sunt trista

  •  
    • 3765 mesaje
    1 Mar 2016, 19:31
    1 0
    anda1980 said:Speram sa gasesc aici un umar pe care sa plang...o incurajare si o vorba buna dar ...

     

    E periculos aici. Este foarte probabil ca un bărbat căsătorit sa-si ofere umărul. Și de la asta până la sex nu este prea mult. Încearcă sa-ti alegi bine umărul.
  •  
    • 1890 mesaje
    1 Mar 2016, 20:08
    2 0
    carmen008 said:Pe mine ma disfruta sa ii dea dreptate Andei. Pioasa forumului.
    Pai pentru informatia voastra Anda e "casatorita" doar la biserica. Deci legal se foote impotriva legii si da sfaturi ca supara iadul. Haidi..ma lasati.
    Pai normal ca dati sfaturi ca nu e bine asa, cand voi insusi aveti norocul sa aveti viata perfecta. Daca aveam si eu viata happi si nu treceam prin ce am trecut ma oripilam. Va ..un barbat insurat.. te mananca iadul. Ei ash..adika ma astepata smoala ca mi-a indeplinit nevoile cu unul care la randul lui nu da 2 bani pe mariaj.
    La urma urmei e vina noastra a tuturor. Fata asta are un copil cu probleme, e singura, are un umar din cand in cand si sunteti in stare sa aruncati cu pietre cand viata voastra nu e tocmai pusa la punct.
     

     Daca sotul tau s-ar duce la o "disperata" sa o mangaie si sa o "ajute", tot asa permisiva erai?

  •  
    • 1890 mesaje
    1 Mar 2016, 20:09
    0 0
    anda1980 said:Speram sa gasesc aici un umar pe care sa plang...o incurajare si o vorba buna dar ...

     Pana la un punct chiar erai de inteles si de ajutat.

  •  
    • 1890 mesaje
    1 Mar 2016, 20:13
    0 0
    anda1980 said:Rautatile nu ma ating deloc. Doresc doar celor ce ma judeca sa traiasca doar o zi in locul meu. Atat. O zi ! Apoi sa vedem ce vor avea de spus.

    Eu imi doresc o relatie stabila, o casnicie . Nu imi doresc jumatati de masura. Am fost in relatia aia din.disperarea de a fii singura. Imi doream protectie, sa simt dragostea sufleteasca. E pacatul luica m-a mintit

     Zi mersi ca ai scapat ieftin, doar cu dezamagirea. Daca ar fi aflat nevasta-sa si ai fi intrat in raghila ei, ieseai ca de la salon: "coafata" si "machiata"

  •  
    • 11 mesaje
    2 Mar 2016, 07:28
    0 0
    Regret faptul ca mi-am deschis sufletul in fata unor necunoscuti.
    Fiind a doua zi de martie, va doresc o primavara dupa sufletul vostru!
  •  
    • 11 mesaje
    2 Mar 2016, 07:31
    0 0
    scorpion112 said:
    anda1980 said:Rautatile nu ma ating deloc. Doresc doar celor ce ma judeca sa traiasca doar o zi in locul meu. Atat. O zi ! Apoi sa vedem ce vor avea de spus.

    Eu imi doresc o relatie stabila, o casnicie . Nu imi doresc jumatati de masura. Am fost in relatia aia din.disperarea de a fii singura. Imi doream protectie, sa simt dragostea sufleteasca. E pacatul luica m-a mintit

     Zi mersi ca ai scapat ieftin, doar cu dezamagirea. Daca ar fi aflat nevasta-sa si ai fi intrat in raghila ei, ieseai ca de la salon: "coafata" si "machiata"

     

    Vad ca te pricepi bine la scenarii si situatii. In ce pozitie ai fost? Aia umilita si inselata sau cea batuta? Ps- ai grija cand vorbesti ca sa nu iti musti limba. S-ar putea sa mori otravita
  •  
    • 1890 mesaje
    2 Mar 2016, 08:09
    1 0
    anda1980 said:
    Vad ca te pricepi bine la scenarii si situatii. In ce pozitie ai fost? Aia umilita si inselata sau cea batuta? Ps- ai grija cand vorbesti ca sa nu iti musti limba. S-ar putea sa mori otravita

     Draga mea, eu am stiut sa fac o alegere. E drept, am avut si un alt start. Nu trebuie sa traiesti necazul ca sa-ti dai seama de el, e suficient sa vezi, sa asculti si sa intelegi. Am si serviciul de asa natura incat ceea ce vad si aud mi-ar ajunge sa povestesc trei vieti. Poate din esec ai invatat ceva. Daca nu, se va repeta pana vei invata, mai ales ca nu ai cine sa te piloteze. La serviciu meu, majoritari sunt barbatii. Chiar daca au/au avut o aventura, NICIODATA nu si-au parasit nevestele.

    Eu ma pricep la scenarii?? Tu nu te-ai gandit? Credeai ca-si lasa ala nevasta si copiii si alearga cu limba scoasa la tine? Ce ai tu in plus fata de nevasta-sa de acasa? Poate mai multa "disponibilitate"!

  •  
    • 11561 mesaje
    2 Mar 2016, 08:25
    0 0
    anda1980 said:Regret faptul ca mi-am deschis sufletul in fata unor necunoscuti.
    Fiind a doua zi de martie, va doresc o primavara dupa sufletul vostru!

     Nu  fi  trista , viata  i  scurta , bucura  te  de  ea  si  de  copil!!
      Nu  ne  lua  in  seama  , sau  "colecteaza'  doar  ce  te  ajuta!!
    O  luna  a  iubirii  minunata!!

  •  
    • 12625 mesaje
    2 Mar 2016, 09:39
    0 0
    Poate nu m-am facut inteleasa..ce treaba are sotul in povestea asta?
    Normal ca mi-as fi facut probleme daca calca in barci. Si desigur tind sa iti spun ca am fost si in cealalta parte a baricadei, singura. Si stiu cum e sa gasesti pe site "onesti" soti in cautare de partide. Poate era si unul dintre ai vostrii. Nu aveti idee cat de alunecosi sunt la asemenea fapte. SI da..exista . Nu atat de disperata e ea, pe cat cel care sta de 3 ani langa ea o inseala si pe ea, si pe nevasta-sa.
    Ca nu se va desparte de nevasta asta e clar. E intr-o situatie lejera unde are de toate fara maxim efort.
    Dar vad ca lumea mai degraba ia piatra de jos, decat sa dea un sfat bun. De fapt..nu asta e si ideea? Sa ajuti?  
  •  
    • 11561 mesaje
    2 Mar 2016, 09:44
    0 0
    carmen008 said:Poate nu m-am facut inteleasa..ce treaba are sotul in povestea asta?
    Normal ca mi-as fi facut probleme daca calca in barci. Si desigur tind sa iti spun ca am fost si in cealalta parte a baricadei, singura. Si stiu cum e sa gasesti pe site "onesti" soti in cautare de partide. Poate era si unul dintre ai vostrii. Nu aveti idee cat de alunecosi sunt la asemenea fapte. SI da..exista . Nu atat de disperata e ea, pe cat cel care sta de 3 ani langa ea o inseala si pe ea, si pe nevasta-sa.
    Ca nu se va desparte de nevasta asta e clar. E intr-o situatie lejera unde are de toate fara maxim efort.
    Dar vad ca lumea mai degraba ia piatra de jos, decat sa dea un sfat bun. De fapt..nu asta e si ideea? Sa ajuti?  

     Hai  bre  Carmenkita , la  romani  vorbesti  de  ajutor , cand  ideea  de  baza  e  cum  sa  faci  sa  moara  capra  vecinului , decat  sa  o  salvezi  pe  a  ta?????!!
      La  "clantanit"  nu  ne  intrece  nimeni !!!!!

  •  
    • 10065 mesaje
    3 Mar 2016, 12:36
    0 0
    Anda Anda ...

    Nu fi trista, dragoste fara de lacrimi nici nu cred ca mai exista ...

  •  
    • 7959 mesaje
    17 Mar 2016, 10:45
    0 0
    scorpion112 said:

     

     Daca sotul tau s-ar duce la o "disperata" sa o mangaie si sa o "ajute", tot asa permisiva erai?

     Haida de, voi chiar credeti ca sotii vostri nu mai calca pe alaturi?

  •  
    • 11561 mesaje
    17 Mar 2016, 10:50
    0 0
    White_Storm said:
    scorpion112 said:

     

     Daca sotul tau s-ar duce la o "disperata" sa o mangaie si sa o "ajute", tot asa permisiva erai?

     Haida de, voi chiar credeti ca sotii vostri nu mai calca pe alaturi?

     Bre  daca  nu  stii ,  chiar  crezi!!!

  •  
    • 7959 mesaje
    17 Mar 2016, 10:56
    0 0
    Dar poate nu ne intereseaza!
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 27 Mar 2016, 18:16