Rinoplastie-experiente

  •  
    • 4 mesaje
    19 Mai 2008, 17:50
    0 2
    Deci normal nu ar trebui sa fie nici o prob nu? Mama mi-a spus si eram sigura ca-mi spune doar asa ca sa ma sperie si sa renunt la idee!merci mult!Tu ai trecut prin experienta asta?
    Daca da cum a fost?
  •  
    • 1092 mesaje
    19 Mai 2008, 20:50
    1 1
    citeste topicul asta ca am scris totul (mi-am schimbat si nickul intre timp)
  •  
    • 4 mesaje
    26 Mai 2008, 17:57
    0 0
    as vrea sa stiu de la cine a facut asa ceva daca la schimbarile de vreme are dureri.
  •  
    30 Oct 2008, 13:08
    1 0
    Fetelor,

    Tocmai ce mi-am vazut noul nasuc operat recent la Stan. Mi s-a taiat respiratia de fericire!Este exact ce mi-am dorit!!! Stan este zeul op.estetice, credeti-ma!!! Este profesionist, nu are nevoie de niciun fel de reclama. Stie exact ce trebuie facut, astfel incat totul sa fie bine, sa te multumeasca pe deplin. Impresioneaza prin modestie,niciodata nu spune ca va iesi spectaculos.Din contra, are retineri in priv.rezultatului accentuand ideea ca se va face tot ce este posibil pentru a armoniza tras.fetei.
    Inainte de decide sa fie el cel care ma va opera, am apelat la fel de fel de medici.Niciunul nu m-a determinat sa il aleg, pentru ori simteam ca e pe ideea ,,operam,fie ce-o fi, banu' conteaza'', ori ,,iti voi face cel mai frumos nasuc'', anticipand deja rezultatul, ceea ce e practic imposibil tinand cont ca exista riscuri, simularea e una, realitatatea poate fi alta. Singurul regret este ca nu am facut-o mai devreme. Poate ca nu a fost sa fie,nu a fost momentul.Daca va doriti,actionati fara nicio retinere. Din punctul meu de vedere si nu numai, Stan e THE ONE.Numai bine@Criss
  •  
    30 Oct 2008, 13:19
    0 0
    Eu nu m-as fi gandit vreodata ca as putea respira numai pe gura,avand bandaje, dureri etc. Ma ingrozea ideea. Acum sunt la aproape 2 sapt. de la opratie si dorm, fara nicio problema, numai pe spate,tinand capul drept. Stiu, suna horror,practic imposibil, dar devine obisnuinta.Inceputul este mai greu, dar pentru ca trebuie, te conformezi.
    In plus, la cat de traumatizant este, vei incerca pe cat posibil sa dormi, pentru ca numai astfel ti se va parea ca timpul trece mai repede.
  •  
    • 2 mesaje
    5 Nov 2008, 05:00
    0 0
    Buna, Cristina
    Felicitari sincere pentru reusita operatiei. Din momentul asta incepi o alta viata, si o meriti pentru ca ai avut curaj sa treci prin interventia asta nu foarte usoara.
    Mie imi este tare frica, si nu ma pot decide intre Stan si Antohi. M-ai putea ajuta cu ceva foto inainte si dupa? Iti multumesc anticip[at, si multa bafta pe mai departe!
    Maya
    e-mail: blue_tea_tree@yahoo.ca

    ps: fetelor, daca v-ati operat la Antohi, ma puteti ajuta cu niste fotografii>? Bineinteles ca totul e confidential. Imi este foarte frica si nu stiu exact in ce directie s-o apuc: Stan..Antohi?
    Multumesc tuturor si o toamna ...cat mai calda.
  •  
    • 1 mesaje
    14 Nov 2008, 10:26
    0 0
    Buna Cristina,spune-mi si mie te rog cat te-a costat operatia si unde anume ai facut-o,la Bacau sau la Buc?
  •  
    • 3 mesaje
    11 Iun 2009, 05:14
    1 0
    Si eu imi voi face operatie la Stan, dar am foarte mari emotii.

    aveti sfaturi?
  •  
    • 4 mesaje
    2 Apr 2010, 22:51
    0 0
    u din ce cauza tiai fkt rinoplastie?? deviatie d sept sau te deranja marimea?? k si eu sunt floricica d nasul meu si vreau sa`l operez..e mare .. nu stiu cam cat m`ar costa
  •  
    • 2 mesaje
    14 Apr 2010, 23:52
    0 0
    Eu sunt foarte impresionata de dr. Calin Dobos. Va rog frumos sa imi impartasiti din experientele voastre cu acest dr, pe rinoplastie, sau daca ati auzit pe altii vorbind de el (de bine sau de rau). Pe locul 2 ar fi ANtohi, dar mi se pare mie sau i s-a cam urcat si lui celebritatea la cap? Multumesc mult
  •  
    • 2 mesaje
    14 Apr 2010, 23:54
    0 0
    Andreiutza te-ai hotarat asupra unui medic?
  •  
    • 1 mesaje
    15 Mai 2010, 19:53
    0 0
    Buna, a facut cineva rinoplastie la Dr. Lascar? ...pe forum am gasit impresii f bune despre Dr. Stan si aproape nimic de Lascar...sunt si cam in criza de timp, asa k pls help dak aveti vreo informatie!
  •  
    • 1 mesaje
    11 Iun 2010, 18:33
    0 0
    S-a operat cineva de aici la dnl dr Daniel Popescu din Bucuresti? Eu caut de cativa ani sa-mi fac op. si se pare ca dr Popescu este foarte bun. Asa am auzit si se pare ca face numai acest gen de op. Am si fost la el la control ca sa-l vad mai bine si chiar mi-a placut. Mai mult decat altii la care am fost. As vrea sa vad daca s-a op cineva de aici sa-mi dea si mie niste inside info
  •  
    • 3 mesaje
    12 Nov 2010, 20:36
    0 0
    pinkpanther said:
    gata, ti-am dat add
  •  
    • 3 mesaje
    12 Nov 2010, 20:38
    0 0
    pinkpanther said:
    gata, ti-am dat add

    buna...poti sami dai si mie id tau sa te intreb legat de operatie si de doctor cum a fost la tine?

  •  
    • 3 mesaje
    12 Nov 2010, 20:46
    0 0
    a fost cineva la doctor marek valcu?
  •  
    • 3 mesaje
    11 Dec 2010, 23:58
    1 0
    am sunat eu la dansul la cabinet...mi s-a parut doamna ce mi-a raspuns foarte aroganta si nu mi-am mai facut programare. m-am operat acum 5 sapt la dr. antohi si sa stii ca mi-a iesit fff frumos (toata lumea mi-a spus asta). ti-l recomand cu mare incredere: e un dr. cu experienta, f. calm, caruia ii place sa faca un lucru klumea, nu s-a multumit sa-mi indrepte doar nasul, mi-a modificat si varful, unghiul cu buza superioara, mi-a facut si deviatia de sept. sunt foarte multumita, daca vrei il gasesti la spitalul de arsi de pe calea grivitei sau la clinica esthera.
  •  
    • 28 mesaje
    3 Ian 2011, 14:59
    0 0
    pentru cele cu astfel de probleme va recomand cu caldura un medic estetician foarte bun, se numeste Morad Iancu, unul din cabinete este in Bucuresti Dorobanti, acolo am fost eu, intr-adevar pentru tratarea altor probleme, dar stiu ca face modelari ale nasului fara operatie, puteti citi mai multe pe site-urile lui http://clinica-luxury.ro/
  •  
    • 1 mesaje
    20 Feb 2011, 15:16
    0 0
    s-a operat cineva in sibiu la dr dan horatiu?
    imi poate da detali despre acest doctor.
    Ms
  •  
    drc
    • 1 mesaje
    23 Feb 2011, 20:43
    2 4
    eu m-am operat la dr. Antohi si sunt foarte multumita de rezultat!
    e un plastician care stie ce nas ti se potriveste, nu face toate nasurile la fel, iar nasul corectat nu pare din alt film in raport cu fizionomia