vreau sa divortez

  •  
    • 5 mesaje
    3 Iul 2016, 16:04
    1 0
    igivansenior said:
    Liusha said:vine spre dimineata si ziua doarme eu is la serviciu si el are timp mai mult liber sa faca ce vrea

     

     

    doarme toata ziua? nu munceste?

     

  •  
    • 5 mesaje
    3 Iul 2016, 16:04
    0 0
    munceste 24 ore apoi 3 zile acasa
  •  
    • 2115 mesaje
    3 Iul 2016, 18:25
    0 0
    Ha, ha, nu-i mai da! Lasa-l putin sa ii treaca nebunia!
    Daca are vreo fufa e alta poveste.
  •  
    • 3765 mesaje
    3 Iul 2016, 20:56
    0 0
    white_storm2 said:Ha, ha, nu-i mai da! Lasa-l putin sa ii treaca nebunia!
    Daca are vreo fufa e alta poveste.

     

    adica sa-l priveze de piersicuta cateva zile?? ok, am inteles,  il pedepseste, dar ea nu trebuie sa sufere

  •  
    • 5 mesaje
    3 Iul 2016, 21:44
    0 0
    white_storm2 said:Ha, ha, nu-i mai da! Lasa-l putin sa ii treaca nebunia!
    Daca are vreo fufa e alta poveste.

     

  •  
    • 7 mesaje
    29 Iul 2016, 15:01
    0 0
    BUNA ZIUA, , VREAU SA VA MARTURISESC CA SUNT FOARTE FERICITA, DE 5 ANI M-AM DESPARTIT DE PRIETENUL MEU DIN CAUZA CELEI MAI BUNE PRIETENE A MEA, PENTRU CA S-A INDRAGOSTIT DE PRIETENUL MEU , EU NU MI-AM DAT SEAMA LA INCEPUT SI O CREDEAM O ADEVARAT PRIETENA, DAR EA A UMBLAT CU LUCRURI NECURATTE, EU NU CREDEAM IN ASA CEA PANA CAND MI S-A FACUT RAU LA MUNCA, AM UMBLAT PRIN MULTE SPITALE PE LA MEDICI , DAR NIMENI NU IMI GASEA NIMIC, PRIETENUL MEU CU CARE URMA SA NE CASATORIM NU MA INTELEGEA, PRIETENA MEA CEA MAI BUNA ASA CUM O CREDEAM EU MEREU VENEA LA MINE BA CU CEVA DULCE , BA CU UN CADOU EU NU IMI DADEAM SEMA, SLABISEM 22 KG, PANA CAND O VERISOARA DIN SPANIA A VENI IN CONCEDIU IN LUNA MAI ANUL ACESTA SI EA AVEA PROBLEME CU SOACRA EI, SI EA MI-A VORBIT CA A CUNOSCUT UN PARINTE SI VORBESTE CU EL DE CEVA VREME SI SITUATIA EI SE INBUNATATISE, SOACRA INCEPUSE SA O SUNE SA AIBA GRIJA DE COPII EI , SITUATIA SE INBUNATATI-SE SI MI-A VORBIT SI MIE DE ACEST PARINTE MI-A DAT NR SI AM VB CU EL , VREAU SA VA SPUN CA DIN LUNA MAI DE CAND AM VORBIT CU PARINTELE NICOLAE, CA ASA SE NUMESTE EU MA SIMT MAI BINE IAR DIN 15 IULIE M-AM IMPACAT CU PRIETENUL CU CARE AM SI FIXAT NUNTA, IAR IN LUNA AUGUST MERGEM IN CONCEDIU IN GRECIU, PARINTE NE-A INDEMNAT SA MERGEM SI AL SF NECTARIE SI SF IOAN RUSUL, MA BUCUR PENTRU CA SI PRIETENUL MEU, IONUT A VORBIT CU PARINTELE SI S-A SCHIMBAT MULT.
    V-AM IMPARTASIT BUCURIA MEA , SPERAND CA POT ADUCE BUCURII SI IN ALTE INIMI SI RELATI CU PROBLEME, VA ROG SA MA CREDE-TI, SUNT FOARTE FERICITA SI ASTA DATORITA PR. NICOLAE , DACA A VETI PROBLEME INDRAZNITI SI NU VETI REGRETA. (NR PR. ESTE 0724266814)
  •  
    • 687 mesaje
    12 Aug 2016, 08:54
    0 0
    Spun parerea mea strict legata de topic.
    Eu zic sa nu te gandesti ca nu iti mai gasesti pe nimeni, gandeste-te la viata copilului tau.
    Eu, una, am plecat de la el inainte sa se nasca fata si bine am facut. Am trecut prin multe ''relatii'' esuate, toti ma evitau doar pt ca aveam un copil, critici, am fost judecata de lume doar pt ca nu i-am oferit copilului meu sansa de a avea o familie cu un barbat violent, care ma jignea la orice pas si ma insela cu toate pipitele.
    Dupa 4 ani am intalnit un barbat cu 7 ani mai mare decat mine, care a vrut o familie cu mine, care m-a ridicat din orice punct de vedere.
    Momentan suntem toti 3 in Anglia, avem o familie frumoasa, prieteni, cumnati si cumnatele langa noi si ne bucuram de viata frumoasa care o avem. Fata ii zice ''tati'' si e foarte fericita. Cand o vad asa de bucuroasa, ma uit in urma si imi dau seama ca toate momentele urate si toate momentele in care ma simteam respinsa, au meritat pt ca Dumnezeu mi-a scos in cale acest om minunat care mi-a acceptat copilul, care vrea intradevar o familie, munceste ca sa ne fie bine, apreciaza ceea ce are acasa, parintii lui au devenit bunici pt fetita mea, am petrecut cateva saptamani minunate la el acasa si m-am simtit minunat la el acasa. Tatal lui mi-a devenit tata, pt ca tatal meu a murit acum cateva saptamani si simt ca mi-am pierdut o parte din suflet iar tatal lui din prima clipa m-a luat in brate si m-a numit ''fata mea''.
    Pleaca daca vrei sa ai o viata buna si daca tii la viata copilului tau, daca vrei sa il vezi fericit nu il lasa sa traiasca un cosmar. Nu se va dezvolta ok, va avea inhibitii si va deveni introvertit si nu va avea incredere in el...
  •  
    • 10065 mesaje
    12 Aug 2016, 10:26
    0 0
    Hi, Poky .

  •  
    • 687 mesaje
    12 Aug 2016, 10:37
    0 0
    Hello Viktor
  •  
    • 10065 mesaje
    12 Aug 2016, 13:33
    0 0
    Poky said:Hello Viktor

     

    Incintat sa te recitesc ...

     

    Domnisoara ...

     

  •  
    • 687 mesaje
    13 Aug 2016, 08:06
    0 0
    Sa deschid iar un topic )?