un sfat ?

  •  
    2 Ian 2016, 04:19
    0 0
    traiesc cu cineva de aproape un an impreuna cu el , in casa lui ! au fost certuri, discutii, etc ..am incercat sa trec peste ..sa iert ... ii sar dracii mereu si din orice ....memreu trebuie sa las eu....eu muncesc .el nu! e un intretinut .e foarte orgolios . eu am salariu bun pe luna si tot nu ma ajung cu datoriile, mancarea si tot...si pe deasupra nu e nici cum trebuie ...era sa dea de cateva ori si in mine...puii mei...ce credeti?merita?merita sa trec mereu peste figurile lui?sa uit mereu de mine?
  •  
    • 414 mesaje
    2 Ian 2016, 10:18
    2 0
    NU.... si daca accepti sa stai cu cineva asa .. viata iti va oferii tot astfel de persoane, schimba gandirea si vei fii libera...
  •  
    • 742 mesaje
    2 Ian 2016, 10:19
    2 0
    Puterea e in miinile tale,viata e asa de scurta.
    BAFTA 
  •  
    • 10065 mesaje
    2 Ian 2016, 11:55
    0 0
    alabalaportocala1 said:traiesc cu cineva de aproape un an impreuna cu el , in casa lui ! au fost certuri, discutii, etc ..am incercat sa trec peste ..sa iert ... ii sar dracii mereu si din orice ....memreu trebuie sa las eu....eu muncesc .el nu! e un intretinut .e foarte orgolios . eu am salariu bun pe luna si tot nu ma ajung cu datoriile, mancarea si tot...si pe deasupra nu e nici cum trebuie ...era sa dea de cateva ori si in mine...puii mei...ce credeti?merita?merita sa trec mereu peste figurile lui?sa uit mereu de mine?

     

    Important e ca va iubiti, portocala, restu' .... ce mai conteaza .

     

  •  
    • 4346 mesaje
    2 Ian 2016, 12:38
    3 0
    alabalaportocala1 said:traiesc cu cineva de aproape un an impreuna cu el , in casa lui ! au fost certuri, discutii, etc ..am incercat sa trec peste ..sa iert ... ii sar dracii mereu si din orice ....memreu trebuie sa las eu....eu muncesc .el nu! e un intretinut .e foarte orgolios . eu am salariu bun pe luna si tot nu ma ajung cu datoriile, mancarea si tot...si pe deasupra nu e nici cum trebuie ...era sa dea de cateva ori si in mine...puii mei...ce credeti?merita?merita sa trec mereu peste figurile lui?sa uit mereu de mine?

     

    cat de batuta in cap trebuie sa fii sa stai intr o asemenea relatie ? tu muncesti sa l intretii pe el, si pe langa datorii mai ai de suportat si badaranismele din partea lui..... !!!! Eu zic ca merita ...si f**** si cu banii luati  !!!! bravo fata....

  •  
    • 10065 mesaje
    2 Ian 2016, 12:53
    0 0
    anda22-7 said:
    alabalaportocala1 said:traiesc cu cineva de aproape un an impreuna cu el , in casa lui ! au fost certuri, discutii, etc ..am incercat sa trec peste ..sa iert ... ii sar dracii mereu si din orice ....memreu trebuie sa las eu....eu muncesc .el nu! e un intretinut .e foarte orgolios . eu am salariu bun pe luna si tot nu ma ajung cu datoriile, mancarea si tot...si pe deasupra nu e nici cum trebuie ...era sa dea de cateva ori si in mine...puii mei...ce credeti?merita?merita sa trec mereu peste figurile lui?sa uit mereu de mine?

     

    cat de batuta in cap trebuie sa fii sa stai intr o asemenea relatie ? tu muncesti sa l intretii pe el, si pe langa datorii mai ai de suportat si badaranismele din partea lui..... !!!! Eu zic ca merita ...si f**** si cu banii luati  !!!! bravo fata....

     

    Io unu n-o consider a fi problema prioritara ca doar deh, din nefericire timpul mai aduce si din astea, ba chiar si o rasturnare de situatie ... nu in toate cuplurile ambii lucra din N motive (nu pot, nu vor, nu au de munca ... ).

    Io cred ca, e cu banii uati doar, si aci ii baiul ...

     

  •  
    • 12208 mesaje
    2 Ian 2016, 14:25
    2 0
    Peste multe treci in viata dar peste violenta nu este de trecut , e cel mai urat lucru
  •  
    • 11 mesaje
    2 Ian 2016, 15:08
    4 0
    nu se merita sa stai cu un asa barbat...mai ales ca e violent si il si intretii
  •  
    • 50 mesaje
    2 Ian 2016, 16:48
    5 0
    Pai, daca ii sar dracii, inseamna ca trebuie exorcizat..stiu eu o metoda: cand doarme, ii dai cu o tigaie in cap astfel incat sa o viseze pe Elodia..dar avand in vedere ca esti o fire iertatoare, sper sa nu aplici metoda propusa de mine..doar gandeste-te ca nu are cum sa-i sara dracii din senin..probabil vrea alte femei si nu stie ce nod in papura sa-ti mai caute.
    Acest mesaj a fost editat de către george.alinel: 2 Ian 2016, 21:13
  •  
    • 10065 mesaje
    2 Ian 2016, 22:55
    1 0
    george.alinel said:Pai, daca ii sar dracii, inseamna ca trebuie exorcizat..stiu eu o metoda: cand doarme, ii dai cu o tigaie in cap astfel incat sa o viseze pe Elodia..dar avand in vedere ca esti o fire iertatoare, sper sa nu aplici metoda propusa de mine..doar gandeste-te ca nu are cum sa-i sara dracii din senin..probabil vrea alte femei si nu stie ce nod in papura sa-ti mai caute.

     

    Bine - bine,  deloc rea ideea cu tigaia, da'cine-i Elodia , de se permite intrebarea ...

     

    Tre sa fie vreo vecina, asa-i ?

     

  •  
    • 12208 mesaje
    3 Ian 2016, 12:14
    2 0
    ViktorC said:
    george.alinel said:Pai, daca ii sar dracii, inseamna ca trebuie exorcizat..stiu eu o metoda: cand doarme, ii dai cu o tigaie in cap astfel incat sa o viseze pe Elodia..dar avand in vedere ca esti o fire iertatoare, sper sa nu aplici metoda propusa de mine..doar gandeste-te ca nu are cum sa-i sara dracii din senin..probabil vrea alte femei si nu stie ce nod in papura sa-ti mai caute.

     

    Bine - bine,  deloc rea ideea cu tigaia, da'cine-i Elodia , de se permite intrebarea ...

     

    Tre sa fie vreo vecina, asa-i ?

     

     pai Elodia Viktore este o d-na avocat pe care a casapit-o sotul un d-n politist si s-au chinuit toate televeziunile sa o gaseasca ani de zile 
    http://www.libertatea.ro/totul-despre/subiect/elodia-ghinescu.html
    http://stirileprotv.ro/stiri/actualitate/cristian-cioaca-condamnat-dupa-aproape-7-ani-de-la-disparitia-elodiei-ancheta-a-costat-125-000-de-lei.html
     

  •  
    • 7959 mesaje
    3 Ian 2016, 21:09
    1 0
    gabriela42 said:
    ViktorC said:
    george.alinel said:Pai, daca ii sar dracii, inseamna ca trebuie exorcizat..stiu eu o metoda: cand doarme, ii dai cu o tigaie in cap astfel incat sa o viseze pe Elodia..dar avand in vedere ca esti o fire iertatoare, sper sa nu aplici metoda propusa de mine..doar gandeste-te ca nu are cum sa-i sara dracii din senin..probabil vrea alte femei si nu stie ce nod in papura sa-ti mai caute.

     

    Bine - bine,  deloc rea ideea cu tigaia, da'cine-i Elodia , de se permite intrebarea ...

     

    Tre sa fie vreo vecina, asa-i ?

     

     pai Elodia Viktore este o d-na avocat pe care a casapit-o sotul un d-n politist si s-au chinuit toate televeziunile sa o gaseasca ani de zile 
    http://www.libertatea.ro/totul-despre/subiect/elodia-ghinescu.html
    http://stirileprotv.ro/stiri/actualitate/cristian-cioaca-condamnat-dupa-aproape-7-ani-de-la-disparitia-elodiei-ancheta-a-costat-125-000-de-lei.html
     

     Eu il cred pe el! Dovezile sunt circumstantiale... neee. N-are cum!


    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 10 Ian 2016, 07:18
  •  
    • 77 mesaje
    3 Ian 2016, 23:01
    1 0
    Mai bine mergi si stai in gazda. Decat sa-i dai mancare ca stai in casa lui mai bine in chirie.
  •  
    • 10065 mesaje
    4 Ian 2016, 20:08
    0 0
    gabriela42 said:
    ViktorC said:
    george.alinel said:Pai, daca ii sar dracii, inseamna ca trebuie exorcizat..stiu eu o metoda: cand doarme, ii dai cu o tigaie in cap astfel incat sa o viseze pe Elodia..dar avand in vedere ca esti o fire iertatoare, sper sa nu aplici metoda propusa de mine..doar gandeste-te ca nu are cum sa-i sara dracii din senin..probabil vrea alte femei si nu stie ce nod in papura sa-ti mai caute.

     

    Bine - bine,  deloc rea ideea cu tigaia, da'cine-i Elodia , de se permite intrebarea ...

     

    Tre sa fie vreo vecina, asa-i ?

     

     pai Elodia Viktore este o d-na avocat pe care a casapit-o sotul un d-n politist si s-au chinuit toate televeziunile sa o gaseasca ani de zile 
    http://www.libertatea.ro/totul-despre/subiect/elodia-ghinescu.html
    http://stirileprotv.ro/stiri/actualitate/cristian-cioaca-condamnat-dupa-aproape-7-ani-de-la-disparitia-elodiei-ancheta-a-costat-125-000-de-lei.html
     

     

    Aha, pricepem .

  •  
    • 11561 mesaje
    5 Ian 2016, 09:21
    4 0
    alabalaportocala1 said:traiesc cu cineva de aproape un an impreuna cu el , in casa lui ! au fost certuri, discutii, etc ..am incercat sa trec peste ..sa iert ... ii sar dracii mereu si din orice ....memreu trebuie sa las eu....eu muncesc .el nu! e un intretinut .e foarte orgolios . eu am salariu bun pe luna si tot nu ma ajung cu datoriile, mancarea si tot...si pe deasupra nu e nici cum trebuie ...era sa dea de cateva ori si in mine...puii mei...ce credeti?merita?merita sa trec mereu peste figurile lui?sa uit mereu de mine?

     
    Ne  intrebam  unde  l  ai  gasit?  si  macar  fute  bine  daca  ii  permiti  toate  "fitele  "  astea???

  •  
    • 48 mesaje
    7 Ian 2016, 12:19
    1 0
    Nu se merita. Zici ca muncesti. Du-te si i-ati o chirie si lasa-l pe el cu ale lui. O sa vina dupa tine cel mai probabil.Pentru ca ramane fara venituri, fara menajera.Nu te intoarce.
  •  
    • 116 mesaje
    9 Ian 2016, 02:24
    2 0
    pitipoanca69 said:
    alabalaportocala1 said:traiesc cu cineva de aproape un an impreuna cu el , in casa lui ! au fost certuri, discutii, etc ..am incercat sa trec peste ..sa iert ... ii sar dracii mereu si din orice ....memreu trebuie sa las eu....eu muncesc .el nu! e un intretinut .e foarte orgolios . eu am salariu bun pe luna si tot nu ma ajung cu datoriile, mancarea si tot...si pe deasupra nu e nici cum trebuie ...era sa dea de cateva ori si in mine...puii mei...ce credeti?merita?merita sa trec mereu peste figurile lui?sa uit mereu de mine?

     
    Ne  intrebam  unde  l  ai  gasit?  si  macar  fute  bine  daca  ii  permiti  toate  "fitele  "  astea???

     


    mda, de parca asta ar rezolva ceva!
    Nu cred ca trebuie sa stai cu asa ceva, iti vei distruge increderea in tine, vei deveni complexata, foarte greu o sa iti revii daca continui sa stai cu un asa badaran.

    An nou fericit tuturor!
     

  •  
    • 11561 mesaje
    9 Ian 2016, 08:37
    0 0
    macar fute bine?????
  •  
    • 10065 mesaje
    9 Ian 2016, 09:50
    0 0
    Aaa ... Crinutza - Crinutza ...

    Unde mi-ai umblat draguta ?

  •  
    • 11561 mesaje
    9 Ian 2016, 09:55
    0 0
    ViktorC said:Aaa ... Crinutza - Crinutza ...

    Unde mi-ai umblat draguta ?

     Sa  gaseasca  putza  pe  masura!!!