Imi e frica sa nu ma insele

  •  
    • 7959 mesaje
    11 Oct 2015, 10:51
    1 0
    myshanu said:pai draga mea...asa e intr-o relatie,mai devreme sau mai tarziu toti vor sex,ca doar nu o sa te astepte nimenea 10 ani de zile.Din pacate asa e in zilele noastre,fara sex nu exista relatie..poate mai sunt cazuri dar foarte rar..

     Mah, lasati fata sa mai cresca! Are timp si de prostii, da-l incolo de bac.

  •  
    • 11561 mesaje
    11 Oct 2015, 11:14
    0 0
    White_Storm said:
    myshanu said:pai draga mea...asa e intr-o relatie,mai devreme sau mai tarziu toti vor sex,ca doar nu o sa te astepte nimenea 10 ani de zile.Din pacate asa e in zilele noastre,fara sex nu exista relatie..poate mai sunt cazuri dar foarte rar..

     Mah, lasati fata sa mai cresca! Are timp si de prostii, da-l incolo de bac.

     Da  sigur , te  pui  cu  "mancarimea"!!!))

  •  
    • 7959 mesaje
    15 Oct 2015, 07:12
    1 2
    Karina31 said:Realizez ca nimeni nu a inteles ce am vrut sa spun,defapt. Nu il leg de mine daca vrea sa ne despartim, ok poate sa imi zica. Ma refer sa ma insele pt ca nu ii ofer sex. Asta sa fie motivul. Nu, ca nu ma mai iubeste...

     Ba te-am inteles toti draga: adica tu ai vrea sa-I oferi, dar el nu cere.

  •  
    • 48 mesaje
    15 Oct 2015, 22:17
    0 0
    Ca nu ti-a raspuns la un sms timp de 3 ore, nu e mare lucru.Daca vrea sa te insele, te poate insela oricum.Nu incerca sa fii posesiva pentru ca il vei pune pe fuga.Tu stii mai bine cat sunteti de apropiati si daca ar fi cazul sa treceti la next level.Dar nu o face ca sa nu te insele sau sa nu-l pierzi . Fa-o atunci cand esti sigura ca asta iti doresti.Daca te iubeste, te mai asteapta .
  •  
    • 1890 mesaje
    15 Oct 2015, 22:31
    0 0
    Subscriu! Da' mai bine lasa. Decat cu o sufocanta ca asta sa trebuiasca sa-i spui de 10 ori pe minut cat de mult o iubesti, sa nu te lase nici sa-ti sufli nasul, ca s-o linistesti ca nu o inseli, mai bine singur.
  •  
    • 10065 mesaje
    15 Oct 2015, 22:37
    0 0
    scorpion112 said:Subscriu! Da' mai bine lasa. Decat cu o sufocanta ca asta sa trebuiasca sa-i spui de 10 ori pe minut cat de mult o iubesti, sa nu te lase nici sa-ti sufli nasul, ca s-o linistesti ca nu o inseli, mai bine singur.

     

    Absolut de-acord cu dumneavoastra.

     

  •  
    • 7959 mesaje
    16 Oct 2015, 20:45
    0 0
    E mica, bre. Ce aveti cu ea?
    Va creste si va invata in timp, ia lasati fata in pace!
  •  
    • 292 mesaje
    18 Oct 2015, 21:21
    0 0
    Ce iti pot spune, tentatiile si lucrurile noi pentru el mereu vor fi pe primul loc daca nu i oferi ceea ce doreste - un sfat? cauta-ti ceva de seama ta, poate nu va fi atat de matur dar cu siguranta va astepta sau veti astepta impreuna marele pas