sunt indragostit de cea mai buna prietena a mea !

  •  
    • 0 mesaje
    12 Nov 2010, 03:06
    1 0
    sunt indragostit de cea mai buna prietena a mea !
  •  
    • 687 mesaje
    12 Nov 2010, 09:39
    0 0
    si eu am avut un amic caruia ii placea de mn dar era genul de baiat care voia ca o fata sa aiba relatii sexuale cu el din prim. mai bine i-ai respecta decizia:( dc sa stricati o prietenie frumoasa :( mai bn ai cauta in alta parte. prietenia voastra poate e mai pretioasa. bafta>:d<
  •  
    • 574 mesaje
    12 Nov 2010, 15:33
    2 0
    Frumoase ganduri,frumoase intentii doar ca...din cauza apropierii asa se cam intampla intre un prieteni de sex opus,niciodata nu e prietenie caci unul trebuie sa gandeasca la o relatie mai stransa ( sex ) decat o prietenie de amicitie. Din pacate...astfel de prietenii se termina prost pentru amandoi,sunteti amandoi un fel de enigma descoperita,adica unul din voi stiind bine persoana nu gaseste nimic de descoperit,acel sarm,acea personalitate,nu merge. Astfel de relatii de iubiri intre prieteni merg daca amandoi ori unul nu au,nu are interese de o relatie serioasa ci doar de dragul distractiei,nepasare. Daca sti ca e o fata cu personalitate nu,nu te mai necaji inutil.
  •  
    • 1 mesaje
    12 Nov 2010, 15:43
    0 0
    ai ajuns sa t indragostesti de ea si ptr k o cunosti atat de bine,ptr k probabil vorbiti deschis unul q celalalt..sfatul meu e sa lasi lucrurile sa vina de la sine dak esti chiar indragostit d ea si nu mai deschide tu acest subiect ptr k o sa o faci sa se simta prost (ea a zis ca ori suntem prieteni buni, ori nu mai suntem deloc). bafta multa si ai grija de u!!!
  •  
    • 0 mesaje
    12 Nov 2010, 16:54
    0 0
    spunei ce simti cu adevarat pt ea poate si ea simte aceelas lucru si nu are curaj sa iti spuna
  •  
    • 1 mesaje
    7 Mar 2016, 01:12
    1 0
    Salut, dupa 6 ani ce sa mai întâmplat?