posteaza pe facebook jurnalul meu

  •  
    • 116 mesaje
    14 Mar 2016, 23:56
    0 0
    nu am scris nimic compromitator sau rusinos...dar mi se pare aiurea sa vada ceilalti...ce am scris eu in momentele cand eram suparata...cum vreau eu sa ma schimb...sa imi schimb atitudinea fata de el...ce planuri imi faceam eu...spre exemplu...sa invat ceva pt job...cate ore si alte chestii stupide...si mi se pare jenant si modul in care m-a descris el....ca normal la fiecare pagina a pus si o descriere care nu e tocmai frumoasa...cuvinte de genul: disperata, proasta...si alte injurii de genul...de asta ma agit de faptul ca era un lucru intimi care acum nu mai este intim...nu imi este rusine cu ce am scris acolo...sunt lucruri de bine...incercari de a salva relatia...si multe alte...de a-l schimba in bine...fara reusita evident


    si da victor...numai un om cu foarte multa ura in el si frustrare poate sa
    faca asa ceva


    am scris romane...ca si in jurnal )
  •  
    • 116 mesaje
    14 Mar 2016, 23:57
    0 0
    pitipoanca69 said:
    simona_carmen said:Inseamna ca esti o ......... si meriti tot ce ti se intampla.

     Doamna , sunteti  cam  ............  dupa cum  vad , putin  mai  multa  rabdare  si  intelegere!!!

     


    am observat ca nu doar cu mine este asa doamna...o fi o stare constanta ?


    ))))))
    nu am vrut sa fiu rea, dar nu m-am putut abtine... 


    Acest mesaj a fost editat de către admin.forum: 15 Mar 2016, 11:23
  •  
    • 10065 mesaje
    15 Mar 2016, 01:32
    0 0
    De-atita lucru sa-ti faci ginduri negre, Crinuto ?

    Chiar nu ai pentru ce iti face griji, mie unu pe-o ureche-mi intra pe cealalta-mi ies chestii gen sau ce altceva o mai bidgui ametitu' ala ...
    El cu "versurile" lui , noi cu ale noastre ...

  •  
    • 11561 mesaje
    15 Mar 2016, 07:55
    0 0
    crina_12 said:nu am scris nimic compromitator sau rusinos...dar mi se pare aiurea sa vada ceilalti...ce am scris eu in momentele cand eram suparata...cum vreau eu sa ma schimb...sa imi schimb atitudinea fata de el...ce planuri imi faceam eu...spre exemplu...sa invat ceva pt job...cate ore si alte chestii stupide...si mi se pare jenant si modul in care m-a descris el....ca normal la fiecare pagina a pus si o descriere care nu e tocmai frumoasa...cuvinte de genul: disperata, proasta...si alte injurii de genul...de asta ma agit de faptul ca era un lucru intimi care acum nu mai este intim...nu imi este rusine cu ce am scris acolo...sunt lucruri de bine...incercari de a salva relatia...si multe alte...de a-l schimba in bine...fara reusita evident


    si da victor...numai un om cu foarte multa ura in el si frustrare poate sa
    faca asa ceva


    am scris romane...ca si in jurnal )

     Nu  ai  de  ce  sa  te  stresezi  prea  tare , desi nu  i  usor  sa treci  peste!
       Un  astfel  de  barbat , este  un  frustat  si  in  plus  lipsit  de  orice  onoare!!

  •  
    • 137 mesaje
    15 Mar 2016, 11:25
    0 0
    Buna ziua, scopul acestui forum este schimbul de idei, pareri, ganduri, experiente, emotii. Astfel, jignirile sau limbajul necorespunzator nu ar trebui sa isi faca loc printre randurile scrise de voi. Incercati sa raspundeti cat mai la obiect, sa nu atacati persoana care deschide un subiect de discutie si nici alti participanti la discutie.
  •  
    • 116 mesaje
    15 Mar 2016, 12:29
    0 0
    admin.forum said:Buna ziua, scopul acestui forum este schimbul de idei, pareri, ganduri, experiente, emotii. Astfel, jignirile sau limbajul necorespunzator nu ar trebui sa isi faca loc printre randurile scrise de voi. Incercati sa raspundeti cat mai la obiect, sa nu atacati persoana care deschide un subiect de discutie si nici alti participanti la discutie.

     


    la cine va referiti? sper ca nu am jignit pe nimeni...doar am glumit  

  •  
    • 116 mesaje
    15 Mar 2016, 12:31
    0 0
    da victor...ma stresez pt nimic...un om fara caracter...este el...iar eu pun botul la prostiile lui
  •  
    • 116 mesaje
    15 Mar 2016, 12:32
    0 0
    pitipoanca69 said:
    crina_12 said:nu am scris nimic compromitator sau rusinos...dar mi se pare aiurea sa vada ceilalti...ce am scris eu in momentele cand eram suparata...cum vreau eu sa ma schimb...sa imi schimb atitudinea fata de el...ce planuri imi faceam eu...spre exemplu...sa invat ceva pt job...cate ore si alte chestii stupide...si mi se pare jenant si modul in care m-a descris el....ca normal la fiecare pagina a pus si o descriere care nu e tocmai frumoasa...cuvinte de genul: disperata, proasta...si alte injurii de genul...de asta ma agit de faptul ca era un lucru intimi care acum nu mai este intim...nu imi este rusine cu ce am scris acolo...sunt lucruri de bine...incercari de a salva relatia...si multe alte...de a-l schimba in bine...fara reusita evident


    si da victor...numai un om cu foarte multa ura in el si frustrare poate sa
    faca asa ceva


    am scris romane...ca si in jurnal )

     Nu  ai  de  ce  sa  te  stresezi  prea  tare , desi nu  i  usor  sa treci  peste!
       Un  astfel  de  barbat , este  un  frustat  si  in  plus  lipsit  de  orice  onoare!!



    daaaa....e frustrat rau....si va ramane asa...nici dupa divort nu voi scapa de el
     ...din pacate
     

     

  •  
    • 11561 mesaje
    15 Mar 2016, 13:05
    1 0
    crina_12 said:
    pitipoanca69 said:
    crina_12 said:nu am scris nimic compromitator sau rusinos...dar mi se pare aiurea sa vada ceilalti...ce am scris eu in momentele cand eram suparata...cum vreau eu sa ma schimb...sa imi schimb atitudinea fata de el...ce planuri imi faceam eu...spre exemplu...sa invat ceva pt job...cate ore si alte chestii stupide...si mi se pare jenant si modul in care m-a descris el....ca normal la fiecare pagina a pus si o descriere care nu e tocmai frumoasa...cuvinte de genul: disperata, proasta...si alte injurii de genul...de asta ma agit de faptul ca era un lucru intimi care acum nu mai este intim...nu imi este rusine cu ce am scris acolo...sunt lucruri de bine...incercari de a salva relatia...si multe alte...de a-l schimba in bine...fara reusita evident


    si da victor...numai un om cu foarte multa ura in el si frustrare poate sa
    faca asa ceva


    am scris romane...ca si in jurnal )

     Nu  ai  de  ce  sa  te  stresezi  prea  tare , desi nu  i  usor  sa treci  peste!
       Un  astfel  de  barbat , este  un  frustat  si  in  plus  lipsit  de  orice  onoare!!



    daaaa....e frustrat rau....si va ramane asa...nici dupa divort nu voi scapa de el
     ...din pacate
     

     De  ce  bre  sa  nu  scapi , sunteti  siamezi??? 

  •  
    • 116 mesaje
    15 Mar 2016, 13:22
    0 0
    )))


    vroiam sa zic ca nu ma va lasa in pace
  •  
    • 11561 mesaje
    15 Mar 2016, 13:26
    0 0
    crina_12 said:)))


    vroiam sa zic ca nu ma va lasa in pace

     Inseamna  ca  te  regreta  , si  ca  i  placea  cum  te  "misti"!
      Da  de  v  ati  separat , dacA  NU  E  O  INDISCRETIE  PREA  MARE?

  •  
    • 116 mesaje
    15 Mar 2016, 23:48
    0 0
    vorbea urat cu mine,imi ura familia....lenes mare...nu a lucrat un an cap coada....uite si acum sta in somaj....deci e numai bun de luat acasa ))

    eu sunt exact contrariul....eu merg constant la munca....am casa mea....sunt pe picioarele mele...nu ca el

    avand atatea calitati...cum am spus mai sus....mi-am facut frumos bagajele...si am plecat ) si de atunci nu am mai rasp la telefon...nici pe facebook...nimic...si a ramas frustrat....cum am putut eu lasa asa bunatate de om )))))))
  •  
    • 116 mesaje
    15 Mar 2016, 23:49
    0 0
    si banuiesc ca ii placea si cum ma misc )))

    mai glumim....si noi
  •  
    • 11561 mesaje
    16 Mar 2016, 09:48
    0 0
    crina_12 said:vorbea urat cu mine,imi ura familia....lenes mare...nu a lucrat un an cap coada....uite si acum sta in somaj....deci e numai bun de luat acasa ))

    eu sunt exact contrariul....eu merg constant la munca....am casa mea....sunt pe picioarele mele...nu ca el

    avand atatea calitati...cum am spus mai sus....mi-am facut frumos bagajele...si am plecat ) si de atunci nu am mai rasp la telefon...nici pe facebook...nimic...si a ramas frustrat....cum am putut eu lasa asa bunatate de om )))))))

     De  lasat  intelegem  de  ce  l  ai  lasat , dar  cum  l  ai  gasit , e  marea  nedumerire!!!L((L((L((

  •  
    • 10065 mesaje
    16 Mar 2016, 12:24
    0 0
    crina_12 said:si banuiesc ca ii placea si cum ma misc )))

    mai glumim....si noi

     

    Ei ha ...

     

    Acu nu ca nu te-as crede, da' parca tot vizoru' de sub geana-i sfint ...

     

  •  
    • 11561 mesaje
    16 Mar 2016, 15:16
    0 0
    crina_12 said:si banuiesc ca ii placea si cum ma misc )))

    mai glumim....si noi

     Crinutzo  , da  ce  nebunatica  esti!!
    Sper  sa  n  aiba  si  pe  telefon  filmata  vreo  "ghidusie"!!!!

  •  
    • 116 mesaje
    16 Mar 2016, 23:48
    0 0
    pitipoanca69 said:
    crina_12 said:si banuiesc ca ii placea si cum ma misc )))

    mai glumim....si noi

     Crinutzo  , da  ce  nebunatica  esti!!
    Sper  sa  n  aiba  si  pe  telefon  filmata  vreo  "ghidusie"!!!!

     


    nu are...pe vremea aia nu avea telefon cool...acum are )))
    poate pe noua iubita o va filma )))) 

  •  
    • 11561 mesaje
    17 Mar 2016, 09:05
    0 0
    crina_12 said:
    pitipoanca69 said:
    crina_12 said:si banuiesc ca ii placea si cum ma misc )))

    mai glumim....si noi

     Crinutzo  , da  ce  nebunatica  esti!!
    Sper  sa  n  aiba  si  pe  telefon  filmata  vreo  "ghidusie"!!!!

     


    nu are...pe vremea aia nu avea telefon cool...acum are )))
    poate pe noua iubita o va filma )))) 

     Ti  am  spus  eu  ca  esti  nebunatica!!

  •  
    • 7959 mesaje
    17 Mar 2016, 11:03
    0 0
    Crina, daca as fi in locul tau eu l-as lua de gat si mi-as recupera jurnalul. Esti moale rau! Ce drac astepti sa dezvaluie ala toate intimitatile, gandurile tale cele mai ascunse? Du-te femeie la el si scoate-I jurnalul pe nas!!!
  •  
    • 116 mesaje
    17 Mar 2016, 11:12
    0 0
    White_Storm said:Crina, daca as fi in locul tau eu l-as lua de gat si mi-as recupera jurnalul. Esti moale rau! Ce drac astepti sa dezvaluie ala toate intimitatile, gandurile tale cele mai ascunse? Du-te femeie la el si scoate-I jurnalul pe nas!!!

     


    nu sunt moale....dar nu ma duc eu peste el...nu sunt taranca ca el....si in alta ordine de idei...in cateva zile il recuperez....