M-AM INDRAGOSTIT

  •  
    • 3 mesaje
    20 Ian 2016, 15:16
    1 0
    SIMT CAS indragostita si prea mult ii arat nustiu cum sa procedez prea mult il deranjez iii scriu des il sun si imi zice cal deranjez ,,ca nam ce face ce il sun asa mult ,,,,ca ce el a sa stea numai la vorba ............va rog sa ma ajutati cum sa procedez mai departe
     
  •  
    • 2115 mesaje
    15 Iul 2016, 09:23
    0 0
    ferimax said:SIMT CAS indragostita si prea mult ii arat nustiu cum sa procedez prea mult il deranjez iii scriu des il sun si imi zice cal deranjez ,,ca nam ce face ce il sun asa mult ,,,,ca ce el a sa stea numai la vorba ............va rog sa ma ajutati cum sa procedez mai departe
     

     Nu-i mai scrie, ca de aia te-a lasat!!!! Nu pentru ca ai un copil si esti divortata...

  •  
    • 3765 mesaje
    18 Iul 2016, 17:08
    0 0
    white_storm2 said:
    ferimax said:SIMT CAS indragostita si prea mult ii arat nustiu cum sa procedez prea mult il deranjez iii scriu des il sun si imi zice cal deranjez ,,ca nam ce face ce il sun asa mult ,,,,ca ce el a sa stea numai la vorba ............va rog sa ma ajutati cum sa procedez mai departe
     

     Nu-i mai scrie, ca de aia te-a lasat!!!! Nu pentru ca ai un copil si esti divortata...

     

     

    hei, de ce-mi furi replicile?

  •  
    • 3765 mesaje
    18 Iul 2016, 17:10
    0 0
    ferimax said:SIMT CAS indragostita si prea mult ii arat nustiu cum sa procedez prea mult il deranjez iii scriu des il sun si imi zice cal deranjez ,,ca nam ce face ce il sun asa mult ,,,,
     

     

    ai abonament cu minute nelimitate?

  •  
    • 2115 mesaje
    19 Iul 2016, 14:26
    0 0
    igivansenior said:

     

    hei, de ce-mi furi replicile?

     Era replica ta? Stai ca reformulez acu': Do'nsoara, pune mana pe gramatica limbii romane ca scrii ca o cizma, esti praf!