Rinoplastie-experiente

  •  
    • 14 mesaje
    26 Feb 2011, 17:28
    1 2
    Eu m-am programat la o operatie de nas la dr Bratu in Timisoara. Am o prietena care si-a facut nasul la el si arata super. Zici ca-i natural, nici nu-ti dai seama ca e operat.
    Am sa va zic dupa operatie toate detaliile.
  •  
    • 1 mesaje
    1 Mar 2011, 16:15
    10 2
    Buna!
    Vereau sa va intreb in legatura cu pretul rinoplastiei cat costa acum, in general la dr. Stan sau Antohi?
    Pe cine mi-ati recomnada ca rinoplastician care sa nu fie scump si care lucreaza fara riscuri?

    Ms pt raspuns!
  •  
    • 14 mesaje
    2 Mar 2011, 12:54
    3 2
    Daca un doctor va spune ca operatia este fara riscuri, atunci va trebui sa va intrebati serios asupra seriozitatii doctorului. Orice interventie chirurgical are riscuri. Este o operatie, o anestezie, deci de existenta riscurilor trebuie sa fi constienta.
    Eu ti-l recomand pe dr Bratu, in Timisoara. Poti sa intri si pe site-ul lui sa vezi poze inainte si dupa http://www.brol.ro/Rinoplastie_poze.htm
    Eu zic ca sunt foarte reusite. Am sa-ti dau mai multe detalii dupa ce-mi fac si eu operatia.
  •  
    • 3 mesaje
    19 Apr 2011, 09:29
    3 1

    Buna fetelor,

    Eu mi-am facut programare pentru 5 mai 2011pentru un consult in vederea unei rinoplastii. Am inteles ca operatia costa 2000-2500 euro in functie de dificultate.Acum nu stiu daca in banii asta sunt incluse si analizele, spitalizarea si toate cecelalte.Daca sunteti curioase eu am sa va povestesc dupa operatie cum a fost.Daca cineva mai stie ceva nou va rog sa scrieti pe forum.

  •  
    • 3 mesaje
    17 Iun 2011, 10:39
    1 0
    buna,

    euam10 zile de cand m-amoperat la dldr stan la bacau. ce sa spun...suferinta este...nu durere ci faptul ca nu poti respira ...dar a iesit perfect.acum sunt un pic umflata la nas dar abia astept sa vad forma finala
  •  
    • 3 mesaje
    17 Iun 2011, 10:39
    1 1
    buna,

    euam10 zile de cand m-amoperat la dldr stan la bacau. ce sa spun...suferinta este...nu durere ci faptul ca nu poti respira ...dar a iesit perfect.acum sunt un pic umflata la nas dar abia astept sa vad forma finala
  •  
    • 14 mesaje
    17 Ian 2012, 04:21
    5 4
    Voi face operatie la Doamna doctor Butta C. Ramona in timisoara si vreau sa stiu daca cineva s-a operat la ea! Daca da, ca rog sa imi spuneti parerea si daca totul a fost ok! Operatia va fi in luna Februarie!
  •  
    • 14 mesaje
    6 Mar 2013, 20:15
    0 1
    Buna! Si eu m-am operat la nasuc. Sfatul meu pentru cine vrea sa faca operatia de rinoplstie: alegeti bine medicul, e foarte important. Eu am fost la doamna doctor

    Adina Alberts si sunt foarte multumita! Puteti suna la clinica si faceti o consultatie, vedeti ce sfat va da. Uite, poate va ajuta http://bit.ly/WuYmI6
  •  
    • 14 mesaje
    7 Mar 2013, 14:36
    0 2
    Buna! Eu m-am operat la nasuc. Daca vrei o recomandare, eu am fost la doamna doctor Adina Alberts si sunt foarte multumita, iar doamna doctor a fost o draguta! Poti suna la clinica sau intreba pe forumul clinicii http://bit.ly/W7tlHC si sigur iti raspunde cu sfaturi sau informatii. Pup si curaj!
  •  
    • 5144 mesaje
    7 Mar 2013, 15:15
    3 2
    mdianaaa said:Buna! Eu m-am operat la nasuc. Daca vrei o recomandare, eu am fost la doamna doctor Adina Alberts si sunt foarte multumita, iar doamna doctor a fost o draguta! Poti suna la clinica sau intreba pe forumul clinicii http://bit.ly/W7tlHC si sigur iti raspunde cu sfaturi sau informatii. Pup si curaj!

     tu ori faci reclama cu nesimtire (cu siguranta), ori esti o femeie de aia careia daca ii dai foc pute a cauciuc ars. chiar ai incercat tu toate procedurile posibile si imposibile? nu-mi spune... ai avut nas de vrajitoare, piele de hipopotam, uger de capra si labiile ca urechile elefantului zburator, dar te-a facut adina papusa  tare „profesionista” trebuie sa fie adina alberts aia daca are nevoie de asa reclama...

  •  
    • 1 mesaje
    13 Iun 2013, 13:55
    0 0
    M-am operat acum jumatate de an la Dr. Dobos, care opereaza la Galati si Bucuresti. Recomand fara rezerve. M-am simtit in siguranta in tot procesul.
  •  
    • 1 mesaje
    21 Iun 2013, 02:34
    1 0
    vbolocan said:M-am operat acum jumatate de an la Dr. Dobos, care opereaza la Galati si Bucuresti. Recomand fara rezerve. M-am simtit in siguranta in tot procesul.

     io cred ca faci misto de noi, nu???? deci dobos e dentisul ala care facea absolut orice interventie chirurgicala cand el nu avea decat calificare de stomatolog. punea tate, repara nasuri si facea botox-uri pe banda rulanta pana cand i-a murit una dupa o liposuctie. da un search si afla! a fost acum 4-5 luni cazul peste tot.

  •  
    • 4 mesaje
    30 Nov 2013, 15:13
    0 0
    Cat de dureros este dupa operatia de rinoplastie?
  •  
    • 29 mesaje
    1 Dec 2013, 17:32
    0 0
    Dupa cate stiu eu se pot lua ceva analgezice usoare pt durere, dak chiar e nevoie.
    Eu zic sa nu va ganditi la durere ci la rezultat, asta conteaza! Durerea trece si nici nu e ceva insuportabil! pt care sa nu se poata fc nimik!
    Eu vi-l recomand pe dr Iancu Morad, am o prietena care a fost la el si e multumita de rezultat si chiar si eu care sunt un critic inversunat ))
  •  
    • 47 mesaje
    6 Dec 2013, 10:31
    0 1
    Daca inca sunteti in cautare de doctorul potrivit pentru operatii estetice, va recomand sa intrati pe site-ul www.drdoboscalin.ro gasiti multe fotografii cum aratau femeile inainte si dupa operatie. Pe mine m-au convins, in special dupa ce am avut consultatia cu domnul Dr. Dobos care mi-a dat toate informatiile de care aveam nevoie. Mi-am operat nasul, principala mea problema era deviatia de sept care ma impiedica sa respir normal, si totodata, aspectul neplacut, care ma facea sa ma simt complexata. Va recomand clinica in cazul in care sunteti in situatia mea si va doriti si chiar aveti nevoie de o schimbare.
  •  
    • 4 mesaje
    11 Dec 2013, 15:52
    0 1
    Fetelor in 23 ianuarie ma operez si rinoplastie si marire de sani ... Si-a mai facut cnv ambele operatii deodata?!
  •  
    • 4 mesaje
    11 Dec 2013, 15:53
    0 1
    Sunt emotionata si mi si frica cum sunt durerile?? Rezist la dr stan constantin
  •  
    • 4 mesaje
    11 Dec 2013, 15:55
    1 2
    Am incredere in dr stan ii ft bun !!! Cine s-a mai operat la domnu doctor?!
  •  
    • 2 mesaje
    13 Ian 2014, 15:05
    0 0
    Da, sunt Adina, la inceputul lunii Decembrie m-am operat la Fix Clinique, sani (implant) si nas, in aceeasi interventie. Sunt incantata de rezultat. Si mie mi-a fost teama, dar privind in urma ma bucur ca le-am facut pe amandoua odata, am scapat.
    Bafta multa!
    Acest mesaj a fost editat de către adinalupu: 13 Ian 2014, 15:05
  •  
    • 1 mesaje
    20 Ian 2014, 21:40
    9 1
    Buna seara, sunt din Cluj si as vrea sa fac o operatie de rinoplastie. S-a operat cineva recent la Dr. Lucian Fodor? Multumesc