Consiliere psihologica prin telefon

  •  
    • 9 mesaje
    18 Oct 2015, 16:17
    0 1
    Buna ziua,

    Sunt psiholog si psihoterapeut.Stiu cat de grea este viata si problemele pe care le intampinam cu totii in fiecare zi.Vin in sprijinul pacientilor mei oferind cosiliere printr-o medoda extrem de benefica,consilierea prin telefon.De foarte multe ori oamenilor le este rusine sa vorbeasca despre problemele lor chiar si unui necunoscut.Metoda consilierii online are avantajul suprem ca nu trebuie sa stai in fata unui om si sa iti fie rusine sa vorbesti despre problemele tale.Doar vorbind la telefon poti lega o relatie mult mai stransa si mai deschisa cu psihologul tau.La indemnul pacientilor mei din toata tara am ales sa deschid acest subiect.
    Pentru detalii si programari: psiholog333@yahoo.com

    Acest mesaj a fost editat de către psiholog33: 18 Oct 2015, 22:39
  •  
    • 3765 mesaje
    18 Oct 2015, 18:26
    0 0
    si cum le iei banii?
  •  
    • 10065 mesaje
    18 Oct 2015, 19:34
    0 0
    igivansenior said:si cum le iei banii?

     

    Foarte repede !

     

  •  
    • 3765 mesaje
    18 Oct 2015, 19:36
    0 0
    ViktorC said:
    igivansenior said:si cum le iei banii?

     

    Foarte repede !

     

     

     

    ii taxeaza la minut.

  •  
    • 292 mesaje
    18 Oct 2015, 21:26
    0 0
    Ca psiholog ar trebui sa stii ca intre pacient si psiholog cel mai important este contactul vizual - increderea este mai mare atunci cand vezi "live" persoana careia ii spui toate problemele personale. Hmmm.. eu nu as da un ban pe o astfel de consiliere. Rusine? Daca crezi ca ai nevoie de o astfel de consiliere nu cred ca rusinea este o problema...
  •  
    • 9 mesaje
    18 Oct 2015, 22:42
    0 1

    Sunt psiholog si psihoterapeut.Stiu cat de grea este viata si problemele pe care le intampinam cu totii in fiecare zi.Vin in sprijinul pacientilor mei oferind cosiliere printr-o medoda extrem de benefica,consilierea prin telefon.De foarte multe ori oamenilor le este rusine sa vorbeasca despre problemele lor chiar si unui necunoscut.Metoda consilierii online are avantajul suprem ca nu trebuie sa stai in fata unui om si sa iti fie rusine sa vorbesti despre problemele tale.Doar vorbind la telefon poti lega o relatie mult mai stransa si mai deschisa cu psihologul tau.La indemnul pacientilor mei din toata tara am ales sa deschid acest subiect.
    Pentru detalii si programari: psiholog333@yahoo.com
  •  
    • 129 mesaje
    18 Oct 2015, 23:45
    0 0
    si cum se face plata?> si cat costa?
  •  
    • 11561 mesaje
    19 Oct 2015, 09:35
    0 0
    alexa.maria40 said:si cum se face plata?> si cat costa?

     
      In  natura , depinde  de  clienta!!!

  •  
    • 414 mesaje
    19 Oct 2015, 10:00
    0 1
    Nenea piti.. va pricepeti si la psihologie?
  •  
    • 11561 mesaje
    19 Oct 2015, 10:02
    0 0
    nanni said:Nenea piti.. va pricepeti si la psihologie?

     

    De  ce  simti  nevoia  de  "consiliere"???

  •  
    • 414 mesaje
    19 Oct 2015, 10:06
    0 1
    DAAAAA... dar totusi as prefera cu o domnisoara...
  •  
    • 11561 mesaje
    19 Oct 2015, 10:13
    0 0
    nanni said:DAAAAA... dar totusi as prefera cu o domnisoara...

     Eventual sa  fie  si  "fata  mare" , !!!da  ce  ai  patit , ai  avut  vreo  "dezamagire"???!!!

  •  
    • 414 mesaje
    19 Oct 2015, 14:22
    0 0
    Eu doar am avut dezamagiri... dezamagiri normale , asa cum aveti voi toti oamenii..... nu am nevoie de terapie doar asa de dragul discutiei... am citit multa psihologie... si mult mai mult... deci.. stiu cum ti se formeaza gandurile in creier.. ce se intampla daca gandesti negativ.. ce se intampla daca gandesti pozitiv.. pot intuii cea ce simti.... mai altfel sunt oaia neagra care sare gardul si se intoarce doar cand vrea.....
    Frumoasa poveste indiferent de parerile voastre... parerile voastre ca si parerile oilor albe, care stau inchise in tarc....
  •  
    • 11561 mesaje
    19 Oct 2015, 14:29
    0 0
    nanni said:Eu doar am avut dezamagiri... dezamagiri normale , asa cum aveti voi toti oamenii..... nu am nevoie de terapie doar asa de dragul discutiei... am citit multa psihologie... si mult mai mult... deci.. stiu cum ti se formeaza gandurile in creier.. ce se intampla daca gandesti negativ.. ce se intampla daca gandesti pozitiv.. pot intuii cea ce simti.... mai altfel sunt oaia neagra care sare gardul si se intoarce doar cand vrea.....
    Frumoasa poveste indiferent de parerile voastre... parerile voastre ca si parerile oilor albe, care stau inchise in tarc....

       Chiar  ca  ai nevoie  de  unul!!!

  •  
    • 414 mesaje
    19 Oct 2015, 20:17
    0 0
    Nea piti traiesti in iluzii... crezi ca o sa dai tu acum cea mai buna parere pe care a dat-o cineva despre mine? ( na sunt laudaros.. uneori si eu simt nevoia) vorbesc deja cu prea multa lume.. profesori, preoti, intelectuali... uneori am chef asa, si alta data .. altfel... daca vrei sa te frigi singur ... continua.... cui ii pasa?