Sex

  •  
    • 1 mesaje
    5 Iul 2016, 23:19
    0 0
    Buna! Am si eu o intrebare azi eram la piscina cu prietenul meu si ne-am jucat sa zic asa... ne sarutam el mi-a dat chilotii jos si pe ai lui la fel si mi-a pus penisul pe organul meu genital, dar nu a penetrat doar o tinea deasupra.. el mi-a zis ca nu si-a dat drumul... va rog ajutati-ma sunt neinformata si am facut o gresala mare... va rog cat de repede se poate...
  •  
    • 3765 mesaje
    6 Iul 2016, 06:04
    0 0
    la piscina?? in vazul tuturor??
  •  
    • 8 mesaje
    7 Iul 2016, 10:57
    0 0
    Atata timp cat nu a existat penetrare nu are ce sa se intample, stai linistita. Inainte de a face un pas pregateste-te cu informatii, sunt foarte multe articole pe internet despre acest subiect.
  •  
    • 3765 mesaje
    8 Iul 2016, 14:50
    0 0
    s.ancuta. said:Atata timp cat nu a existat penetrare nu are ce sa se intample, stai linistita. Inainte de a face un pas pregateste-te cu informatii, sunt foarte multe articole pe internet despre acest subiect.

     

    Te inseli monstruos. Chiar daca nu a existat penetrare, e de ajuns un pic de sperma sa se prelinga de pe capul penisului pe buzele vaginului. Putea doar s-o mangaie si sunt tot atatea sanse sa ramana gravida cat o penetrare. Dar tu poti sa scrii prostii in continuare, ca e ok. Adminul nu este departe de tine la capitolul experienta.
    Acest mesaj a fost editat de către igivansenior: 8 Iul 2016, 14:51
  •  
    • 11561 mesaje
    11 Iul 2016, 15:55
    1 0
    s.ancuta. said:Atata timp cat nu a existat penetrare nu are ce sa se intample, stai linistita. Inainte de a face un pas pregateste-te cu informatii, sunt foarte multe articole pe internet despre acest subiect.

     Daaaa, si chiar  daca  exista  penetrare , dar  n  are  minim  25  cm , nu  e  nici  un  risc!0