masturbarea la femei

  •  
    • 3 mesaje
    3 Ian 2007, 15:11
    1 1
    azi-noapte a fost prima mea experienta de genu asta.si am avut orgasm.superrr
    prietenu meu nu e de acord sa fac asta crede ca nu-l doresc si nu ma satisface.pana acum nu am avut orgasm.si saracu sa chinuit sa mi-l ofere dar nimic.si eu dintr-o joaca am avut parte de cea mai super experienta
  •  
    • 13679 mesaje
    3 Ian 2007, 15:13
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2144 mesaje
    3 Ian 2007, 15:15
    0 0
    Blaaavooo!!
    Se chiama ca ai gasit pasarica. Blaaavooo!!! Ce fetitza maleeee!!!!
    Beeey...you made my day!
  •  
    • 18346 mesaje
    3 Ian 2007, 15:17
    0 0
    daca el continua sa se agite ca un iepuroi,si tu sa astepti sa iti ofere orgasmul sau sa te consolezi ca iti vei oferi singura unul cand vei avea ocazia sa fii iar singurica..nici sa nu te astepti sa iti imparti placerea cu el!

    stiu ca e placut,dar e mai deplin si implinit cand e intr-un act sexual.de accea lucrati la asta:stimularea clitorisului!e obligatorie!explica-i !nu esti singura femeie care simte nevoia de asa ceva,si spune-i ca degeaba va incerca el tot felul de viteze daca nu te asculta si pe tine
    deci:schimbati pozotia,una care sa permita stimularea clitoisului,si lucrati impreuna......
  •  
    • 60 mesaje
    3 Ian 2007, 16:04
    0 0
    si eu am cam aceeasi problema.cu el nu am avut parte de orgasm.dar singurica ce bine ma simt
  •  
    • 630 mesaje
    3 Ian 2007, 16:05
    1 0
    Nu exista femei frigide, doar amanti nepriceputi
  •  
    • 18346 mesaje
    3 Ian 2007, 16:13
    0 0
    asa e mucinel!

    nu exista argument mai bun ca acesta!
  •  
    • 18346 mesaje
    3 Ian 2007, 16:23
    0 0
    ma intreba o cunostinta -femeie- ce e ala orgasm,ca ea nu stie daca a avut unul,ii place sexul ,se simte bine,si crede ca a avut orgasm,dar nu stie exact....si i-am spus ca nu a a avut pt ca ar fi sigura ca a avut unul ,numai daca il simte.

    ehh,in schimb nici nu a incercat sa-l simta,se multumeste sa fie iubita de el,si sa fie impreuna,mai nou s-au casatorit....si uite asa te intrebi de ce doamna care vinde paine ,te umple de respect daca o rogi sa iti mai dea si o punga....de aia sunt femeile frustrate!!! pa ca nu stiu sa obtina ceea ce vor,sa ceara ...
  •  
    • 60 mesaje
    3 Ian 2007, 16:32
    1 0
    dar daca iubitul nu te asculta.si daca afla ca te masturbezi face crize.eu am patit-o si faza e ca am facut-o doar o data.chestii de orgoliu prostesc ca el vrea singur sa descopere ce-mi place nu sa-l indrum eu.chiar azi ne certaram pe tema asta."nu vrea sa fie regizat"cuvintele lui
  •  
    • 1721 mesaje
    3 Ian 2007, 17:08
    1 0
    Mai e si o problema mentala, in lipsa de orgasm. Cu cat astepti mai mult sa ai orgasm in timpul unui act sexual, cu atat el va lipsi. Niciodata nu ma gandesc la orgasm, facem pur si simplu ceea ce ne place, ceea ce simtim, ne bucuram unul de celalalt si am avut orgasm intotdeauna, in ultimul timp. Totul e ca orgasmul sa nu devina un scop in sine...
  •  
    • 1286 mesaje
    3 Ian 2007, 17:14
    0 0
    Dana, spune-i sotului ca daca nu vrea "regizat" ii dai altuia rolul principal si pe el il bagi la figuratie!

    Kitty, felicitari si la mai multe...orgasme!! Dar sa stii ca nu e musai sa-ti anunti partenerul de fiecare data cand te masturbezi...
  •  
    • 622 mesaje
    3 Ian 2007, 17:18
    0 0
    Face crize ca te masturbezi???Dar el in absenta ta,ce face?I-a intreaba-l...
  •  
    • 12819 mesaje
    3 Ian 2007, 17:20
    0 0
    <>

    ai avea curajul s-o faci in fatza lui?
  •  
    • 62 mesaje
    3 Ian 2007, 17:27
    0 0
    Daca s-ar masturba in fata lui, probabil el i-ar da si instructiuni ce si cum sa faca....
  •  
    • 765 mesaje
    3 Ian 2007, 20:18
    0 0
    bai, voi anul asta ati dat-o in laba??? si tu mai, pisicutza-n cizme, esti reala sau faci misto de noi? cu ce te-ai masturbat fata, cu deshtu' sau cu mobilu' pe vibratzii?
  •  
    • 164 mesaje
    6 Ian 2007, 00:37
    0 1
    eu stiu un tip care se masturbeaza in fata prietenei,mi-a povestit ea.cik ii place k ea se uita.
    dar asta imi aminteste si de un banc cu un scotian care mergea la curve,dar se masturba,cik de banii lui vrea sa se simta bine numai el
  •  
    • 135 mesaje
    13 Ian 2007, 09:21
    0 0
    loooooooooool women tare rau bancu!
  •  
    • 18 mesaje
    13 Ian 2007, 10:26
    0 0
    me_eva , te-ai gandit mult pana s-o coci? sigur ca se poate ca o femeie sa aiba orgasm vaginal si sa nu se prinda! si ghici de ce? pt ca e obisnuita cu reactiile si senzatiile descrise de toate cele din jur, o ascultatoare fidela a acestor "dezvaluiri intime" se poate dezorienta si sa nu-si mai dea seama de propriul orgasm pe care ea (prin legea individualitatii) il resimte foarte diferit.


    me_eva , vad ca tot tu spui, destul de precipitata, o grozavie asemanatoare; cum sa nu uitam de clitoris! ei bine, eu daca-l stimulez in timpul actului sexual... atunci cand am orgasm nu mai stiu de care e; clitoridian sau vaginal? ce stiu sigur; m-a zdruncinat din tatani un orgasm, e al meu si-l savurez! ei bine, SE POATE SA FII CONFUZA cand vine vorba de simtiri (ca doar nu facem matematica, ci sex)!!!


    so... women radea de un tip care se masturba in fata prietenei! ei bine, mie imi place treaba asta! de ce nu??? pt mine ar fi ca un preludiu sa-l vad masturbandu-se in timp ce ne privim reciproc! ech... cum creste ca bradul sub privirile mele fericite... mey..

    hai, sa aveti parte de sex grozav in weekendul asta!
  •  
    • 366 mesaje
    22 Iun 2020, 14:43
    0 0
    viviana75 said:Face crize ca te masturbezi???Dar el in absenta ta,ce face?I-a intreaba-l...

         O  fute  pe  alta!!