Nici nu pot explica

  •  
    • 8 mesaje
    10 Sep 2015, 21:32
    0 0
    Este posibil sa fii violata in somn ? va roog , ajutati ma 
    Acest mesaj a fost editat de către kreeves: 10 Sep 2015, 21:40
  •  
    • 5609 mesaje
    10 Sep 2015, 22:32
    0 0
    greu de crezut, doar daca nu ai lesinat in timp ce erai violata sau nu ai luat pastile de somn extrem de puternice.
    Ce te face sa crezi asta?
  •  
    • 8 mesaje
    10 Sep 2015, 22:57
    0 0
    Acum cateva luni a plecat de acasa mama mea , ne a parasit , de atunci eu stau cu tata si sora mea . de atunci spune ca vrea sa aduca ''femeie '' acasa , de asemenea cand doarme (sau asa vrea sa credem ) se pune pe jos , ca e cald si se dezbraca si sunt sigura ca ne aude ca trecem cand si cand ope acolo , dar nu se sinchiseste sa se acopere .mai bea si foarte mult . acum cateva luni un unchi s a dat la mine , i am spus tatei si nu m a crezut a spus ca mint eu ( n am avut niciodata relatii sau ceva de genul sa creada ca l mint ) ........ma ingrijoreaza faptul ca l am auzit prin somn iesind din camera mea de vreo 4 ori ......si nu stiu ce sa cred ....
  •  
    • 5609 mesaje
    10 Sep 2015, 23:40
    2 3
    poate intra in camera ca sa te vada sau sa se masturbeze, ca de te atingea sareai din somn...

    Acum , pune pe usa un zavoras mic, pe care sa-l incui noaptea!
  •  
    • 8 mesaje
    10 Sep 2015, 23:45
    0 0
    deci n ar fi avut deloc cum sa mi faca ceva si sa nu pot sa stiu .....?cum credeti ca pot sa ma linistesc , pentru ca am frica asta ca odata si odata o s o faca ......am avut chiar si un cosmar .....stau tot timpul alertata ....ma sperii de la fiecare miscare ....ma termina situatia .
  •  
    • 8 mesaje
    10 Sep 2015, 23:55
    0 0
    si mai ales .....cum sa faca asa ceva si in cazul violului si al masturbarii ......sunt fiica lui ?........de ce ?.............
  •  
    • 5609 mesaje
    11 Sep 2015, 00:04
    2 2
    kreeves said:deci n ar fi avut deloc cum sa mi faca ceva si sa nu pot sa stiu .....?cum credeti ca pot sa ma linistesc , pentru ca am frica asta ca odata si odata o s o faca ......am avut chiar si un cosmar .....stau tot timpul alertata ....ma sperii de la fiecare miscare ....ma termina situatia .

     
    pune zavor pe usa si incuie-l cand intri in camera.
    daca taica-tu te intreaba de ce incui, ii spui ca ai impresia ca-ti intra in camera persoane peste noapte si vrei sa dormi linistita,sa te odihnesti.

    Tu esti atat de speriata ca vezi violatori in oricine, unchiul, tatal... poate nu ar fi rau sa vorbesti cu un medic sau chiar cu preotul parohiei unde locuiesti 

  •  
    • 8 mesaje
    11 Sep 2015, 00:06
    1 0
    ce rost are sa vorbesc cu preotul sau cu un medic , daca mai am putin si tata ma violeaza ?? ..............unchiul ala a venit la mine si mi a pus mana pe fund ....si apoi mi a zis hai sa facem poza ...........daca merg sa vorbesc cu cineva o sa l opreasca pe tata sa se mai masturbezse cand ma vede sau sa se opreasca din tresarit cand ma vede......? eu cred ca nu .
  •  
    • 8 mesaje
    11 Sep 2015, 00:07
    0 0
    n am cum sa pun zavor pe usa .......nu se inchide bine si chiar si asa , daca pun atunci se poate duce la sora mea ...
  •  
    • 8 mesaje
    11 Sep 2015, 00:53
    1 0
    va rog , ajutor....
  •  
    • 5609 mesaje
    11 Sep 2015, 01:03
    2 1
    O varianta salvatoare este sa dormi cu sora ta in aceeasi camera! In felul asta nu risti nimic, ea aude, tu auzi, deci, va puteti apara si eventual, una poate fugii sa strige dupa ajutor.

    Cred ca ar trebuii totusi, sa pui intrebarea asta unui avocat, dar straduieste-te sa dai informatie...ca pana acum nu te-a violat nimeni, este doar o parere cum ca ai simtit ca ar vrea, dar inca nu au facut-o si nici nu stii daca o vor face, tu te-ai atins, nu ti-au propus nimic... la fel de bine poate fii doar o frica a ta!

    http://www.consult-avocat.ro/avocat-online.html




  •  
    • 8 mesaje
    11 Sep 2015, 01:04
    0 0
    multumesc!!
    mult!!
  •  
    • 5609 mesaje
    11 Sep 2015, 01:04
    2 1
    cat priveste usa cu pricina, poti pune in usa un scaun, pe dinauntru si cum auzi ca umbla cineva, aprinzi lumina si te ridici in picioare!

    Ori dormi in camera cu sora ta si va aparati una pe cealalta!
  •  
    • 5609 mesaje
    11 Sep 2015, 13:07
    0 0
    Myo, tine gura inchisa ca-ti zboara inteligenta pe gura!
  •  
    • 7959 mesaje
    11 Sep 2015, 14:07
    0 0
    kreeves said:Acum cateva luni a plecat de acasa mama mea , ne a parasit , de atunci eu stau cu tata si sora mea . de atunci spune ca vrea sa aduca ''femeie '' acasa , de asemenea cand doarme (sau asa vrea sa credem ) se pune pe jos , ca e cald si se dezbraca si sunt sigura ca ne aude ca trecem cand si cand ope acolo , dar nu se sinchiseste sa se acopere .mai bea si foarte mult . acum cateva luni un unchi s a dat la mine , i am spus tatei si nu m a crezut a spus ca mint eu ( n am avut niciodata relatii sau ceva de genul sa creada ca l mint ) ........ma ingrijoreaza faptul ca l am auzit prin somn iesind din camera mea de vreo 4 ori ......si nu stiu ce sa cred ....

     Cati ani ai tu?
      Daca te-ar fi violat ai fi stiut sigur, doar nu te-a si drogat, oricum daca nu esti sigura poti merge la un medic care sa-ti confirme/ infirme violul si te linistesti.
    Inainte de a -l acuza pe tatal tau si a-l discredita lamureste-ti indoiala. Poate omul nu ti-a facut nimic si acuzatiile tale ii vor da viata peste cap: va avea probleme si cu vecinii si cu politia,  la job se va afla sigur, apoi de voi doua cine va mai avea grija? Nu te juca cu chestii serioasae.