Ce parere aveti despre Tartino?

  •  
    • 2 mesaje
    26 Nov 2015, 09:59
    2 0
     

    Este o crema de branza tartinabila la tub, ce modeleaza branza diferit in functie de sortiment (Tartino Natur - cu forma de Spaghetti, Tartino Rosii - cu forma de Trifoi si Tartino Spanac - cu forma de Steluta). Cu Tartino orice sandwich poate deveni si mai gustos si mai aratos. Voua ce sortiment va place? Eu le-am testat pe toate trei si pot spune ca nu pot alege: imi plac la fel de mult. Copiii mei spun acelasi lucru...


  •  
    • 1 mesaje
    26 Nov 2015, 10:44
    0 0
    Am incercat si noi aceasta branzica. Nu stiam de ea, dar am primit-o spre testare in cadrul unei campanii organizate de Buzzstore si Hochland - Bucuria Gustului.
    Copiii au fost incantati ca se pot juca in timp ce pregatesc singuri tartinele, obtinand diferite forme haioase cu ajutorul tuburilor.
    Sortimentele satisfac si cele mai pretentioase gusturi.
    Cu siguranta un deliciu la orice masa!
  •  
    • 7959 mesaje
    26 Nov 2015, 18:35
    1 0
    mihaela.popescu said:Am incercat si noi aceasta branzica. Nu stiam de ea, dar am primit-o spre testare in cadrul unei campanii organizate de Buzzstore si Hochland - Bucuria Gustului.
    Copiii au fost incantati ca se pot juca in timp ce pregatesc singuri tartinele, obtinand diferite forme haioase cu ajutorul tuburilor.
    Sortimentele satisfac si cele mai pretentioase gusturi.
    Cu siguranta un deliciu la orice masa!

     Ei, nici chiar la "orice masa"! Pai la 256 kcal, glucide 5, 5 si sare 1, 4g toate la suta de grame devenim obezi. Din joi in pasti la o petrecere unde gospodinei ii e lene sa inventeze ceva deosebit poate. 
    Publicitatea e mai la vale. 

  •  
    • 7959 mesaje
    26 Nov 2015, 19:18
    1 0
    NicoB said: 

    Este o crema de branza tartinabila la tub, ce modeleaza branza diferit in functie de sortiment (Tartino Natur - cu forma de Spaghetti, Tartino Rosii - cu forma de Trifoi si Tartino Spanac - cu forma de Steluta). Cu Tartino orice sandwich poate deveni si mai gustos si mai aratos. Voua ce sortiment va place? Eu le-am testat pe toate trei si pot spune ca nu pot alege: imi plac la fel de mult. Copiii mei spun acelasi lucru...

     Tu ai testat si statia de calcat Philips, nu?

  •  
    • 12208 mesaje
    9 Ian 2016, 06:30
    0 0
    Daca citeati si ce contin aceste sortimente de branza , nu le-ati fi dat copiilor macar , nici-un pediatru nu cred ca aproba sa folosesti asemenea produse in alimentatia copiilor .
    VRETI CEVA DE JOACA FOLOSITI PLASTILINA ...