in dragoste cu vecina

  •  
    • 3 mesaje
    19 Dec 2015, 00:18
    2 4
    Salut!
    Vreau sa va povestesc despre mine si vecina mea Georgiana.
    Eu sunt Alin, am 27 de ani si, am o vecina pe care o cheama Georgiana, are 24 de ani si este maritata cu un baiat din sat. Eu cu ea suntem verisori mai indepartati si ma viziteaza cam in fiecare zi, ba sa ii mai bag muzica pe telefon, ba sa o mai invat cum sa umble pe fb, ca nu prea stie. Cum ziceam are 24 de ani.. este blonda, inaltime cam 1,70 si in jur de 54, 55 de kg, arata tare bine, are fundul bombat de stai numai cu pula par in preajma ei, as fute-o in draci.
    De o luna ne tot tachinam asa, de cate ori vine la mine si ramanem singuri in camera, ii mai pun mana pe fund, o mai iau in brate, o mai pup pe obraz, pe gat si vad ca nu zice nimic.. din contra simt ca ii cam place, vine din ce in ce mai des. De exemplu de cate ori este pe fb o intreb ce face si daca nu vrea sa vina pe la mine ca sunt singur si ma plictisesc, ea in secunda urmatoare a si zis da.
    Ne punem impreuna la calculator foarte apropiati unul de celalalt mai ca stam gura in gura, o tin in brate, sim cum ii bate inima si cum tremura de emotie dar parca ceva ma retine sa o sarut. Raman blocat si parca nu mai am putere sa ma apropii si mai mult sa o pot saruta, inima o ia razna si bate de parca am fugit cativa km, nu stiu cum sa fac.. vreau neaparat sa o bag in pat sa fac dragoste cu ea, simt cum si ea arde de nerbadare si ca nu este multumita de barbatul ei care o cam neglijeaza.
    Cand vorbim pe fb am mai mult curaj si ii fac o gramada de complimente, se simte din raspunsurile pe care le da cat de mult ii place. Dupa ce iasa dupa fb intru la ea ca ii stiu parola sa vad daca sterge conversatiile sa nu le vada sotul, le sterge de fiecare data.. deasta si sunt sigur 100% ca vrea futai la pielea goala:)). De multe ori cand barbatuso este plecat vorbim cu orele la tel. dar cand suntem fata in fata suntem blocati amandoi, nu pot face pasul urmator o ia mintea razna si nu mai pot pune in aplicare ceea ce aveam de gand cu cateva secunde inainte sa intre pe usa. Nu mi s-a intamplat cu nici o femeie sa traiesc asa emotii si sa nu pot face nimic sa o cuceresc.
    Acum stiu ca multi dintre voi o sa ma judecati pentru ca indraznesc sa ma dau la femeia altuia, ma gandesc si eu de multe ori la treaba asta, ca le pot sparge casa cu timpul sunt sigur ca sar afla de noi, pentru ca lumea devine destul de repede suspicioasa cand vede ca cineva iti face vizite mai tot timpul si mai ales cand sotul este plecat la munca. Dar parca nici nu pot sa renunt asa usor cand vad ca si ea vrea.
    Nu stiu ce sa fac.. voi ce ma sfatuiti?

  •  
    • 4350 mesaje
    19 Dec 2015, 00:42
    1 0
    eusitu1988 said:Salut!
    Vreau sa va povestesc despre mine si vecina mea Georgiana.
    Eu sunt Alin, am 27 de ani si, am o vecina pe care o cheama Georgiana, are 24 de ani si este maritata cu un baiat din sat. Eu cu ea suntem verisori mai indepartati si ma viziteaza cam in fiecare zi, ba sa ii mai bag muzica pe telefon, ba sa o mai invat cum sa umble pe fb, ca nu prea stie. Cum ziceam are 24 de ani.. este blonda, inaltime cam 1,70 si in jur de 54, 55 de kg, arata tare bine, are fundul bombat de stai numai cu pula par in preajma ei, as fute-o in draci.
    De o luna ne tot tachinam asa, de cate ori vine la mine si ramanem singuri in camera, ii mai pun mana pe fund, o mai iau in brate, o mai pup pe obraz, pe gat si vad ca nu zice nimic.. din contra simt ca ii cam place, vine din ce in ce mai des. De exemplu de cate ori este pe fb o intreb ce face si daca nu vrea sa vina pe la mine ca sunt singur si ma plictisesc, ea in secunda urmatoare a si zis da.
    Ne punem impreuna la calculator foarte apropiati unul de celalalt mai ca stam gura in gura, o tin in brate, sim cum ii bate inima si cum tremura de emotie dar parca ceva ma retine sa o sarut. Raman blocat si parca nu mai am putere sa ma apropii si mai mult sa o pot saruta, inima o ia razna si bate de parca am fugit cativa km, nu stiu cum sa fac.. vreau neaparat sa o bag in pat sa fac dragoste cu ea, simt cum si ea arde de nerbadare si ca nu este multumita de barbatul ei care o cam neglijeaza.
    Cand vorbim pe fb am mai mult curaj si ii fac o gramada de complimente, se simte din raspunsurile pe care le da cat de mult ii place. Dupa ce iasa dupa fb intru la ea ca ii stiu parola sa vad daca sterge conversatiile sa nu le vada sotul, le sterge de fiecare data.. deasta si sunt sigur 100% ca vrea futai la pielea goala. De multe ori cand barbatuso este plecat vorbim cu orele la tel. dar cand suntem fata in fata suntem blocati amandoi, nu pot face pasul urmator o ia mintea razna si nu mai pot pune in aplicare ceea ce aveam de gand cu cateva secunde inainte sa intre pe usa. Nu mi s-a intamplat cu nici o femeie sa traiesc asa emotii si sa nu pot face nimic sa o cuceresc.
    Acum stiu ca multi dintre voi o sa ma judecati pentru ca indraznesc sa ma dau la femeia altuia, ma gandesc si eu de multe ori la treaba asta, ca le pot sparge casa cu timpul sunt sigur ca sar afla de noi, pentru ca lumea devine destul de repede suspicioasa cand vede ca cineva iti face vizite mai tot timpul si mai ales cand sotul este plecat la munca. Dar parca nici nu pot sa renunt asa usor cand vad ca si ea vrea.
    Nu stiu ce sa fac.. voi ce ma sfatuiti?

     Daca ti-as zice sa-ti vezi de treaba, cu siguranta nu ti-ar placea raspunsul!

    Sfatul meu este sa continui, intalniti-va, cu cat mai mult si mai des, cu atat mai bine pt amandoi, de fapt pt toti 3, punem si sotul la socoteala!

    Sot care te va face sa intelegi situatia in care esti, mult mai bine si mult mai practic decat te-ar putea ajuta orice sfat primit pe un forum! Valabil si pt doamna, important e sa aveti doar putintica rabdare!

  •  
    • 10065 mesaje
    19 Dec 2015, 01:02
    3 0
    eusitu1988 said:
    Nu stiu ce sa fac.. voi ce ma sfatuiti?

     

    Habar n-am .

     

    Da cred ca m-as muta , numa sa scap de ea ...

     

  •  
    • 12208 mesaje
    19 Dec 2015, 10:12
    0 0
    GANDESTE-TE CUM AR FI SA FII SOTUL EI SI SA SE DEA ALLTUL LA EA , CA CE I-AI FACE NEMERNICULUI !plus ca stati intr-un sat unde toata lumea stie ce face toata lumea , te faci de tot rasul , si batut si subiect de barfa la toate colturile , ce ar zice ai tai daca ar afla ...??
  •  
    • 3765 mesaje
    19 Dec 2015, 10:18
    0 1
    eusitu1988 said:a Dar parca nici nu pot sa renunt asa usor cand vad ca si ea vrea.
    Nu stiu ce sa fac.. voi ce ma sfatuiti?

     

    fute-o taica! nu ierta nimic. cica in rai se iarta pacatele. prostia nu.

    dupa aia o sa vina georgiana sa deschida topic: m-a batut barbatu' de mi-a invinetit ochii. e violent. ce sa fac!?

  •  
    • 11561 mesaje
    21 Dec 2015, 10:44
    1 0
    Bag seama ca voi dati "apa " la moara satului de pomana , nici nu va futeti , dar nici de treaba nu va vedeti!!
    S ar putea sa va alegeti cu niste vanatai amandoi , drept taxa pe prostie!!
    Nu mai sta pe ganduri , ori fugi cat vezi cu ochii , ori fute o de o satura!!!, ca daca se prinde prostu , ati belit o! Stii ca marlanii au pumnul ca ghioaga!!!
  •  
    • 414 mesaje
    21 Dec 2015, 10:59
    0 0
    Hm... daca intradevar aveai curaj problema era de mult rezolvata in stilul tau... pana unde poti sa ajungi? ....?? faptul ca ca barbat postezi asta .... sincer cred ca ai o retinere o teama desi vrei nu ai suficienta forta.. iar de scris poeme despre ea cand nu e ea e usor... ma deranjeaza putin vorbitul vulgar te poti exprima si altfel... mai inteligent... tu mentionezi ca cand esti pe fb ai mai mult curaj... da asa este ... dar de ce doar pe fb? .. nu exagera fii constient...
  •  
    • 11561 mesaje
    21 Dec 2015, 10:59
    1 0
    Da ne si noua numarul ei de telefon , poate te scapam de ea!!!
  •  
    • 4346 mesaje
    21 Dec 2015, 14:46
    1 0
    eusitu1988 said:Salut!
    Vreau sa va povestesc despre mine si vecina mea Georgiana.
    Eu sunt Alin, am 27 de ani si, am o vecina pe care o cheama Georgiana, are 24 de ani si este maritata cu un baiat din sat. Eu cu ea suntem verisori mai indepartati si ma viziteaza cam in fiecare zi, ba sa ii mai bag muzica pe telefon, ba sa o mai invat cum sa umble pe fb, ca nu prea stie. Cum ziceam are 24 de ani.. este blonda, inaltime cam 1,70 si in jur de 54, 55 de kg, arata tare bine, are fundul bombat de stai numai cu pula par in preajma ei, as fute-o in draci.
    De o luna ne tot tachinam asa, de cate ori vine la mine si ramanem singuri in camera, ii mai pun mana pe fund, o mai iau in brate, o mai pup pe obraz, pe gat si vad ca nu zice nimic.. din contra simt ca ii cam place, vine din ce in ce mai des. De exemplu de cate ori este pe fb o intreb ce face si daca nu vrea sa vina pe la mine ca sunt singur si ma plictisesc, ea in secunda urmatoare a si zis da.
    Ne punem impreuna la calculator foarte apropiati unul de celalalt mai ca stam gura in gura, o tin in brate, sim cum ii bate inima si cum tremura de emotie dar parca ceva ma retine sa o sarut. Raman blocat si parca nu mai am putere sa ma apropii si mai mult sa o pot saruta, inima o ia razna si bate de parca am fugit cativa km, nu stiu cum sa fac.. vreau neaparat sa o bag in pat sa fac dragoste cu ea, simt cum si ea arde de nerbadare si ca nu este multumita de barbatul ei care o cam neglijeaza.
    Cand vorbim pe fb am mai mult curaj si ii fac o gramada de complimente, se simte din raspunsurile pe care le da cat de mult ii place. Dupa ce iasa dupa fb intru la ea ca ii stiu parola sa vad daca sterge conversatiile sa nu le vada sotul, le sterge de fiecare data.. deasta si sunt sigur 100% ca vrea futai la pielea goala. De multe ori cand barbatuso este plecat vorbim cu orele la tel. dar cand suntem fata in fata suntem blocati amandoi, nu pot face pasul urmator o ia mintea razna si nu mai pot pune in aplicare ceea ce aveam de gand cu cateva secunde inainte sa intre pe usa. Nu mi s-a intamplat cu nici o femeie sa traiesc asa emotii si sa nu pot face nimic sa o cuceresc.
    Acum stiu ca multi dintre voi o sa ma judecati pentru ca indraznesc sa ma dau la femeia altuia, ma gandesc si eu de multe ori la treaba asta, ca le pot sparge casa cu timpul sunt sigur ca sar afla de noi, pentru ca lumea devine destul de repede suspicioasa cand vede ca cineva iti face vizite mai tot timpul si mai ales cand sotul este plecat la munca. Dar parca nici nu pot sa renunt asa usor cand vad ca si ea vrea.
    Nu stiu ce sa fac.. voi ce ma sfatuiti?

     

    mai bine ti ai sparge fatza ....de tzaranoi ce esti !!! si aia i curva ...da  nici tu nu esti mai prejos ! Nici de atat  nu  esti in stare  sa ti gasesti o femeie libera?? si mai ai tupeul sa vii sa ceri sfaturi....


    Acest mesaj a fost editat de către anda22-7: 21 Dec 2015, 14:47
  •  
    • 11561 mesaje
    21 Dec 2015, 14:48
    0 0
    Bravo Ando , de tine aveam nevoie!!
    De ce jignesti fata , si o faci curva , ca doar n a facut nimic!!!
  •  
    • 908 mesaje
    21 Dec 2015, 16:04
    1 0
    Gigi, eu nu sunt chiar asa aspru precum domnisoara Anda , dar are si ea dreptate , Gaseste-ti si tu una libera si las-o p`aia unuia insurat.

    Sfatul meu este sa te grabesti
  •  
    • 11561 mesaje
    22 Dec 2015, 14:22
    0 0
    zorro_ said:Gigi, eu nu sunt chiar asa aspru precum domnisoara Anda , dar are si ea dreptate , Gaseste-ti si tu una libera si las-o p`aia unuia insurat.

    Sfatul meu este sa te grabesti

     
      Adica , lasa i  o  lu  barbacsu , daca  n  ai  inteles!!
    Da  ai  grija , ca  astea  libere  sunt "naravase"  rau!!!

  •  
    • 3 mesaje
    27 Oct 2018, 12:44
    0 0
    Salut oameni! Am revenit după atâta timp pentru că am fost plecat o perioadă și am uitat de acest cont, am căutat acum prin câteva fișiere ascunse in PC și am găsit numele și parola cu care am făcut acest cont. M-am gândit să vă spun in final ce sa întâmplat cu vecina Georgiana pentru că am văzut că a-ți comentat câțiva pe aici. Unii dintre voi m-ați îndemnat să merg mai departe, alți să o las in pace că are bărbat. Eu vă respect părerile la fiecare dar eu am să vă povestesc cum au decurs lucrurile și cum sa terminat totul într-un final. Cum spuneam la acel moment nu aveam curajul să fac pasul următor să o sărut, să închid ușa la cameră pe interior) să trec la fapte! O perioada lucrurile au continuat așa cu îmbrățișări, pupat pe colțul gurii, atingeri nevinovate dar care simțeam că le vrea din ce in ce mai mult. Cum vă spuneam eu îmi făceam zeci de scenarii când știam că trebuie să vină la mine dar niciunul nu se potrivea cu ce se întâmpla când era acolo cu mine, erau niște emoții pe care nu le avem de opicei cu alte fete, de data asta pur și simplu eram blocat când vroiam să fac ceva! Motivul era cred că mi-o doream prea mult și știam că este și măritată, acum dacă mă gândesc cred că era ceva normal. Când femeia este mărită și înafara că este vecina ta mai suntem și ceva veri… Te apucă gândurile un pic! Dar cu toate astea era atât de mare atracția in cât mă gândeam tot timpul la ea, o visam cu ochii deschiși ce să mai Adevărul că este și frumoasă! Destul de înaltă cam 1,70 blonda (natural) ochii verzi și arată foarte bine la corp chiar dacă are un copil. Într-un cuvânt pună rău) te face să întorci capul după ea când o vezi pe stradă.. Acum să vă povestesc ce sa întâmplat că am lungito un pic cu detaliile Într-o zi a venit la mine să îi arăt cum să schimbe parola la fb că fusese la o prietenă de-a ei acasă și se conectase pe laptop, bănuia că prietena îi salvase parola și intra pe fb ei să îi citească mesajele și altele. In fine i-am arătat eu cum să facă și din vorbă una alta i-am zis că mă duc la Craiova să cumpăr un cadou pentru sora-mea, urma să fie ziua ei pe 27 aprilie ( era anul 2016 și țin minte că Paștele a fost pe 1 mai) ea ma întrebat dacă mai merge cineva cu mine pentru că se ferea, barbatuso era plecat in străinătate și nu vroia să își audă vorbe că a fost văzută cu nu știu cine pentru că așa este la țară lumea vorbește și dacă faci s-au nu faci ceva tot îți scoate vorbe. (Eu le numesc știrile radio șanț) I-am spus să merg singur și mi-a zis că ar vrea să vină cu mine, vroia să cumpere ceva hăinuțe pentru fata ei și alte lucruri ce ii mai trebuiau că mai era o săptămână până la Paște. Am zis că poate să vină dacă vrea că nu mă deranjează ba chiar îmi face plăcere să am cu cine vorbi pe drum ( sunt 45 de km de la mine până în Craiova) în gândul meu a venit direct ideea că poate bag pe un drum de câmp și acolo trecem direct la fapte, așa îmi venea mie in cap de fiecare dată idei destea când eram singur cu ea) dorința era prea mare să o văd în brațele mele, să o sărut, să fac dragoste cu ea! Pot spune că devenisem obsedat de ea, de ideea asta! A doua zi trebuia să merg la Craiova și asteptam un răspuns de la ea până seara că mia zis să vorbească cu mama-sa să stea cu fata și îmi dă un răspuns. In ziua aia de câte ori auzeam telefonul sau un mesaj pe fb repede telefonul în mână) dar am primit un mesaj pe fb tocmai seara târziu că merge, mă așteaptă dimineața la 7 jumătate undeva mai la margine să nu o vadă cineva. Pfff când am citit mesajul nu mai putem de bucurie, m-am bucurat ca atunci când eram mic și primeam o jucărie care îmi place mult) așa bucurie pe capul meu! Ce să vă mai spun că până ma luat somnul am fost tot cu gândurile și fanteziile mele…. Într-un final m-am trezit dimineața pe la 6 jumătate mi-am făcut un duș îmbrăcat și pregătit de plecare la 7 și 25 am ieșit pe poartă, cam 3,4 minute am făcut până acolo unde mă aștepta ea, am ajuns... stânga, dreapta să nu o vadă cineva și sa urcat în mașină. Acum pe drum am tot vorbit noi una alta dar în capul meu era tot cum să fac, ce să fac, ce să îi zic, cum să îi dau de înțeles ca să ne oprim undeva și mia venit ideea să îi zic că este cam de vreme, să ne oprim undeva să bem un suc și să mai așteptăm până pe la 9 jumate. A fost deacord și ne-am oprit la un bar micuț in apropiere de Craiova am luat câte un suc și acolo cum stam la masă ea se apucă să îmi povestească că nu să mai înțelege așa bine cu barbatuso, că este gelos tot timpul îi reproșează lucruri îi vorbește urât și de câteva ori a și lovito. Mi-a zis că de când a născut a început să se poarte urât cu ea, îi reproșa că nu face nimic toată ziua și că stă numa cu copilul in brațe.. Chiar îmi părea rău de ea și de ce auzeam, știam că nu prea să înțelege bine cu el dar nu mă așteptam la tot ce mi-a zis! Am incercat să o încurajez să îi zic că poate este doar un moment mai greu, dar acum sincer nu prea ai prea multe de zis in cazul ăsta că începi să devii ridicol când ăla să poată ca un prost eu să insist cu lasă că va fi bine. Am băut sucurile și am plecat de acolo! La intrarea în Craiova este calea ferată când vii dinspre Bechet și pe lângă calea ferată se face un drum care duce în câmp, așa cred! Nu am intrat prea mult pe el și neam oprit acolo. Am mai vorbit de una alta și la un momendat am rămas amândoi așa fără să mai spunem ceva, doar ne priveam in ochi! M-am apropiat ușor de ea (îmi aduc aminte că erau așa de mari emoțiile in cât simțeam inima că îmi bate in gât) i-am pus mâna după gât și am sarutato, ea era deja cu ochii închiși când m-am apropiat la o jumătate de metru de ea cu intenția să o sărut. Cred că am stat așa îmbrățișați sărutândune 10, 15 minute, nici nu mai știu, parcă timpul se oprise în loc, ne tot priveam in ochi ne îmbrățișam, ne sărutăm și din când în când îi șopteam la ureche cât de frumoasă este și cât de mult mi-am dorit să fac asta dar nu am avut curajul. Mi-a zis că a simțit asta și că a știut că o să se întâmple, că își dorea! Totul a fost diferit de la acel moment, am fost să facem cumpărăturile și ne-am purtat ca niste îndrăgostiți mergând de mână privindune in ochi la fiecare minut, zâmbind, glumind și făcând cumpărături împreună. Am mers prin parc ne-am plimbat că am ajuns acasă la 8 seara, după am vorbit toată seara pe fb spunandu-ne unul altuia ce sentimente aveam. Eram pur și simplu îndrăgostit de ea! A doua seară foarte târziu în noapte când satul doarme) ne-am dat întâlnire la mine, ne-am îmbrățișat, ne-am sărutat și am făcut dragoste așa cum îmi doream aproape de un an de zile…. Totul a continuat până anul trecut în noiembrie cu o dragoste peste care am trecut cu greu când ne-am despărțit. Ne-am îndrăgostit foarte mult unul de celălalt. Totul a trebuit să fie un secret nici macar cu frații mei nu am vorbit despre asta, de obicei noi frați vorbim cam orice între noi dar de data asta a trebuit să țin secret și de ei pentru că am ales să o protejez mai ales că are un copil. Poate și din cauza asta am ales să scriu totul aici pentru a mă descărca puțin, a povești cuiva chiar dacă nu mă cunoașteți și nu vă cunosc! Este foarte greu să păstrezi un secret ca ăsta într-un sat, comuna când toți se cunosc între ei și din partea mea și din partea ei a fost foarte greu dar am reușit fără ca să afle cineva. Totul sa terminat pentru că ea nu a avut curajul de a înfrunta ce ar fi putut urma chiar dacă aș fi fost lângă ea și aș fi ajutato necondiționat. Ia fost teamă să nu piardă fata și ca familia ei să nu se întoarcă împotriva ei. Ei nu știu cât de urât se poartă acel om cu ea! O femeie nu înșeală sau nu pleacă de acasă de bine. Ea este o fată deosebită, frumoasă și chiar foarte inteligenta! Uni de aici cred că dacă ești de la țară vorba aia “ești prostul satului” dar nu este chiar așa! De multe ori mai plini de ei, fără respect și țărani sunt cei care trăiesc în buricul orașului. Mai sus sau scris comentarii că las-o in pace, că țăranule, că îți arde să te culci cu nevasta altuia, că o să mâncați bătaie amândoi….Când ești îndrăgostit prea tare parcă nu mai contează că poți lua o bătaie sau nu) Oricum nu era vorba despre asta. Era vorba că ea are o familie eu la fel părinții, frați nu știu dacă ar fi inteles situația. De fapt sigur nu ar fi inteles la acel moment! Când este vorba de familie e bine să gândești de două ori înainte de a face ceva. Aici și eu am exagerat cu exprimarea, puteam să o fac într-un mod mai decent.. Sigur aș fi putut! Îmi cer scuze pentru asta…. In rest ce pot să mai zic… Cam asta a fost tot! Așa stă treaba cu dragostea asta și cu sentimentele necontrolate). Va las că mă doare mâna la cât am scris)). Vă salut!
  •  
    • 3 mesaje
    20 Nov 2018, 12:06
    0 0
    Am revenit să vă spun cum sa terminat totul într-un final. Nimic mai mult!
    Cu dragostea eu știu mai bine in ce măsură a existat...
    Desigur că aici am scris totul cum a decurs la început, pot spune că la început a fost mai mult dorința de a face dragoste cu ea dar pe parcurs lucrurile s-au schimbat.
    Acest mesaj a fost editat de către eusitu1988: 20 Nov 2018, 12:08
  •  
    • 2115 mesaje
    27 Nov 2018, 14:51
    0 0
    eusitu1988 said:Am revenit să vă spun cum sa terminat totul într-un final. Nimic mai mult!
    Cu dragostea eu știu mai bine in ce măsură a existat...
    Desigur că aici am scris totul cum a decurs la început, pot spune că la început a fost mai mult dorința de a face dragoste cu ea dar pe parcurs lucrurile s-au schimbat.

     Ai aflat si tu pana la urma ca totul e doar inchipuire, nu e asa? Pasiunea nu inseamna dragoste!!! Pasiunea se naste intr-un anume moment de nesiguranta, de asalt hormonal, intr-un moment critic, dar nu tine.
    Dragostea se aduna bob cu bob, nimic nu risipesti cand vrei sa construiesti ceva.
     

  •  
    • 204 mesaje
    2 Dec 2018, 04:44
    0 0
    imi plac topicurile in care cineva revine dupa mult timp si scrie ce s-a intamplat
  •  
    • 175 mesaje
    25 Iun 2019, 01:05
    0 0
    Daca o iubesti, nimeni si nimic nu ar trebui sa va opreasca. Nici macar sotul...