clinica proestetica

  •  
    • 841 mesaje
    13 Feb 2007, 10:28
    0 0
    am postat si la frumusete dar nu a raspuns nimeni poate raspunde totusi cineva aici.

    vreau sa merg la proestetica pt niste vinisoare sparte pe picioare. e buna clinica? ati fost la dr jianu sau la altii din echipa? astept pareri.
    multumesc
  •  
    • 19 mesaje
    13 Feb 2007, 12:32
    0 0
    Eu am fost la un consult pentru varice acolo, la dr. Jianu, a fost dragut si a avut rabdare, preturile sunt destul de piperate, adica operatia cu laser se ridica la aproape 1.000 euro, dar eu inca nu m am hotarat, deci mai multe nu pot sa ti spun.
  •  
    • 841 mesaje
    13 Feb 2007, 12:59
    0 0
    ai varice in stare avansata? sau asa mult costa de obicei la ei?
  •  
    • 19 mesaje
    16 Feb 2007, 12:02
    1 0
    Am varice, dar in stadiu incipient, adica inestetic se vad cateva vene destul de ingrosate pe picioare, dar nu am dureri deloc. Varianta cea mai ieftina de operatie era cam la 18 mil in toamna, o mica incizie in zona inghinala, si varianta cu 1.000 euro era varianta laser, cu refacere mai rapida si mai putina durere.
  •  
    • 2331 mesaje
    16 Feb 2007, 13:29
    1 0
    ce adresa de net are clinica asta?aveti idee daca se fac si operatii de polipi cu laser aici?
  •  
    • 1 mesaje
    26 Nov 2008, 11:11
    2 0
    buna, fetelor, eu m-am operat anul trecut la jianu, si nu ma simt bine deloc. in primul rand mi-au reaparut varicele, asta dupa ca ce ca mi-a lasat cateva (asa ca amintire). la 4 luni de la operatie mi s-a umflat laba piciorului si mi-a spus ca , efectiv, nu are ce sa faca, vara nu pot purta decat slapi din cauza asta. iar iarna, nu prea pot purta cizme , e destul de neplacut. nu mai zic ca m-a costat operatia 45 de mil.. cu laser.
  •  
    • 12 mesaje
    6 Aug 2021, 18:37
    2 0

    Recomand Varicobooster! Crema Varicobooster acționează ca un balsam pentru îndepărtarea varicelor și prevenirea apariției acestora.

    Este formulat cu uleiuri și ingrediente naturale care îmbunătățesc circulația sângelui, ameliorează crampele picioarelor cauzate de excesul de greutate, precum și care rezultă din zilele grele de muncă. Se aplică foarte ușor, deoarece are consistența unei creme cu absorbție rapidă pentru o ușurare imediată.

    Conţine: troxerutina, castan de cal şi frunze de mesteacăn, ulei esenţial de lămâie, soia şi ulei de cocos, pelin, mentol, muşeţel şi urzică, cofeină, miere şi ginkgo biloba. Acțiunea fiecărei componente poate fi căutată pe Internet, dar împreună au un efect uimitor!

    Puteți plasa o comandă pe site-ul oficial pentru România cu o reducere de 50%: https://bit.ly/3lAlTr1

    După aceea, managerul vă va contacta și vă va răspunde la orice întrebări.