Lipostop

  •  
    • 309 mesaje
    15 Ian 2007, 17:50
    5 0
    Am fost la plafar si doamna de acolo mi-a recomandat (probat si cu rezultate-zice ea)lipostop_capsule pt slabit care contin extract din otet de mere si crom.M-am gandit ca poate ma ajuta putin.A incercat vreuna? Eu chiar iau de asta-seara.Se ia de doua ori pe zi inainte de masa,sa vedem ce iese.
  •  
    • 1562 mesaje
    22 Ian 2007, 15:10
    3 2
    lenti, cum merge tratamentul? functioneaza?
  •  
    • 309 mesaje
    22 Ian 2007, 15:27
    1 0
    Camomille,nu m-am cantarit pt. ca sunt inainte de ciclu dar,asa cum am spus si pe celalalt topic mi-a scazut pofta de mancare,nu mai rontai toata ziua,si asta pe mine ma bucura si e un lucru bun.Nu mai mananc asa mult = mai putine calorii,sper sa fie si mai putine kg.
  •  
    • 74 mesaje
    22 Ian 2007, 16:06
    4 5
    LIPOSTOP? ASA SE NUMESTE?CA AS LUA SI EU .PT CA EU AM O POFTA NEBUNA DE 'RONTAIT' CEVA MAI ALES SEARA.TE ROG SPUNE DACA DA REZULTATE .PUPICI
  •  
    • 1562 mesaje
    22 Ian 2007, 16:11
    1 0
    ok, merci de raspuns si multa bafta in continuare! si tine-ne la curent!
  •  
    • 74 mesaje
    26 Ian 2007, 14:37
    0 0
    iubita au trecut citeva zile decind spui ca ie lipostop te rog zi cum merge treaba .pupici
  •  
    • 309 mesaje
    26 Ian 2007, 17:34
    4 2
    Irenesicris,am vesti bune:am slabit 1kg.Asa cum am spus,nu mai mi-e foame tot timpul,de ex.azi am mancat putina omleta de dim,iar pana la ora 14-30 am mancat o banana mica si un mar,apoi am mancat putin gratar de pui si uite cat e ceasul si nu mi-e foame.Uraaaaaaaa!!!Sunt cea mai fericita!Bine,ca bag si 3 cani de apa cu lamaie,paine doar dim o felie,dar una peste alta e bine.Asa ca eu il recomand (cel putin pt taierea poftei de mancare sigur e bun).
  •  
    TTZ
    • 21 mesaje
    21 Oct 2009, 16:07
    6 7
    Eu iau de doua saptamani Lipostop dar nu pentru slabit , nu am nevoie. Am auzit ca reface organismul si il revigoreaza. Asa este,ma simt incredibil de bine , am mai multa energie, nu mai sunt molesita si sleita de puteri. Daca pe voi o sa va ajute si la slabit atunci cu atat mai bine. Succes!
  •  
    • 1 mesaje
    23 Feb 2014, 15:27
    5 0
    Incerc si eu acest produs de 4 zile. Inca nu stiu daca ajuta la slabit dar este foarte bun pentru pofta de mancare. Eu sunt de fel foarte pofticioasa si nu ma pot abtine sa nu mananc dupa 18:00, dar deja am observat ca pofta de mancare e foarte redusa!
  •  
    • 1 mesaje
    8 Nov 2014, 12:10
    2 1
    a functionat medicamentul ?
  •  
    • 1 mesaje
    24 Apr 2015, 20:08
    1 8
    Buna fetelor spunetimi si mie cine a folosit lipostop si daca ati slabit ..va multumesc
  •  
    • 1 mesaje
    13 Nov 2018, 22:13
    1 0
    Aceste pastile numai probleme mi-au creat. Luate pentru prima dată în luna iunie, câteva zile că nu mă simțeam bine de la ele, mi-au provocat o intarziere a menstruatiei. În fine, țineam dietă, am zis poate o fi de la ea, stres, oboseală. Luna asta la fel. Iar le-am luat, am zis că poate nu de la ele, dar, ca să vezi, aceeași poveste. Ingrediente: oțet de mere, crom, mangan. Am căutat efecte adverse la aceste ingrediente, nimic. Deci clar nu sunt naturale și nu conțin doar astea. Deci fetelor, aveți grijă cu ele. O prietenă, aceleași pastile, la ea, efect invers. Nu știu dacă a mai pățit cineva așa ceva, dar poate aveți în vedere ceea ce am scris, sau dacă ați avut probleme de genul în perioada administrării, ele au fost problema. Ca să nu mai spun, nici un efect.
    Acest mesaj a fost editat de către Ely12: 13 Nov 2018, 22:17
  •  
    • 50 mesaje
    7 Dec 2018, 10:00
    1 0
    Adevarul e ca nu este de ajuns doar sa iei niste capsule ca sa slabesti.E un intreg program ce trebuie respectat, cu stil de viata, dieta, program de odihna si sport regulat sau exercitii fizice in fiecare zi.

  •  
    • 74 mesaje
    27 Mai 2019, 10:12
    0 0
    Eliminarea kilogramelor in plus se poate face  si prin folosirea unor metode alternative, la care se pot adauga si unele suplimente naturale care sa ajute la asa ceva!

  •  
    • 12 mesaje
    22 Oct 2023, 11:00
    3 1
    Pastile de slabit - https://hespac.com/slimro.htm
    Am inceput sa iau Garcinia Cambogia acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.
    Acest mesaj a fost editat de către bbt311: 5 Nov 2023, 14:52