Imi e frica sa nu ma insele

  •  
    • 12625 mesaje
    7 Oct 2015, 15:53
    0 0
    Karina31 said:Hei am 17 ani iar iubitul meu 22. Eu sunt clasa a 11a, iar el anul 3 la medicina. Avem o relatie de cateva luni insa mie imi e frica sa raman singura cu el intr-o camera sau intr-un loc inchis. Nu mi-a cerut niciodata sa ma culc cu el, insa traiesc cu impresia ca nu imi cere asta deoarece ma inseala.Nu am avut relatii bune cu nici un iubit, toti voiam doar sa se culce cu mine. Azi a avut prima zi adevarata de facultate si 3 ore nu mi-a dat un mesaj, iar eu i-am facut scandal cum ca era mai importanta colega decat mine. Nu stiu ce sa fac... mereu ma gandesc ca maine poate va vrea sa ne despartim. Si nu as putea trece peste despartire deoarece m-am atasat enorm de el.

     

    2 mesaje acum 2 minute Citează Trimite mesaj 00   Realizez ca nimeni nu a inteles ce am vrut sa spun,defapt. Nu il leg de mine daca vrea sa ne despartim, ok poate sa imi zica. Ma refer sa ma insele pt ca nu ii ofer sex. Asta sa fie motivul. Nu, ca nu ma mai iubeste...

     
    si eu ma refer la faptul ca incerci sa vinzi castraveti gradinarului. Oricum poate sa te insele cand vrea, la urma urmei niciodata nu esti langa el nu? el facultate, tu scoala. Sunt 2 medii diferite care nu se intalnesc. Si apoi daca ai temerea asta ca te inseala ca nu ii dai piersicuta si esti convinsa ca te iubeste , de ce nu treci peste temerea asta? 

  •  
    • 7959 mesaje
    7 Oct 2015, 16:11
    0 0
    Karina31 said:Realizez ca nimeni nu a inteles ce am vrut sa spun,defapt. Nu il leg de mine daca vrea sa ne despartim, ok poate sa imi zica. Ma refer sa ma insele pt ca nu ii ofer sex. Asta sa fie motivul. Nu, ca nu ma mai iubeste...

     Adica ti-ai inceput viata sexuala, dar pe asta il privezi?

  •  
    • 12625 mesaje
    7 Oct 2015, 16:24
    1 0
    E virgina bre..unde scrie ca o invarte cu altii? Pur si simplu evita contactul sexual din x motive. Si crede ca omul si-o invarte cu alte fete decat sa o frece singur la rece.
  •  
    • 414 mesaje
    7 Oct 2015, 17:28
    0 1
    carmen008 said:E virgina bre..unde scrie ca o invarte cu altii? Pur si simplu evita contactul sexual din x motive. Si crede ca omul si-o invarte cu alte fete decat sa o frece singur la rece.

     Rece ,   rece  da  acuma  vine  frigul...  ar bine  sa  o  incalzeasca  putin  .... pe  EA

  •  
    • 10065 mesaje
    7 Oct 2015, 18:13
    0 0
    Karina31 said:Realizez ca nimeni nu a inteles ce am vrut sa spun,defapt. Nu il leg de mine daca vrea sa ne despartim, ok poate sa imi zica. Ma refer sa ma insele pt ca nu ii ofer sex. Asta sa fie motivul. Nu, ca nu ma mai iubeste...

     

    Toate drumurile duc "spre casa", Karino . Relatie fara de sex, e precum trompetistu' fara de trompeta .

     

    Variante sint trei : il ungi tu, il unge alta sau il ungeti amindoua !

     

    Fara de, nu tine .

     

  •  
    • 129 mesaje
    7 Oct 2015, 22:01
    1 0
    ViktorC said:
    Karina31 said:Realizez ca nimeni nu a inteles ce am vrut sa spun,defapt. Nu il leg de mine daca vrea sa ne despartim, ok poate sa imi zica. Ma refer sa ma insele pt ca nu ii ofer sex. Asta sa fie motivul. Nu, ca nu ma mai iubeste...

     

    Toate drumurile duc "spre casa", Karino . Relatie fara de sex, e precum trompetistu' fara de trompeta .

     

    Variante sint trei : il ungi tu, il unge alta sau il ungeti amindoua !

     

    Fara de, nu tine .

     




    la 17 ani poate sa mai astepte...si oricum cineva te poate insela si daca te culci cu el...

    daca faci sex cu el nu iti garanteaza ca va fi fidel ...esti inca micuta...nu cred ca e cazul....

     

  •  
    • 10065 mesaje
    7 Oct 2015, 23:43
    0 0
    alexa.maria40 said:
    ViktorC said:
    Karina31 said:Realizez ca nimeni nu a inteles ce am vrut sa spun,defapt. Nu il leg de mine daca vrea sa ne despartim, ok poate sa imi zica. Ma refer sa ma insele pt ca nu ii ofer sex. Asta sa fie motivul. Nu, ca nu ma mai iubeste...

     

    Toate drumurile duc "spre casa", Karino . Relatie fara de sex, e precum trompetistu' fara de trompeta .

     

    Variante sint trei : il ungi tu, il unge alta sau il ungeti amindoua !

     

    Fara de, nu tine .

     




    la 17 ani poate sa mai astepte...si oricum cineva te poate insela si daca te culci cu el...

    daca faci sex cu el nu iti garanteaza ca va fi fidel ...esti inca micuta...nu cred ca e cazul....

     

     

    Intr-adevar, poate sa mai astepte insa intrebarea e de vrea .

     

  •  
    • 7959 mesaje
    8 Oct 2015, 09:11
    0 0
    Karina31 Nu am avut relatii bune cu nici un iubit, toti voiam doar sa se culce cu mine. 

     Mai Carmen, citim acelasi text?

  •  
    • 10065 mesaje
    8 Oct 2015, 09:35
    0 0
    Indatorirea barbatilor e sa incerce, iar a femeilor sa ... decida . Sau sa accepte ?

    Care ar fi varianta corecta ?

  •  
    • 11561 mesaje
    8 Oct 2015, 10:44
    0 0
    ViktorC said:Indatorirea barbatilor e sa incerce, iar a femeilor sa ... decida . Sau sa accepte ?

    Care ar fi varianta corecta ?


      Femeile  cu  vibratoru , si  barbatii  cu  "handjob"!!!

     

  •  
    • 12625 mesaje
    8 Oct 2015, 12:03
    1 0
    White_Storm said:
    Karina31 Nu am avut relatii bune cu nici un iubit, toti voiam doar sa se culce cu mine. 

     Mai Carmen, citim acelasi text?

     
    Eu sper ca da..desi din propozitia asta nu reiese ca s-a culcat cu toti..ci doar ca ei vroiau si ea nu a vrut  

  •  
    • 12625 mesaje
    8 Oct 2015, 12:05
    1 1
    ViktorC said:Indatorirea barbatilor e sa incerce, iar a femeilor sa ... decida . Sau sa accepte ?

    Care ar fi varianta corecta ?

     
    Sa decida , sa accepte .. amandoua variantele sunt bune

  •  
    • 10065 mesaje
    8 Oct 2015, 16:29
    0 0
    carmen008 said:
    ViktorC said:Indatorirea barbatilor e sa incerce, iar a femeilor sa ... decida . Sau sa accepte ?

    Care ar fi varianta corecta ?

     
    Sa decida , sa accepte .. amandoua variantele sunt bune

     

    Intr-adevar .

     

    Unele e mai indraznete si promit ca "nu scapi neciufulit" .

     

  •  
    • 414 mesaje
    8 Oct 2015, 21:42
    0 0
    pitipoanca69 said:
    ViktorC said:Indatorirea barbatilor e sa incerce, iar a femeilor sa ... decida . Sau sa accepte ?

    Care ar fi varianta corecta ?


      Femeile  cu  vibratoru , si  barbatii  cu  "handjob"!!!

     

     Inca  nu  s-a  inventat  vibratorul  pt  barbati...  sau  poate sunt  eu  in  urma?

  •  
    • 129 mesaje
    9 Oct 2015, 01:44
    0 0
    intr-o relatie nu stai cu gandul ca oare ma inseala sau oare ce face cand nu e cu mine. Asta arata cat de nesigura esti si ii da lui motive sa vrea sa cunoasca fete mai mature care sa isi doreasca o relatie normala si fara crize


    incearca sa fi mai sigura pe tine
  •  
    • 10065 mesaje
    9 Oct 2015, 12:30
    1 0
    Mya30_ said:
    carmen008 said:
    ViktorC said:Indatorirea barbatilor e sa incerce, iar a femeilor sa ... decida . Sau sa accepte ?

    Care ar fi varianta corecta ?

     
    Sa decida , sa accepte .. amandoua variantele sunt bune

     

    Ascult o pe experta! )))

     

    Cu mare drag .

     

    Doamna Carmen e un user placut, cu postari frumoase .

     

  •  
    • 23 mesaje
    10 Oct 2015, 20:42
    0 0
    pai draga mea...asa e intr-o relatie,mai devreme sau mai tarziu toti vor sex,ca doar nu o sa te astepte nimenea 10 ani de zile.Din pacate asa e in zilele noastre,fara sex nu exista relatie..poate mai sunt cazuri dar foarte rar..el daca te iubeste si are rabdare te va astepta,sa va cunoasteti mai bine,,sa vedeti daca sunteti compatibil..Dar depinde de fiecare..Oricum draga mea ce te asteptai sa gasesti?Daca nu vrei sex atunci stai singura,continua-ti studiile si nu mai umbla dupa baitei ,de 22 de ani..copti la minte..iti faci probleme inutile..si mai ales din "povestioara ta"deduc ca tu mai ai nevoie de timp sa te maturizezi...nu poti reprosa cuiva ca nu ti.a trimis mesaje de 3 ore..dar unde suntem?in fiecare ora trebuie sa iti trimita un mesaj?E la Facultate si acolo nu se sta numai cu telefonul in mana.Ia si calmeaza-te ca o relatie nu sta in faptul care dintre voi trimite mai multe mesaje sau cate ore au trecut de la ultimul mesaj primit.Avand in vedere ca sunteti la inceput ar trebui sa il lasi sa respire,sa astepti sa fii cautata si sa nu stresezi omul cu "baliverne"din astea de copil mic,daca nu vrei sa se duca baiatul sa-si caute una mai matura si mai trecuta prin viata.Fii si tu mai desteapta si nu iti mai complica singura relatia,las-o sa se dezvolte de la sine.
  •  
    • 7959 mesaje
    10 Oct 2015, 20:59
    0 0
    carmen008 said:
    White_Storm said:
    Karina31 Nu am avut relatii bune cu nici un iubit, toti voiam doar sa se culce cu mine. 

     Mai Carmen, citim acelasi text?

     
    Eu sper ca da..desi din propozitia asta nu reiese ca s-a culcat cu toti..ci doar ca ei vroiau si ea nu a vrut  

     Cu niciunul??!!!  

  •  
    • 12625 mesaje
    10 Oct 2015, 23:25
    1 0
    ViktorC said:
    Mya30_ said:
    carmen008 said:
    ViktorC said:Indatorirea barbatilor e sa incerce, iar a femeilor sa ... decida . Sau sa accepte ?

    Care ar fi varianta corecta ?

     
    Sa decida , sa accepte .. amandoua variantele sunt bune

     

    Ascult o pe experta! )))

     

    Cu mare drag .

     

    Doamna Carmen e un user placut, cu postari frumoase .

     

     
    Mersi Victor...sentiment reciproc ..in privinta postarilor si atat Moara dusmanii mei si ai tai  

  •  
    • 12625 mesaje
    10 Oct 2015, 23:26
    1 1
    White_Storm said:
    carmen008 said:
    White_Storm said:
    Karina31 Nu am avut relatii bune cu nici un iubit, toti voiam doar sa se culce cu mine. 

     Mai Carmen, citim acelasi text?

     
    Eu sper ca da..desi din propozitia asta nu reiese ca s-a culcat cu toti..ci doar ca ei vroiau si ea nu a vrut  

     Cu niciunul??!!!  

     
    Nu ma bag , nu stiu, nu am tinut palma..mai cercetam, mai vedem, mai descoperim