Un balsam minunat

  •  
    • 1 mesaje
    1 Apr 2016, 14:50
    1 0
    Buna!M-am inscris intr-o campanie de testare gratuita a noului Silan Soft&Oils.Aceasta campanie selecteaza 1000 de participanti,care vor primi acasa,gratuit,acest balsam.Ma bucur foarte mult ca m-am inscris si eu in campanie si am avut ocazia de a testa acest minunat balsam.L-am testat si sunt foarte multumita de el.Are un parfum de vanilie, care se mentine cateva zile,iar hainele sunt mai moi si mai catifelate.Recomand cu drag acest balsam pentru toate femeile care vor sa aiba haine catifelate si rasfatate,dar si parfumate timp indelungat.Bineinteles ca le-am dat si prietenelor mele cate o mostra,pentru a se bucura de prospetimea noului Silan Soft&Oils.Am primit de asemenea si un umeras,care imi este foarte util,asezand pe el camasa preferata,spalata cu  Silan si calcata cu usurinta..Multumesc #buzzsilan si #BUZZStore
    Acest mesaj a fost editat de către ramonanyko88: 2 Apr 2016, 00:06
  •  
    • 1 mesaje
    28 Apr 2016, 13:09
    1 0
    pe bune, chiar miroase misto! are o consistenta foarte densa, aproape uleioasa, ce il face foarte concentrat., nu axtrem de lichid ca celelalte. e incolor si nu lasa urme nici pe hainele inchise la culoare! eu l am testat in cadrul campaniei #buzzsilansoft&oils si m am indragostit iremediabil de el! cu siguranta merita sa l incercati si voi!
  •  
    • 137 mesaje
    4 Mai 2016, 11:30
    0 0
    Buna ziua, exista deja un topic pentru noul balsam. Va rog, pe viitor, sa va exprimati parerile in acel topic. Va multumim pentru intelegere.
  •  
    • 1 mesaje
    4 Iun 2016, 15:12
    0 0
    si eu am incercat  balsamul de la silan soft &oils , atat varianta  aurie  cat si cea mov  si chiar sunt bune   si isi pastreaza si mirossul  si se simte  si  la material , e mai moale 
  •  
    • 2 mesaje
    4 Iun 2016, 18:28
    0 0
    este super balsamul sila soft&oils. Am incercat varianta aurie, iar rufele isi pastreaza aroma fina si devin foarte moi. #buzzsilansoft&oils
  •  
    • 2 mesaje
    4 Iun 2016, 18:28
    0 0
    este super balsamul sila soft&oils. Am incercat varianta aurie, iar rufele isi pastreaza aroma fina si devin foarte moi. #buzzsilansoft&oils
  •  
    • 1 mesaje
    5 Iun 2016, 21:34
    0 0
    Are un parfum placut, iar rufele raman catifelate. Recomand cu placere!