Insarcinata dar nu vreau copilul

  •  
    • 14418 mesaje
    24 Oct 2015, 14:50
    5 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 24 Oct 2015, 14:58
  •  
    • 5035 mesaje
    24 Oct 2015, 15:07
    3 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 14418 mesaje
    24 Oct 2015, 15:26
    3 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 24 Oct 2015, 15:30
  •  
    • 12625 mesaje
    25 Oct 2015, 01:26
    2 0
    I_have_a_dream said:eu cred ca e post facut de admini pt trafic. nu cred ca o studenta la medicina poate fi atat de retarda.

     
    ehe..la cate tute tuna si aduca cred ca adminul nici nu isi bate capul sa inventeze topice. mama prostilor a fost mereu gravida 

  •  
    • 3816 mesaje
    25 Oct 2015, 10:11
    5 0
    Ca e studenta la morga sau la reanimari morbide sau watevar, nu e atat de deranjant cat faptul ca e lipsita total de empatie la adresa semenilor ei.
    Draga mea, poti sa aplici perfect pentru a fi asasin platit de elita, atata lipsa de compasiune rar mi-a fost sa vad la un om.
    Plus ca ai un castig mult mai mare decat printre mumii.
    Crede-ma, societatea are nevoie si de oamnei ca tine, criminali in serie li se spune
  •  
    • 129 mesaje
    26 Oct 2015, 21:42
    1 0
    eu credeam ca am probleme grave dar citind acest topic...ma minunez si vad ca problemele mele sunt nesimnificative in comparatie cu alte persoane )))
  •  
    • 10065 mesaje
    26 Oct 2015, 21:45
    1 0
    alexa.maria40 said:eu credeam ca am probleme grave dar citind acest topic...ma minunez si vad ca problemele mele sunt nesimnificative in comparatie cu alte persoane )))

     

    Sa inteleg ca nici tu nu crezi ca "le da sare" ?

     

  •  
    • 12208 mesaje
    28 Oct 2015, 15:43
    0 0
    mizdis said:Ca e studenta la morga sau la reanimari morbide sau watevar, nu e atat de deranjant cat faptul ca e lipsita total de empatie la adresa semenilor ei.
    Draga mea, poti sa aplici perfect pentru a fi asasin platit de elita, atata lipsa de compasiune rar mi-a fost sa vad la un om.
    Plus ca ai un castig mult mai mare decat printre mumii.
    Crede-ma, societatea are nevoie si de oamnei ca tine, criminali in serie li se spune

    Sunt multe specimene printre tinerii debusolati a caror singura ambitie e sa fie rai si sa le arate ei tuturor ...o chestie de neinteles pentru oamenii normali zic eu ... 

  •  
    • 1890 mesaje
    28 Oct 2015, 19:25
    0 0
    BiancaC15 said:

    Sincer nu inteleg ce vrei sa spui si nu imi arde de glumit cu un plod. Nu suport astfel de fiinte plangacioase. Ok cat e bebelus plange din diferite m tive dar dupa cand plange ca nu ii cumperi nu stiu ce, merita batut cu orele

     

    Asta-i altceva! Plansul bebelusului = asa se exprima el la durere, disconfort, plictiseala, foame, boala. Plansul copilului mare+dat cu fundul de pamant pt nu stiu ce capricii = lipsa de educatie. Aici intervii tu cu modelarea puiului de om. Poate ai noroc de un bebelus cumintel si sanatos care nu plange decat de foame.