Buna!Ce balsam de rufe imi recomandati care sa aiba un miros pla

  •  
    • 0 mesaje
    19 Iul 2012, 15:50
    9 12
    Buna!Ce balsam de rufe imi recomandati care sa aiba un miros placut si sa se mentina dupa spalare?
  •  
    • 0 mesaje
    19 Iul 2012, 18:12
    6 4
    lenor , ala bleo, eu il folosesc de multi ani, este inconfundabil
  •  
    • 23 mesaje
    19 Iul 2012, 19:01
    9 3
    eu folosesc cocolino pe roz...e superb...dar poate depinde si de masina de spalat..matusa mea are alta marca de masina si foloseste tot cocolino si imi zicea ca nu il simte absolut deloc...nu stiu ce sa zic...
  •  
    • 6 mesaje
    20 Iul 2012, 00:44
    2 4
    Tine de masina de spalat, balsamul are un rol mai mic, cam toate miros bine, daca ai sa le speli la mana si le clatesti in ultima apa cu balsam, oricare ar fi el, ai sa observi ca ramane mirosul. Eu am folosit 3 masini diferite si la toate am sesizat diferente din pct asta de vedere. la unele ramane mai putin, la altele mai mult. Tine de procesul de spalare. PArfumul ti-l alegi dupa cum iti place, dar persistenta depinde de spalarea propriu-zisa.
  •  
    • 381 mesaje
    21 Iul 2012, 07:05
    5 2
    Ca rufele sa isi mentina parfumul ,trebuie sa fie foarte bine clatite.Programezi masina de spalat la clatire extra.Este surprinzator ,ai sa vezi ca isi mentin parfumul .Apa din cuva masinii de spalat ramane acolo pana la prima spalare,este o rezerva de apa care este necesara masinii de spalat.Cu cat apa aceea este mai curata si mai des schimbata,cu atat rufele ies mai curate si isi patreaza parfumul detergentului sau al balsamului.Probat de mine!
  •  
    • 1 mesaje
    29 Mar 2016, 22:20
    6 5
    Am folosit Balsam Silan care l-am primit de pe #BUZZSilan si pot spune ca isi pastreaza parfumul si prospetimea mult timp si nu costa nici mult .In plus mi-am pus intr-o sticluta cu pulverizator putin balsam si apa si cand scot plapuma si pernele afara la aerisit daua cateva pufuri de balsam si pot spune ca se improspateaza mirosul.
  •  
    • 1 mesaje
    1 Apr 2016, 09:41
    6 1
    Eu folosesc in acest moment balsamul Silan Soft&Oils. Il recomand 100 %. Sunt foarte multumita de parfumul elegant si proaspat care imi imbraca hainutele. Dupa spalare, toate casa mea miroase extraordinar!
  •  
    • 1 mesaje
    1 Apr 2016, 10:23
    2 6
    Multumesc #buzzsilan pentru ca mi-a dat ocazia sa incerc Silan Soft&Oils. Vi-l recomand! Parfumul lui ma incanta cel mai mult. După spălare hainele sunt moi si catifelate si isi păstrează parfumul mult timp.
  •  
    • 13 mesaje
    4 Apr 2016, 15:05
    3 3
    Eu folosesc Balsamul Silan Soft&Oils. De cate ori deschid capacul, parfumul fin, de flori, vanilie si esente lemnoasema invaluie placut si ma duce cu gandul la primavara, soare, natura. 
     
     Ambalajul este atragator si combinat cu parfumul, te duce cu gandul la produse cosmetice de calitate. Capacul dozator ma ajuta sa folosesc produsul in cantitatea recomandata. Consistenta produsului ma duce cu gandul la uleiurile de piele, care catifeleaza si ofera confort pielii.
    Rufele sunt catifelate, fine, tesaturile devin placute la atingere, iar mirosul persistă și in sifonier. Rufele nu se mai electrizeaza și devin usor de calcat si arata mai bine. Culorile sunt mai intense, tesatura are aspect de nou.
    #buzzsilan 
    Acest mesaj a fost editat de către Armandalexandru: 4 Apr 2016, 15:35
  •  
    • 11561 mesaje
    5 Apr 2016, 14:58
    0 1
    Armandalexandru said:Eu folosesc Balsamul Silan Soft&Oils. De cate ori deschid capacul, parfumul fin, de flori, vanilie si esente lemnoasema invaluie placut si ma duce cu gandul la primavara, soare, natura. 
     
     Ambalajul este atragator si combinat cu parfumul, te duce cu gandul la produse cosmetice de calitate. Capacul dozator ma ajuta sa folosesc produsul in cantitatea recomandata. Consistenta produsului ma duce cu gandul la uleiurile de piele, care catifeleaza si ofera confort pielii.
    Rufele sunt catifelate, fine, tesaturile devin placute la atingere, iar mirosul persistă și in sifonier. Rufele nu se mai electrizeaza și devin usor de calcat si arata mai bine. Culorile sunt mai intense, tesatura are aspect de nou.
    #buzzsilan 

       Cautati  pe  cel  cu  aroma  de  "[......]  tigancii" , este  reconfirtant  si  fresh!!!
    Nu  va  uitati  la  denumire!!!!, toate  lucrurile  scumpe , sunt  acoperite  de  [.......]!


    Acest mesaj a fost editat de către admin.forum: 6 Apr 2016, 10:35
  •  
    • 137 mesaje
    6 Apr 2016, 10:46
    8 4
    Buna ziua, pe viitor va rog sa folositi sectiunea "Mica publicitate" pentru reclamele postate pe forum. Multumesc!
  •  
    • 1 mesaje
    6 Apr 2016, 19:47
    3 3
    Folosesc Balsam Silan care l-am primit de pe #BUZZSilan si pot spune ca isi pastreaza parfumul si prospetimea mult timp.Il recomand tuturor care vor sa faca o schimbare.Sunt foarte multumita de parfumul elegant si proaspat.Dupa spalare, hainele si casa miros extraordinar...chiar si dupa calcarea rufelor.
  •  
    • 1 mesaje
    9 Apr 2016, 19:59
    0 3
    Recomand Silan Soft & Oils. 
    Acest mesaj a fost editat de către simor: 9 Apr 2016, 20:02
  •  
    • 1 mesaje
    12 Apr 2016, 04:22
    3 2
    A aparut acum noul Silan Soft&Oils care conține uleiuri esentiale parfumate, unice si valoroase. Chiar am ramas suprinsa de cat de mult persista parfumul rufelor. Incearca-l !
  •  
    • 1 mesaje
    12 Apr 2016, 15:53
    2 1
    Eu folosesc in acest moment balsamul Silan Soft&Oils. Il recomand 100 %. Sunt foarte multumita de parfumul elegant si proaspat care imi imbraca hainutele. Dupa spalare, toate casa mea miroase extraordinar! #buzzsilan
  •  
    • 10 mesaje
    14 Apr 2016, 10:06
    1 4
    Si eu folosesc Silan soft&oils si pot spune ca este un produs foarte bun...L-am testat si hainele miros foarte placut timp indelungat.
  •  
    • 2 mesaje
    4 Mai 2016, 13:59
    3 2
    cristina192 said:Buna!Ce balsam de rufe imi recomandati care sa aiba un miros placut si sa se mentina dupa spalare?

     

  •  
    • 2 mesaje
    4 Mai 2016, 14:01
    0 1
    Silan soft&oil este nou pe piata,este parfumat,in functie de dozaj vei putea stabili intensitatea parfumului!hainele ram catifelate,gata de călcat!
  •  
    • 1 mesaje
    6 Mai 2016, 10:31
    2 3
    Eu folosesc in acest moment balsamul Silan Soft&Oils, #buzzsilan,  mi-a placut  parfumul delicat pe care il lasa asupra asternuturilor si a fost solutia ideala pentru dulapuri, am pus cateva picaturi de silan pe un buretel si l am pus pe raft, se mentine parfumul destul timp
    nu l folosesc la hainele copiilor pt ca sunt de parere ca folosirea balsamurilor este contraindicata pana in 3 ani
  •  
    • 1 mesaje
    6 Mai 2016, 22:13
    8 4

    Silan Soft&Oils noul meu prieten
    Am testat Silan Soft&Oils si am ramas placut impresionata de mirosul pe care il are el ca si produs si cum miros rufele dupa ce am folosit Silan. Rufele nu numai ca miros bine, dar devin mai catifelate, mai moi, mai placute la purtare. Plus dulapul unde stau hainele mele a capatat un miors super avand o combinatie fascinanta de flori si mosc, tronand o adiere de vanilie. Toate astea au fost posibiledatorita colaborarii cu @BUZZStore si #buzzsilan.