Divort cu probleme, un sfat va rog!

  •  
    • 10065 mesaje
    15 Apr 2016, 22:27
    0 0
    Ucibib said:Părăsesc acest forum , si dacă va întrebați de unde știu , cine sunt citiți invers userul meu !

     

    Barbaxo !

     

    Haoleu , ai prins-o cu mita-n sac ..

     

  •  
    • 4350 mesaje
    15 Apr 2016, 22:27
    0 0
    .
    Acest mesaj a fost editat de către roseblue: 21 Aug 2016, 00:22
  •  
    • 4350 mesaje
    15 Apr 2016, 22:29
    0 0
    Oameni buni, daca vedeti ca si-a editat femeia postarile, stergeti si voi cei care ati citat-o, nu se stie niciodata in ce incurcatura poate intra din cauza unor chestii scrise pe net! Zic si eu..
  •  
    • 10065 mesaje
    15 Apr 2016, 22:31
    0 0
    roseblue said:
    Ucibib said:Părăsesc acest forum , si dacă va întrebați de unde știu , cine sunt citiți invers userul meu !

     Paraseste-l sanatos, nu se intreaba nimeni, nimic, pa!

     

    Stai nitel ...

     

    Adica io sufar cot la cot cu ea si-apoi sa aflu ca ne pacaleste ?

     

  •  
    • 7 mesaje
    15 Apr 2016, 22:38
    0 0
    Pai voi credeați ca m-a transform in bruta când închid usa, si beam doar o data pe săptămana ca ceasul elvețian !
  •  
    • 7959 mesaje
    15 Apr 2016, 22:38
    0 0
    roseblue said:Oameni buni, daca vedeti ca si-a editat femeia postarile, stergeti si voi cei care ati citat-o, nu se stie niciodata in ce incurcatura poate intra din cauza unor chestii scrise pe net! Zic si eu..

     Prea tarziu, au fost salvate integral. 
    Bibicule, ia da-te mascul feroce si p-acilea, ai tupeu? 

  •  
    • 7 mesaje
    15 Apr 2016, 22:44
    0 0
    Va las cu bine si învătați ceva de la mine , când femeia te minte la început te va minți mereu ! Nu mai " puneți botul " chiar la orice! Va las cu bine !
  •  
    • 4350 mesaje
    15 Apr 2016, 22:45
    1 0
    White, se pot sterge, dar na, fiecare poate face dupa cum considera...
    Bibicu asta, daca nu e la misto, n-ar avea ce cauta pe eva.ro, daca n-ar fi cercetat prin telefonul sau laptopul nevestei, deci mare caracter nu e!
  •  
    • 10065 mesaje
    15 Apr 2016, 22:47
    0 0
    Ucibib said:Va las cu bine si învătați ceva de la mine , când femeia te minte la început te va minți mereu ! Nu mai " puneți botul " chiar la orice! Va las cu bine !

     

    Povesteste-ne , povesteste-ne ...

     

    Cum incepu povestea de dregoste ?

     

  •  
    • 7959 mesaje
    15 Apr 2016, 22:47
    0 0
    Ucibib said:Va las cu bine si învătați ceva de la mine , când femeia te minte la început te va minți mereu ! Nu mai " puneți botul " chiar la orice! Va las cu bine !

    [.......], daca n-o controlezi de unde stii ca a postat aici? Ii cauti in calculator, telefon ...de ce? De florile marului, ha?


    Acest mesaj a fost editat de către admin.forum: 27 Apr 2016, 12:17
  •  
    • 10065 mesaje
    15 Apr 2016, 22:49
    0 1
    White_Storm said:
    Ucibib said:Va las cu bine si învătați ceva de la mine , când femeia te minte la început te va minți mereu ! Nu mai " puneți botul " chiar la orice! Va las cu bine !

    [.......], daca n-o controlezi de unde stii ca a postat aici? Ii cauti in calculator, telefon ...de ce? De florile marului, ha?

     

    Omu, are tot dreptul.

     

    Voi, damele, cu ce ocazie la scotocit printre ale barbatilor ?

     


    Acest mesaj a fost editat de către admin.forum: 27 Apr 2016, 12:17
  •  
    • 4350 mesaje
    15 Apr 2016, 22:52
    0 0
    Victore, sincer, cateodata ar trebui sa astepti 2 secunde inainte sa postezi, poate te razgandesti! Pe bune ca nu e frumos ce faci!
  •  
    • 10065 mesaje
    15 Apr 2016, 22:57
    0 0
    roseblue said:Victore, sincer, cateodata ar trebui sa astepti 2 secunde inainte sa postezi, poate te razgandesti! Pe bune ca nu e frumos ce faci!

     

    Au fost o multime de exemple (printre care vii) cum ca va verificati barbatii . Unele, desigur.

     

    Iar de omul se simte mintit, nu e normal sa se asigure de se inseala ori ba ?

     

    Sau mai bine s-o intrebe ca oricum ii graieste adevarul ... Hm.

     

  •  
    • 7959 mesaje
    15 Apr 2016, 22:58
    1 0
    roseblue said:Victore, sincer, cateodata ar trebui sa astepti 2 secunde inainte sa postezi, poate te razgandesti! Pe bune ca nu e frumos ce faci!

     E barbat tu, astia isi tin partea si cand n-au dreptate, numai noi ne mancam de c-r intre noi tot timpul!

  •  
    • 4350 mesaje
    15 Apr 2016, 23:04
    0 0
    White_Storm said:
    roseblue said:Victore, sincer, cateodata ar trebui sa astepti 2 secunde inainte sa postezi, poate te razgandesti! Pe bune ca nu e frumos ce faci!

     E barbat tu, astia isi tin partea si cand n-au dreptate, numai noi ne mancam de c-r intre noi tot timpul!

     Stii ce ar fi funny? Sa creada cretinul ca o poate santaja cu ceva pe femeia asta cu ce a scris pe net despre el. Imi si imaginez cum o sa povesteasca el ca a scotocit prin telefonul sau laptopul ei si a aflat ca a fost " denigrat" . Poate mai intra femeia asta si citeste, macar sa stie ca ea ar trebui sa depuna plangere ca i-a fost incalcata intimitatea si ca este hartuita pana si pe net!

  •  
    • 7959 mesaje
    15 Apr 2016, 23:04
    0 0
    ViktorC said:

     

    Omu, are tot dreptul.

     

    Voi, damele, cu ce ocazie la scotocit printre ale barbatilor ?

     

     Ar mai fi una sa-I pun omului un detectiv pe urme, sa se tina dupa el prin juma' de Europa,  sa stau sa-I "interoghez" telefonul ori laptopul cand vine acasa. Viktoras, trage aer adannnnc in piept!

  •  
    • 4350 mesaje
    15 Apr 2016, 23:08
    1 0
    ViktorC said:
    roseblue said:Victore, sincer, cateodata ar trebui sa astepti 2 secunde inainte sa postezi, poate te razgandesti! Pe bune ca nu e frumos ce faci!

     

    Au fost o multime de exemple (printre care vii) cum ca va verificati barbatii . Unele, desigur.

     

    Iar de omul se simte mintit, nu e normal sa se asigure de se inseala ori ba ?

     

    Sau mai bine s-o intrebe ca oricum ii graieste adevarul ... Hm.

     

     Si care ar fi legatura cu subiectul? Din partea mea nu e nici o problema, scrie ce doresti, sunt surprinsa doar ca incurajezi un posibil comportament abuziv. In fine, treaba ta!

  •  
    • 7959 mesaje
    15 Apr 2016, 23:08
    0 0
    roseblue said:

     Stii ce ar fi funny? Sa creada cretinul ca o poate santaja cu ceva pe femeia asta cu ce a scris pe net despre el. Imi si imaginez cum o sa povesteasca el ca a scotocit prin telefonul sau laptopul ei si a aflat ca a fost " denigrat" . Poate mai intra femeia asta si citeste, macar sa stie ca ea ar trebui sa depuna plangere ca i-a fost incalcata intimitatea si ca este hartuita pana si pe net!

     Pai ea poate depune plangere pentru violarea corespondentei, eh bibicule, daca citeste nevasta aici te-ai fript!

  •  
    • 3765 mesaje
    15 Apr 2016, 23:18
    0 0
    Ucibib said:Va las cu bine si învătați ceva de la mine , când femeia te minte la început te va minți mereu ! Nu mai " puneți botul " chiar la orice! Va las cu bine !

     

     

     

    cum ii cheama pe copii?

  •  
    • 10065 mesaje
    15 Apr 2016, 23:18
    0 0
    roseblue said:
    ViktorC said:
    roseblue said:Victore, sincer, cateodata ar trebui sa astepti 2 secunde inainte sa postezi, poate te razgandesti! Pe bune ca nu e frumos ce faci!

     

    Au fost o multime de exemple (printre care vii) cum ca va verificati barbatii . Unele, desigur.

     

    Iar de omul se simte mintit, nu e normal sa se asigure de se inseala ori ba ?

     

    Sau mai bine s-o intrebe ca oricum ii graieste adevarul ... Hm.

     

     Si care ar fi legatura cu subiectul? Din partea mea nu e nici o problema, scrie ce doresti, sunt surprinsa doar ca incurajezi un posibil comportament abuziv. In fine, treaba ta!

     

    Da' chiar, ce legatura are cotrobaitu' cu subiectu' ...

     

    Ai ocolit totusi a-mi raspunde intrebarii . Din punctul tau de vedere , e ori ba firesc a se face lumina de situatia impune ? Intreb doar, din pura curiozitate .