Dieta Rina - cea mai populara metoda de a slabi

  •  
    • 137 mesaje
    18 Mar 2016, 11:12
    0 0
    Dieta Rina a devenit cea mai populara metoda de a slabi. Nu trebuie sa iti calculezi caloriile si poti sa scapi de 10 kilograme in doar 90 de zile. A incercat cineva aceasta dieta? Rezultatele obtinute sunt cele dorite? Foarte multe vedete care au adoptat aceasta dieta rapida si sanatoasa se declara multumite. Voi ce parere aveti?
  •  
    • 3765 mesaje
    18 Mar 2016, 22:08
    0 0
    admin.forum said:Dieta Rina a devenit cea mai populara metoda de a slabi. Nu trebuie sa iti calculezi caloriile si poti sa scapi de 10 kilograme in doar 90 de zile. A incercat cineva aceasta dieta? Rezultatele obtinute sunt cele dorite? Foarte multe vedete care au adoptat aceasta dieta rapida si sanatoasa se declara multumite. Voi ce parere aveti?

     

     

    ce ai patit admine???

  •  
    • 3 mesaje
    19 Mar 2016, 19:17
    0 0
    Doresti sa slabesti si nu sti cum? Iti spun eu*, poti slabi cat vrei cand vrei, fara regim, fara costuri suplimentare si fara alte restrictii.
    Eu am slabit 7kg in prima saptamana, apoi am luat-o mai usor cu metoda arhicunoscuta cu care am ajuns sa slabesc 21kg in conditii normale (2Linguri "Otet de mere cu miere/Raureni" puse in 100ml apa si baute dupa ce ai mancat masa copioasa/odata-n zi) pe care am aplicat-o si eu si a functionat foarte bine si functioneaza teribil la toata lumea. 1/2L "Otet de mere cu miere" costa 2,3 Lei si iti ajunge pt. 10 zile aprox., deci SLABESTI mancand, fara regimuri sau alte costuri. Incearca si ai sa vezi. Nota. slabirea brusca nu-i sanatoasa; masura in toate mentine echilibrul. Nu uitati: Mancati seminte rasnite de in, canepa decorticata, chia, nuci, migdale, de unde corpul retine MINERALELE necesare unui echilibru, Legume si FRUCTE. Toate acestea va asigura echilibrul necesar unei sanatati perfecte. Multa sanatate!