Doarme separat...Avem doar un an de cind suntem casatoriti dar s

  •  
    • 292 mesaje
    29 Nov 2015, 19:21
    3 0
    Creierul barbatului cand e vorba de sex poate fi stimulat foarte usor majoritatea find niste obsedati sexuali cu fantezii care mai de care... Nu cred ca un barbat este greu sa fie convins „la sex”, chiar si atunci cand este „obosit sau mai stiu eu ce”
  •  
    • 10065 mesaje
    29 Nov 2015, 21:00
    1 0
    Io nu ma las convis ... nici mort !

  •  
    • 23 mesaje
    1 Dec 2015, 19:44
    2 0
    la incepututl casatoriei ar trebui sa fie cel mai mare "tam-tam"...scuzele merg,o data ,de doua ori..e normal ca omul sa se mai si simta obosit,stresat,mai ales cu calitatea vietii care o avem noi...dar cand gaseste mereu cate o scuza da de banuit Pai cum sa scapam de stres daca nu prin sex,cu persoana iubita?ca doar nu e bogatas sa isi poate permite o croaziera ,pt a se relaxa..e clara treaba! cu parere de rau..ori are alte orientari sexuale si se simte frustat.. ori are o amanta,ori si-a dat seama ca a facut o greseala punandu-si lantul la gat...sau7poate pasiunea pt persoana ta s-a stins de ceva timp!! eu i-as da un termen final baiatului sa-si revina! daca nu,bagajele si ciao ciao!! esti tanara,viata e frumoasa!! daca nu ne iubim atunci cand suntem in floare varstei,atunci cand?la batranete avem timp de integrame si uitat la televizor
  •  
    • 10065 mesaje
    2 Dec 2015, 01:56
    1 0
    myshanu said:la incepututl casatoriei ar trebui sa fie cel mai mare "tam-tam"...scuzele merg,o data ,de doua ori..e normal ca omul sa se mai si simta obosit,stresat,mai ales cu calitatea vietii care o avem noi...dar cand gaseste mereu cate o scuza da de banuit Pai cum sa scapam de stres daca nu prin sex,cu persoana iubita?ca doar nu e bogatas sa isi poate permite o croaziera ,pt a se relaxa..e clara treaba! cu parere de rau..ori are alte orientari sexuale si se simte frustat.. ori are o amanta,ori si-a dat seama ca a facut o greseala punandu-si lantul la gat...sau7poate pasiunea pt persoana ta s-a stins de ceva timp!! eu i-as da un termen final baiatului sa-si revina! daca nu,bagajele si ciao ciao!! esti tanara,viata e frumoasa!! daca nu ne iubim atunci cand suntem in floare varstei,atunci cand?la batranete avem timp de integrame si uitat la televizor

     

    Amicul meu google imi traduce astfel : amanta = persoana iubita . 

     

    Sa inteleg ca amanta detine antistresul in cazul de fata ?

     

  •  
    • 7959 mesaje
    2 Dec 2015, 04:07
    2 0
    myshanu said:la incepututl casatoriei ar trebui sa fie cel mai mare "tam-tam"...scuzele merg,o data ,de doua ori..e normal ca omul sa se mai si simta obosit,stresat,mai ales cu calitatea vietii care o avem noi...dar cand gaseste mereu cate o scuza da de banuit Pai cum sa scapam de stres daca nu prin sex,cu persoana iubita?ca doar nu e bogatas sa isi poate permite o croaziera ,pt a se relaxa..e clara treaba! cu parere de rau..ori are alte orientari sexuale si se simte frustat.. ori are o amanta,ori si-a dat seama ca a facut o greseala punandu-si lantul la gat...sau7poate pasiunea pt persoana ta s-a stins de ceva timp!! eu i-as da un termen final baiatului sa-si revina! daca nu,bagajele si ciao ciao!! esti tanara,viata e frumoasa!! daca nu ne iubim atunci cand suntem in floare varstei,atunci cand?la batranete avem timp de integrame si uitat la televizor

     Da' ce bine le zici tu: tragem invataminte deci, scapat de stres = sexuiala (pentru saraci, aspirina saracilor de asemenea) = croaziera, pentru bogati... In timpul croazierei bogatii nu fac sex, nu? Saracii de ei.
     Si casatoria = pus "lantul la gat"? Wow, ce chestii afli pe eva. Ne-am nascut toti filosofi!!!

  •  
    • 11561 mesaje
    4 Dec 2015, 10:51
    0 0
    myshanu said:la incepututl casatoriei ar trebui sa fie cel mai mare "tam-tam"...scuzele merg,o data ,de doua ori..e normal ca omul sa se mai si simta obosit,stresat,mai ales cu calitatea vietii care o avem noi...dar cand gaseste mereu cate o scuza da de banuit Pai cum sa scapam de stres daca nu prin sex,cu persoana iubita?ca doar nu e bogatas sa isi poate permite o croaziera ,pt a se relaxa..e clara treaba! cu parere de rau..ori are alte orientari sexuale si se simte frustat.. ori are o amanta,ori si-a dat seama ca a facut o greseala punandu-si lantul la gat...sau7poate pasiunea pt persoana ta s-a stins de ceva timp!! eu i-as da un termen final baiatului sa-si revina! daca nu,bagajele si ciao ciao!! esti tanara,viata e frumoasa!! daca nu ne iubim atunci cand suntem in floare varstei,atunci cand?la batranete avem timp de integrame si uitat la televizor

     
      Ca  bine  zici , futeti  va   cat  mai  aveti  catare!

  •  
    • 7959 mesaje
    5 Dec 2015, 02:46
    1 0
    Catare, necatare, noi mai putem si mai tarziu...
  •  
    • 11561 mesaje
    5 Dec 2015, 09:05
    0 0
    White_Storm said:Catare, necatare, noi mai putem si mai tarziu...

     

  •  
    • 12208 mesaje
    5 Dec 2015, 10:39
    0 0
    White_Storm said:Catare, necatare, noi mai putem si mai tarziu...

     DA !!!

  •  
    • 7959 mesaje
    3 Ian 2016, 20:32
    0 0
    Valeria1 said:Avem doar un an de cind suntem casatoriti dar inca niciodata n-am dormit sub aceiasi plapuma,sotul imi spune ca nu poate dormi...Relatii sexuale avem rar... si atunci cind pregatesc eu ceva de nerezistat,el foarte rar face primul pas in comparatie cu cind ne intilneam ...Vreau sa-l simt sa-l ating dar nui posibil...Mi-e foarte greu...Am avut foarte multe discutii pe tema aceasta si mia reprosat ca asa este el si sa-l accept ca doar eu am stiut cu cine m-am maritat...

    Cum credeti,ce sa fie aceasta,si cum sa procedez???
     

     Io cred ca n-ai ce face. Mai deschide un topic, ca nu prea merge bine eva!!!

  •  
    • 175 mesaje
    24 Feb 2016, 22:47
    0 1
    Si vrei sa vina forumistii ca si observatori la voi in dormitor sa isi dea cu presupusul unde e problema sau lasi prostiile astea si iti rezolvi singura problemele sexuale si nu mai debitezi prostii pe chat? Ca altfel te-ai trezi cu o gramada de invitati in dormitor fiecare holbandu-se la ``problema`` si sigur ai rezolva misterul