SARCINA- DA SAU BA?

  •  
    • 3 mesaje
    5 Feb 2016, 19:47
    0 0
    Am avut contact sexual in urma cu 7 saptamani. La 6 zile dupa contact mi-a venit menstruatia, dar putin schimbata calitativ si cantitativ. Am avut si urmatorul ciclu cu dureri mari, dar putin cantitativ. Acum ar fi trebuit sa imi vina menstruatia, dar se pare ca intarzie...testele de sarcina sunt negative...poate fi sarcina?
  •  
    • 5609 mesaje
    6 Feb 2016, 00:40
    3 0
    MihaaaaI said:Am avut contact sexual in urma cu 7 saptamani. La 6 zile dupa contact mi-a venit menstruatia, dar putin schimbata calitativ si cantitativ. Am avut si urmatorul ciclu cu dureri mari, dar putin cantitativ. Acum ar fi trebuit sa imi vina menstruatia, dar se pare ca intarzie...testele de sarcina sunt negative...poate fi sarcina?

     
    Acu' sa-mi fie cu iertare ca-s mai dura, dar vin si te intreb: tu de consulatie la ginecolog, nu ai auzit?
    Cum am putea noi stii cu siguranta daca esti sau nu gravida?
    Tu crezi ca noi putem sa te scanam, sau sa te consultam prin ecranul computerului?
    Mergi fetita la un medic sa vezi ce ai!

    Cand faci sex neprotejat, te supui cu buna stiinta riscului de sarcina si riscului la boli cu transmitere sexuala. Daca esti minora si sexul nu a fost cu acceptul tau, inseamna ca ai fost violata si este cel mai bine sa spui parintilor sa te duca de urgenta la un control medical.


     

  •  
    • 11561 mesaje
    6 Feb 2016, 08:42
    3 0
    MihaaaaI said:Am avut contact sexual in urma cu 7 saptamani. La 6 zile dupa contact mi-a venit menstruatia, dar putin schimbata calitativ si cantitativ. Am avut si urmatorul ciclu cu dureri mari, dar putin cantitativ. Acum ar fi trebuit sa imi vina menstruatia, dar se pare ca intarzie...testele de sarcina sunt negative...poate fi sarcina?

     
      Daca  v  ar  place  si  scoala  cum  va  place  futaiul  ce  bine  ar  fi!!!!

  •  
    • 1890 mesaje
    6 Feb 2016, 20:38
    0 0
    pitipoanca69 said:

      Daca  v  ar  place  si  scoala  cum  va  place  futaiul  ce  bine  ar  fi!!!!

     Bine zis!

  •  
    13 Feb 2016, 11:00
    1 0
    1) Testele 99% nu mint (decat daca gresesti cu ceva)
    2) Nu mai pune intrebari pe forumuri si viziteaza cineva avizat ce-ti poate spune (te poate studia fizic / psihic in functie de necesitati)
  •  
    • 11561 mesaje
    18 Feb 2016, 14:26
    0 0
    MihaaaaI said:Am avut contact sexual in urma cu 7 saptamani. La 6 zile dupa contact mi-a venit menstruatia, dar putin schimbata calitativ si cantitativ. Am avut si urmatorul ciclu cu dureri mari, dar putin cantitativ. Acum ar fi trebuit sa imi vina menstruatia, dar se pare ca intarzie...testele de sarcina sunt negative...poate fi sarcina?

     Eram  curiosi , te  ai  mai  futut  intre  timp , sau  te  ai  speriat???

  •  
    • 175 mesaje
    24 Feb 2016, 22:04
    0 1
    Da, esti insarcinata la neuronul solitar. 
  •  
    • 12 mesaje
    30 Mar 2016, 18:57
    0 0
    Este dea rasu -plansu aceasta intrebare din moment ce aici nu gasesti cititori in stele sa stie daca esti sau nu gravida .