Feminitate. Dezvoltare personala!

  •  
    6 Apr 2016, 22:08
    0 0
    Fetelor, cine vrea sa se devolte ca femeie si sa-si trezeasca femenitatea la maxim? Am citit cateva carti despre aceasta tema, am realizat ca inca nu stiu cum sa fiu cu adevarat feminina si ca de una singura imi este greu sa invat. Mi-a venit ideea sa imi caut prietene care au acelasi scop ca si mine. Ce ziceti? Cine vrea sa formezze un grup activ de discutie? Ar fi super tare sa iesim din cand in cand si sa dezbatem tema sau sa organizam activitati in comun. Apropo eu personal pot sa impart cunostintele mele la capitolul frumusete, gratis, sa va organizez niste lectii de frumustete: machiaj, ingrijire par, sprancene, stil. Cine se alatura? Nr. meu 0799397097 sunati-ma daca aveti intrebari si propuneri sau scrieti aic
    Acest mesaj a fost editat de către irinahaisan.stylist: 6 Apr 2016, 22:08
  •  
    • 10065 mesaje
    7 Apr 2016, 00:03
    0 0
    Vine Pastele .

  •  
    • 2085 mesaje
    11 Apr 2016, 12:15
    0 0
    irinahaisan.stylist said:Fetelor, cine vrea sa se devolte ca femeie si sa-si trezeasca femenitatea la maxim? Am citit cateva carti despre aceasta tema, am realizat ca inca nu stiu cum sa fiu cu adevarat feminina si ca de una singura imi este greu sa invat. Mi-a venit ideea sa imi caut prietene care au acelasi scop ca si mine. Ce ziceti? Cine vrea sa formezze un grup activ de discutie? Ar fi super tare sa iesim din cand in cand si sa dezbatem tema sau sa organizam activitati in comun. Apropo eu personal pot sa impart cunostintele mele la capitolul frumusete, gratis, sa va organizez niste lectii de frumustete: machiaj, ingrijire par, sprancene, stil. Cine se alatura? Nr. meu 0799397097 sunati-ma daca aveti intrebari si propuneri sau scrieti aic

     

    Mai draga,

    Cu "femenitatea" te nasti. 

    Ori nu.

    Si-n ast din urma caz , nu prea ai ce-i face.

     

    Ori esti trans ......... ??

  •  
    • 11561 mesaje
    11 Apr 2016, 14:18
    0 0
    mama_omida said:
    irinahaisan.stylist said:Fetelor, cine vrea sa se devolte ca femeie si sa-si trezeasca femenitatea la maxim? Am citit cateva carti despre aceasta tema, am realizat ca inca nu stiu cum sa fiu cu adevarat feminina si ca de una singura imi este greu sa invat. Mi-a venit ideea sa imi caut prietene care au acelasi scop ca si mine. Ce ziceti? Cine vrea sa formezze un grup activ de discutie? Ar fi super tare sa iesim din cand in cand si sa dezbatem tema sau sa organizam activitati in comun. Apropo eu personal pot sa impart cunostintele mele la capitolul frumusete, gratis, sa va organizez niste lectii de frumustete: machiaj, ingrijire par, sprancene, stil. Cine se alatura? Nr. meu 0799397097 sunati-ma daca aveti intrebari si propuneri sau scrieti aic

     

    Mai draga,

    Cu "femenitatea" te nasti. 

    Ori nu.

    Si-n ast din urma caz , nu prea ai ce-i face.

     

    Ori esti trans ......... ??

     
      Ce  retograda  esti !!fata  va  da  o  cale  de  urmat  sa  va  imbunatatiti  "lookul"  si  voi  ii  dati  cu  piciorul!!

  •  
    • 7959 mesaje
    11 Apr 2016, 14:43
    0 0
    Nica nu pricepeti, uitati-va si voi la nick-ul ei! Fata isi face reclama doar.
    Admineee, unde esti?
    P.S. Am dreptate sau am? I-am vazut si istoricul.  
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 11 Apr 2016, 14:49
  •  
    • 175 mesaje
    11 Apr 2016, 21:59
    0 0
    irinahaisan.stylist said:Fetelor, cine vrea sa se devolte ca femeie si sa-si trezeasca femenitatea la maxim? Am citit cateva carti despre aceasta tema, am realizat ca inca nu stiu cum sa fiu cu adevarat feminina si ca de una singura imi este greu sa invat. Mi-a venit ideea sa imi caut prietene care au acelasi scop ca si mine. Ce ziceti? Cine vrea sa formezze un grup activ de discutie? Ar fi super tare sa iesim din cand in cand si sa dezbatem tema sau sa organizam activitati in comun. Apropo eu personal pot sa impart cunostintele mele la capitolul frumusete, gratis, sa va organizez niste lectii de frumustete: machiaj, ingrijire par, sprancene, stil. Cine se alatura? Nr. meu 0799397097 sunati-ma daca aveti intrebari si propuneri sau scrieti aic

     Nimic nu evidentiaza mai bine feminitatea unei femei decat un barbat adevarat. Deci du-te si ia-ti ACEL BARBAT care te face sa te simti femeie si nu cauta raspunsuri la [......] ca tine.


    Acest mesaj a fost editat de către admin.forum: 12 Apr 2016, 10:32
  •  
    • 11561 mesaje
    12 Apr 2016, 08:05
    0 0
    simona_carmen said:
    irinahaisan.stylist said:Fetelor, cine vrea sa se devolte ca femeie si sa-si trezeasca femenitatea la maxim? Am citit cateva carti despre aceasta tema, am realizat ca inca nu stiu cum sa fiu cu adevarat feminina si ca de una singura imi este greu sa invat. Mi-a venit ideea sa imi caut prietene care au acelasi scop ca si mine. Ce ziceti? Cine vrea sa formezze un grup activ de discutie? Ar fi super tare sa iesim din cand in cand si sa dezbatem tema sau sa organizam activitati in comun. Apropo eu personal pot sa impart cunostintele mele la capitolul frumusete, gratis, sa va organizez niste lectii de frumustete: machiaj, ingrijire par, sprancene, stil. Cine se alatura? Nr. meu 0799397097 sunati-ma daca aveti intrebari si propuneri sau scrieti aic

     Nimic nu evidentiaza mai bine feminitatea unei femei decat un barbat adevarat. Deci du-te si ia-ti ACEL BARBAT care te face sa te simti femeie si nu cauta raspunsuri la [......] ca tine.

     Ma  intreb , tie  cine  ti  o  evidentia  "feminitatea"???!!!
    Te  n  surubeaza  cum  trebuie???


    Acest mesaj a fost editat de către admin.forum: 12 Apr 2016, 10:32
  •  
    • 137 mesaje
    12 Apr 2016, 10:33
    0 0
    Buna irinahaisan.stylist, pentru orice fel de reclama se foloseste sectiunea Mica publicitate. Multumesc