Machiaj cu produse profesionale

  •  
    • 9 mesaje
    22 Ian 2016, 12:27
    0 0
    Buna ziua tuturor! Astazi as vrea sa va recomand cu draga inima un studio super de machiaj! Este vorba de cel al Katiusei Popovici!Am fost acolo si m-am machiat pentru nunta si am fost mai mult decat multumita.Totul a durat aproximativ doua ore,mi a aplicat si gene false ,iar machiajul ochilor a fost spectaculos si nu s-a scurs aboslut deloc,datorita produselor de calitate folosite.Puteti sa va programati sunand la numarul de telefon: 0721323203.O zi minunata va doresc! 
  •  
    • 17 mesaje
    23 Ian 2016, 20:12
    0 0
    si eu am mers la studioul dansei!Cu ocazia unei petreceri de sfarsit de an de la firma la care lucrez.M-am simtit ca o printesa si chiar toate colegele m-au admirat.Dansa este o profesionista!!
  •  
    • 99 mesaje
    11 Feb 2016, 17:17
    0 0
    eu imi realizez machiajul singura, cu produse de machiaj profesionale, luate de pe Strawberrynet, iar tutorialele online imi folosesc enorm. rezultatele sunt cele dorite.
  •  
    • 6 mesaje
    11 Feb 2016, 18:57
    0 0
    eu recomand produsele de la MAC
  •  
    • 10 mesaje
    23 Mar 2016, 10:22
    0 0
    La Salon Alisa gasesti servicii de make up profesional. www.salonalisa.ro
  •  
    • 14 mesaje
    23 Aug 2016, 14:39
    0 0
    Mie-mi plac produsele Katiusei Popovici si modul in care le aplica. De cate ori ma ridic de pe scaunul de la salon sunt transformata, par o diva care urmeaza sa paseasca pe covorul rosu. Nu stiu cum reuseste, dar imi ofera rezultatele dorite de fiecare data. Am ajuns in punctul in care o sun pentru orice eveniment as avea. Iar uneori, cand este prea ocupata, mai apelez si la fardurile proprii, uitate de mult in trusoul de machiaj, dar si asa ma folosesc de blogul ei, http://katiusapopovici.ro/blog/, pentru a fura noile tendinte de make-up.
  •  
    • 170 mesaje
    19 Dec 2017, 10:15
    0 0
    Majoritatea produselor cosmetice le iau de pe: https://www.beautyoneshop.ro/