mia dat o palma ce sa fac????

  •  
    • 0 mesaje
    6 Ian 2011, 22:01
    0 0
    mia dat o palma ce sa fac????
  •  
    mco
    • 0 mesaje
    6 Ian 2011, 22:07
    4 0
    fataaaaaaaaa....nu te lasa calkata in picioare..pai cum adika???tu sa nul jignesti dar el da???? si sa te loveasca???Sfatul meu e sal eviti pe cat posibil..sa nu mai discuti cu el si sa gaseshty pe altcineva
  •  
    • 10 mesaje
    6 Ian 2011, 22:22
    6 0
    dumnezeule.. uite ,eu am 22 de ani,dar in viata mea Nimeni nu mi-a dat o palma(decat cand eram mica ma cam bateam cu fetele de varsta mea:D ) ,insa ... esti o domnisoara acum;cum i-ai permis tu sa-ti dea o palma??? pai nu-ti da mama ta sau tatal tau palme si iti da un jegos de baiat ? vaii .. si-l mai si adori. in locul tau nici nu l-as mai baga in seama vreodata,mai ales ca vorbeste si urat.
  •  
    • 574 mesaje
    6 Ian 2011, 22:33
    9 0
    As vrea sa-ti spun povestea unei eve careia prietenul ei i-a dat o palma....i-a dat o palma si saraca a ajuns la spital in coma,nu de la palma ci de la loviturile de pumni si picioare din alte zile,palma a fost doar inceputul. Totul...a inceput cu o palma si...s-a terminat cand saraca eva era pe jos,isi pierduse cunostinta de la atatea lovituri de picioare si pumni...asa incep si se termina multe povesti REALE din Romania. Ce sa faci ? Poti sa faci plangere la politie,mai ales daca ai si martora,( prietena ta ) si daca nu sti cum te invat pe privat. Scapa-te de chinuri si de astfel de oameni care lovesc femei ! Obrazul ieri sarutat astazi lovit...dar tu al iubesti asa mult incat nu ai nevoie de sfaturi multe,dupa ce te arzi te asteptam sa ne spui cum este.
  •  
    • 0 mesaje
    6 Ian 2011, 22:45
    2 1
    sincer...am fost de multe ori in situatzia tha(doar cu un baiat)j nu m-am dus la politzie (nu cred k trebuie atata zarva)nu l-am my bagat in seama j nu am my avut deloc legatura cu el...dar e o diferentza yo aveam 1 an cu el(asta nu ii dadea drepthul sa dea in mn dar neah...)j el prefera sa imi dea o palma 2 in loc sa se desparta de mn pt k ma iubea enorm j adevarul e k ii greseam din cand in cand,dar nu cu o vorba...aqm yo zic sa nu il my cautzi pt k tot el va regreta j dak te va cauta stai de vorba cu el.in caz de vezi k te jigneste sau alte chesti da-l drq j cauta p altcineva pt k nimeni nu itzi merita lacrimile iar cel care le meritha nu te va face sa plangi niciodatha:*:*:*:*pa-pa
  •  
    • 0 mesaje
    6 Ian 2011, 23:02
    3 0
    cum pe el il deranjeaza ca cnv sa se ia de mama lui asa te deranjeaza si pe tn pt ca e mama ta , in plus ti-a mai dat si o palma pe care mai bn si-ar fi dato lui insusi pt ca u nu o meritai sub nicio forma, el te-a jignit primul sau cumva a uitat? eu zic sa-ti vezi de viata ta .. o sa gasesti u un baiat mai bun si mai respectuos care sa stie si sa te iubeasca cu adevarat nu numai cu vorbele si cu faptele sa lase de dorit. Daca te-ai impaca cu el dupa palma si jignirea care ti-a spuso te-ar lua de proasta sincer, pt ca stiu cum sunt baietii. BAFTA
  •  
    • 0 mesaje
    6 Ian 2011, 23:29
    2 0
    Nu exista nici o regula ca o palma e inceputul unei serii de bataii...DAR NU CRED CA VREI SA STAI CU UN OM CARE FOLOSESTE PALME IN LOC DE ARGUMENTE.. Nu exista nici un motiv pt care sa lovesti un om..indiferent ce zice sau cat te jigneste..cuvintele, fie ele si urate(desi nu inteleg ce parte din ~pa~ l-a jignit, se combat tot cu cuvinte nu cu lovituri.
  •  
    6 Ian 2011, 23:30
    2 0
    nu cred ca trebuia sa te loveasca...stiu ca il iubesti si iti e greu sa renunti la el...dar gandeste`te bine...ca daca el acum ti`a dat o palma gandeste`te ca data urmatoare pote sa iti dea mai multe si poate te va bate si mai rau si poate atunci cine stie din ce motiv..daca acum a rectionat asa....gandeste`te ff bine...daca vrei sa ai un om violent langa tine sau nu...ai viata inainte
  •  
    • 0 mesaje
    7 Ian 2011, 00:31
    4 0
    Dupa o palma va mai veni si alta, alta si tot asa, dar cred ca vor aparea si pumni...:( Eu zic sa te departezi de el cat mai repede daca nu vrei sa te bata foarte des...
  •  
    • 0 mesaje
    7 Ian 2011, 17:37
    0 0
    daca tu ai acceptat ca tea injurat e pentru ca il iubesti el de ce nu poate sa accepte cati ani ai? eu zic sa-l lasi sa vina singur la tine si sa-l lasi putin in suspans
  •  
    • 1 mesaje
    30 Mar 2017, 20:00
    0 1
    Dă-i și tu o palmă și vezi ce se întâmplă
    Acest mesaj a fost editat de către Lorelai21: 30 Mar 2017, 20:01
  •  
    • 2115 mesaje
    1 Apr 2017, 23:00
    0 0
    Alt mort dezgropat!

    Întoarce si celalalt obraz!