Mi am iinselat barbatul...

  •  
    • 3 mesaje
    5 Mai 2016, 20:05
    0 0
    gabrielahapy said:M am casatorit  in 1995, dupa 2 ani de prietenie cu el. Un om posesiv, gelos orgolios ,dusmanos. Din primul an, am mancat batai groaznice , din te miri ce...ca nu era geamul inchis cand venea el acasa, ca am fost la mama, ca nu am fost samd...In 1997 am nascut o pe fata noastra, o minune....jigniri de tot felul, injuraturi, batai cumplite din nimic si pentru nimic. Socrii mei erau oripilati. A venit  tata, m a luat acasa, socrii mei au fost de acord ca e mai bine asa...dar dupa lacrimi, ingenuncheri, iertare, scuze ...sa mi cada mana daca te mai lovesc...m am intors.Nici o diferenta ,aceias viata ,fara nici o logica ma batea, din senim, ma dadea cu capul de faianta, ma lua de par si ma tragea pe jos pe gresie, din bucatarie pana in dormitor,,,dupa care ma iubea...fizic...plangea, spunea ca a fost un nenorocit, ...iarta ma iubirea mea...a doua zi nu puteam sa merg, aveam oasele rupte, ma durea fiecare  bucatica de trup si suflet.....dar seara facea dragoste cu mine..daca nu putea, imi cerea sa ii fac ceva , orice, ca din cauza mea i a murit, sau nu i s a [.....].  il iubeam. Ai mei inebuneau, pe zi ce trecea mama si tata nu mai aveau arme...iar m au luat, iar eu iar m am intors!!! Atat mi a zis tata: daca pleci inapoi la el, pleci pentru totdeauna, inapoi nu ai ce sa mai cauti. Poate sa te omoare, nu ne mai intereseaza de tine. Daca in 97 am nascut o fata, in 2007 am nascut un baiat. Am vandut apartamentul din Bucuresti, ne am mutat nu departe...10 minute de  capitala ...nu am vrut, am plans, nu mi am dorit asta, dar pentru a mia oara, m a asigurat ca ne va fi bine, ca face pentru copii...Viata mea , a devenit groaznica, eram in depresie, certata zilnic, injurata, batuta, maltratata...nu muncea, eu eram in crestere copil, nu aveam bani...imi doream sa mor! Casa era in constructie, dormeam pe saltele cu copii, pe sapa, in umiditate, in frig, umilita si batuta. L am inselat ,in 2009, noiembrie, pana in 2010 februarie....A aflat anul trecut pe10 martie, de atunci viata lui, a mea, a noastra, este un COSMARRRR. sSufera groaznic de tare, ..e putin spus...moare in fiecare zi , bucata cu bucata, .Un an intreg de batai crancene, de sute de ori mai rele decat cele pe care le luam DEGEABA, cu aniiiii in urma, nevinovata. Cap spart , par smuls, tarata din etaj in parter, de par...picioare ,pumni....am vazut in fiecare zi moartea!!!   Sunt sigura ca merit ce mi se intampla, dar ma bucur ca nici el nu moare nepedepsit, pentru toti ani in care m a tavalit, m a omorat , m a injurat, m a scuipat, a scos [......] la orice ora vrea el. Acum viata se [....] pe el! Stiu puteti sa credeti ce vreti, puteti sa aruncati cu pietre, cu bolovani chiar. Un lucru ma bucura: nu mai are ranjetul ala ironic de mascul ...i a disparut ..definitiv.

     


    Acest mesaj a fost editat de către admin.forum: 6 Mai 2016, 10:50
  •  
    • 3 mesaje
    5 Mai 2016, 20:05
    0 0


    Acest mesaj a fost editat de către vizitator2016: 5 Mai 2016, 20:06
  •  
    • 3 mesaje
    5 Mai 2016, 20:06
    0 0
    #bravo
  •  
    • 11561 mesaje
    6 Mai 2016, 07:36
    0 0
    vizitator2016 said:#bravo

     Nu  mai  bea  bree , ca  te  balbai!!

  •  
    • 2 mesaje
    26 Mai 2016, 21:52
    0 0
    A meritat sa suporti atatia ani??
  •  
    • 30 mesaje
    3 Aug 2016, 13:21
    0 0
    ???????????????????? exista asa ceva? am avut cateva minute libere si am dat de discutia asta,
    Cum s-a terminat? Dar in primul rand Cum poate face cineva asa ceva? Cum poate cineva sa reziste la asa ceva?
  •  
    • 1890 mesaje
    3 Aug 2016, 14:14
    0 1
    Fugi repede si-o ajuta si pe ea, saraca! "Consolideaz-o"!
  •  
    • 30 mesaje
    3 Aug 2016, 14:22
    1 0
    inteleg si am acceptat ca esti ...... ...dar credeam ca ai o limita
    Acest mesaj a fost editat de către Justsex: 4 Aug 2016, 18:12
  •  
    • 2115 mesaje
    3 Aug 2016, 14:35
    0 0
    Bai, just, esti pe un forum de femei. Io am in casa trei masculi si in firma destui... Deci imi plac barbatii, dar nu aia care sar gardul, daca arunci cu mizerii o sa capeti acelasi tratament. Just watch!
  •  
    • 29 mesaje
    5 Aug 2016, 22:59
    0 0
    Vreți să știți ce fac acum? Bună seara tuturor. Va mulțumesc pentru tot. Pe toți, și pe cei mai buni, dar și pe cei mai "rai".
  •  
    • 29 mesaje
    5 Aug 2016, 23:00
    0 0
    Vreți să știți ce fac acum? Bună seara tuturor. Va mulțumesc pentru tot. Pe toți, și pe cei mai buni, dar și pe cei mai "rai".
  •  
    • 29 mesaje
    5 Aug 2016, 23:01
    0 0
    O seară frumoasă să fie pentru toți.
    Acest mesaj a fost editat de către gabrielahapy: 5 Aug 2016, 23:02
  •  
    • 10065 mesaje
    6 Aug 2016, 02:57
    0 0
    gabrielahapy said:Vreți să știți ce fac acum? Bună seara tuturor. Va mulțumesc pentru tot. Pe toți, și pe cei mai buni, dar și pe cei mai "rai".

     

    No na ca vrem sa stim , asta-i buna , mai incape intrebare ?

     

    De ce crezi oare ca nu ma ia somnu' ?

     

  •  
    • 2115 mesaje
    6 Aug 2016, 08:57
    0 0
    Ce inseamna "sac, sac, sac"?