reprezentant Yves Rocher

  •  
    • 3 mesaje
    26 Mar 2012, 01:48
    0 1
    reprezentant Yves Rocher
  •  
    • 0 mesaje
    27 Mar 2012, 01:18
    0 0
    cei de la Yves Rocher sunt foarte seriosi :) eu fac comenzi foarte rar cand gasesc mici cataloage in reviste si primesc mai mereu cadouri :)
  •  
    • 410 mesaje
    27 Mar 2012, 01:27
    0 1
    buna!prin recomandare ai mai multe avantaje.nu trebuie sa te faci reprezentant. comanzi pentru tine si daca vrei mai recomanzi si altor prietene sa comande si ele si aveti cadouri la fiecare comanda mai ales atunci cand recomanzi .te pot ajuta. todorgeta@yahoo.com.am oferte interesante acum trebuie sa stii nr. ofertei ,pare putin complicat dar nu e.pupici!!!!
  •  
    • 2 mesaje
    19 Mar 2018, 18:13
    0 0
    Buna fetelor,
    Nu merge pin recomandare. Sistemul Yves Rocher s-a modificat din 2016. Daca vreti sa aveti acele minunate premii si discounturi din catalogul Yves Rocher trebuie sa fiti inregistrate ca reprezentant yves rocher in Clubul lor. Din respectivul moment un reprezentant are acces la const si poate vedea preturile speciale ale clubului. Eu m-am inscris acum o saptamana aici http://www.reprezentantyvesrocher.net   si dupa inregistrare am primit inclusiv cadou /promotie de ziua mea. Astept sa vad ce cadouri ati primit voi ..
    Acest mesaj a fost editat de către anabela77: 19 Mar 2018, 18:14