in stanga si in dreapta, ca doar lichidul seminal trebuie eliberat!

  •  
    • 970 mesaje
    26 Iul 2016, 22:24
    0 0

    Zau asa, white_storm! N-am inteles gresit, nu?
  •  
    • 742 mesaje
    26 Iul 2016, 22:39
    0 0
    ....barbatul e diferit fata de femeie.si femeia de barbat.nu sunt genul de-a jignii femeia .
  •  
    • 2115 mesaje
    26 Iul 2016, 22:45
    1 0
    GirlOnline said:
    Zau asa, white_storm! N-am inteles gresit, nu?

      Nu se stie niciodata! Daca dai peste o inteligenta maxima si te intoarce?

  •  
    • 970 mesaje
    26 Iul 2016, 22:45
    1 0
    Draga Alin42,
    De altfel, nici nu m-am simtit jignita( cred ca nimeni pe aici) .
    Spuneai ca "barbatul, cat si femeia" , ambii, la modul general.
  •  
    • 2115 mesaje
    26 Iul 2016, 22:53
    1 0
    Alin42 said:....barbatul e diferit fata de femeie.si femeia de barbat.nu sunt genul de-a jignii femeia .

     Wow, ai inteles pana la urma! Pai barbatul vede doar sex in fata ochilor, femeile au multe alte griji: copii, piata, job, gospodareala... Si normal ca sunt diferiti!

  •  
    • 970 mesaje
    26 Iul 2016, 23:11
    1 0
    Asa da, Alin42.
    Bine ca acum te-ai exprimat clar. Pentru ca sincer, aveam in gand vreo doua lucruri, unul sa scriu un capitol in care sa-mi scriu supararile despre timpul total irosit, celalalt sa ma cert cu tata ca nu m-a educat asa incat sa obisnuiesc sa cred ca sexul e ceva supraevaluat ca mod de petrecere a timpului liber.
    Acest mesaj a fost editat de către GirlOnline: 26 Iul 2016, 23:12
  •  
    • 742 mesaje
    27 Iul 2016, 00:15
    0 0
    Girll.am vz ca esti plina de capitole.ai un plus dar sigur ai si un minus undeva.asa suntem noi oamenii.
  •  
    • 970 mesaje
    27 Iul 2016, 10:28
    1 0
    Dragul meu Alin42,
    Aminteste-mi te rog daca am spus vreodata, undeva, ca sunt fara cusur.
    Desigur ca am. Mai multe chiar: sunt impulsiva(uneori), nu sunt genul "rolul femeii e la cratita", nu stiu sa pun muraturi( pentru asta exista mama, slava!), fumez, beau alcool cateodata (dar mereu moderat) -oh, si cate mai sunt!.. Ah, ti-am spus ca imi place sa vorbesc al dracului de mult? . Desi, cred ca te-ai prins pana acum.
    Ei bine, nu iti dezvalui mai multe, pentru asta exista "get out-ul " meu.
    Desi, strict in cazul de fata, cred ca nu e vorba de defecte sau calitati (cine dracu e perfect), doar realitatea mea care este diferita (cu mult) de a ta.
    Altfel, imi place ca ai punctat (pana la urma) diferenta.
    Ps: am apasat "raspunde" de mai multe ori pentru ca nu merge internetul? sau cine stie? asa ca, daca cumva raspunsul se trimite de mai mult decat ar trebui, rog administratorul sa stearga surplusurile.
  •  
    • 3765 mesaje
    1 Aug 2016, 12:53
    0 0
    Alin42 said: ALEX..sunt ca si tata-l tau.....iti dau un sfat ca parinte..nu te impacienta,un barbat trebuie sa aibe REGULAT ca si FEMEIA un act sexual pentru a elimina pe cale sexuala lichidul seminal.ne mai eliminind demult tu ca barbat e normal sa se diminueze apetitul sexual,



    aline, cu numar de pantof, cand mai vrei sa dai sfaturi, asigura-te ca ceea ce scrii nu este vreo tampenie. faptul ca nu-ti eliberezi sperma din  gonade nu inseamna diminuarea poftei sexuale.
     curios este ca se intampla exact invers!!
    dupa cum spuneam, unii imbatranesc degeaba.

    Acest mesaj a fost editat de către igivansenior: 1 Aug 2016, 16:36
  •  
    • 12625 mesaje
    1 Aug 2016, 15:26
    0 0
    igivansenior said:
    Alin42 said: ALEX..sunt ca si tata-l tau.....iti dau un sfat ca parinte..nu te impacienta,un barbat trebuie sa aibe REGULAT ca si FEMEIA un act sexual pentru a elimina pe cale sexuala lichidul seminal.ne mai eliminind demult tu ca barbat e normal sa se diminueze apetitul sexual,



    aline, cu numar de pantof, cand mai vrei sa dai sfaturi, asigura-te ca ceea ce scrii nu este vreo tampeia. faptul ca nu-ti eliberezi sperma din  gonade nu inseamna diminuarea poftei sexuale.
     curios este ca se intampla exact invers!!
    dupa cum spuneam, unii imbatranesc degeaba.

     
    Dupa cum spunea TATA Alin si-a dat drumul la timp si a aparut Alexutu fara cratima

  •  
    • 3765 mesaje
    1 Aug 2016, 16:36
    0 0
    da, Alin este un barbat fericit, caci s-a diminuat la timpul potrivit.
  •  
    • 742 mesaje
    2 Aug 2016, 06:36
    0 0
    Alfa si Omega .
  •  
    • 742 mesaje
    2 Aug 2016, 06:36
    0 0
    .......
    Acest mesaj a fost editat de către Alin42: 2 Aug 2016, 06:41
  •  
    • 33 mesaje
    15 Sep 2016, 10:56
    0 1
    Suplimenteeaza-ti corpul cu vitaminele care trebuie. Poate ca ai lipsa de vitamine, habar n-am. Ia niste suplimente poate te ajuta.

  •  
    • 5 mesaje
    15 Sep 2016, 11:49
    1 0
    Alin42 said: ALEX..sunt ca si tata-l tau....

     Asta a sunat ca "Luke, I am your father"

  •  
    • 4346 mesaje
    16 Sep 2016, 17:16
    0 0
    al3x_1191 said:am o problema serioasa . cred eu !!! am fost de curand la  o prostitoata oarecare si nu mi se ridica absolut deloc iar mai mult am facuto oral si in  plus m.am facut de rusine si in al 2 lea rand iam dat si 100 de lei moca si am doar 18 ani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!     ce credeti  ca sa intamplat????? va rog nu radeti de mn



     am prietena dar sunt departe de ea si nu pot sta pe uscat. deci problema ar fi emotiile?????

     

     

    Esti un idiot , asta s a intamplat !